شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارگاسم

1. hp_p-27

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    این نامه دوم منه ولی هنوز بی جواب موندم!!!!!!!!
    من 1 سال که نامزد کردم (هنوزم باکره هستم) ولی تو رابطم به صورت معمولی ارضاء نمی شم. مگر اینکه نامزدم با مالش دست این کارو بکنه و بعد ارضاء میشم.
    میخواستم بدونم چی کار کنم که در حین رابطه و تماس آلت به ارگاسم برسم؟ ممکن بعد ازدواج هم همین مشکل و داشته باشم؟ چه راهی هست ک زن و شوهر با هم ارضاء بشن؟

2. hp_p-27 نوشته است: با سلام
    من 1 سال که نامزد کردم (هنوزم باکره هستم) ولی تو رابطم به صورت معمولی ارضاء نمی شم. مگر اینکه نامزدم با مالش دست این کارو بکنه و بعد ارضاء میشم.
    میخواستم بدونم چی کار کنم که در حین رابطه و تماس آلت به ارگاسم برسم؟ ممکن بعد ازدواج هم همین مشکل و داشته باشم؟ چه راهی هست ک زن و شوهر با هم ارضاء بشن؟

سلام
    متوجه منظورتون نشدم که این نامه دومم یعنی چی ؟
    شما تنها یک نوشته دیگه دارید که نزدیک یکماهه بهش پاسخ داده شده و نوشته ی دیگه ای هم ندارید
    http://www.roham.ws/web/ftopicp-11878.html#11878

اما در مورد سوالتون
    اینکه بعد از ازدواج هم دچار این مشکل خواهید بود یا نه رو تقریبا فقط میشه بعد از ازدواج مشخص کرد ! اما در حال حاضر
    و با توجه به اینکه شما باکره هستید و رابطه کامل ندارید ، اگر همسرتون بلحاظ نعوظ و میل جنسی مشکلی نداشته باشند و با توجه به اینکه شما بهرحال با دست به ارگاسم می رسید و ارضا می شید تنها نظری که می تونم بدم اینه که
    باید با کمی تلاش به هماهنگی برسید و این هماهنگی در حرکات می تونه مشکل شما رو حل کنه
    می تونید پوزیشن های مختلف رو حین رابطه تست کنید تا به اون پوزیشنی که با توجه به فیزیک هردوتاتون برای شما مناسبه و بیشترین تماس و تحریک رو ایجاد می کند برسید
    نگران نباشید . در اولین رابطه ها همیشه از این مشکلات هست ...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. hp_p-27 نوشته است: با سلام

دوست  عزیز  در صورت  سلامت  همسرتون باید بگم اصلا نگران نباشید این موضوع برای زمان نامزدی و حفظ بکارت کاملا طبیعیه
    مگه نشنیدید میگن نامزد بازی یعنی همین دیگه.
    اگر همدیگرو دوست دارید و الان هم از در کنار هم بودن لذت میبرید مطمئن باشید در آینده مشکلی نخواهید داشت.
    حتی اینو هم خوب بدونید که روش رسیدن به ارگاسم در همه یکسان نیست و خانمها در بعد ازدواج هم از لحاظ رسیدن به لذت به دو دسته تقسیم میشوند یکی کسانی که از دخول لذت میبرند و دوم کسانی که از عدم دخول لذت میبرند که هر دو طبیعیه.
    مهم لذت بردن هست حالا به هر طریقی که همیشه مورد پسندتون باشه.

4. سلام

شما که به قول خودتون هنوز دختر هستید و از طریق دخول کامل تجربه ا ی ندارید از کجا انقدر مطمئنی که با تماس الت ارضا نمیشین . سوالتون یه مقدار گیج کنندس .ولی جای نگرانی وجود نداره شما اگه از لحاظ جسمی وروحی در سلامت باشین انشاالله بعد از ازدواجتون مشکلی نخواهید داشت .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید