شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشحات مبهلی

1. shintil

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من دختری هم 20ساله مجرد.الان یه مدتیه که احساس میکنم از مبهلم یه ماده ای مثل مایع منی خارج میشه که

لباس زیرمم کثیف میشه میخوام دلیلش و بدونم چرااین جوری میشه؟

2. shintil نوشته است: سلام من دختری هم 20ساله مجرد.الان یه مدتیه که احساس میکنم از مبهلم یه ماده ای مثل مایع منی خارج میشه که
    لباس زیرمم کثیف میشه میخوام دلیلش و بدونم چرااین جوری میشه؟

سلام
    این مایع موقع تحریک شدن خارج میشه یا در طول روز و بدون تحریک ؟

در کل ترشحات زنانه وقتی مشکل محسوب می شود که همراه با سوزش و خارش باید و تغییر رنگ داشته باشد و بوی نامطبوعی هم داشته باشند /
    و توصیه من به شما اینه که وقتی ترشحاتتون زیاده لباس زیرتون رو مرتب تعویض کنید وبهداشت رو بیشتر رعایت کنید /.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. shintil

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    هنگام تحریک که ترشح میشه اما به طور معمولی تو طول روز وقتی تحریک نیستم هم این مایع

ترشح میشه.آیا خطری داره؟مشکلی هست؟

4. shintil

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    تقریبا"شیری رنگه و بوی نا مطبوعی هم میده

5. shintil نوشته است: تقریبا"شیری رنگه و بوی نا مطبوعی هم میده

ترشحات زنانه نباید بوی نامطبوع بدهند
    خطر اگر منظورتون دور از جون مرگ و اینچیزاس نه اما می تونه برای شما مشکلات جدی ایجاد کنه
    نذارید طولانی بشه و
    توصیه می کنم به پزشک زنان مراجعه کنید بخصوص اگر خارش و سوزش هم دارید
    بهداشت لباس زیر رو هم حتما رعایت کنید

6. shintil

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    نه خارش و سوزش ندارم.خوب من خجالت ميكشم برم دكتر زنان.برم چي بگم؟تو رو خدا

راهنمائيم كنيد.دكتر معاينه ميكنه؟

7. shintil نوشته است: نه خارش و سوزش ندارم.خوب من خجالت ميكشم برم دكتر زنان.برم چي بگم؟تو رو خدا

راهنمائيم كنيد.دكتر معاينه ميكنه؟

سلام
    بله معاینه می کنند و اگر لازم باشه برای نمونه برداری و آزمایشات بیشتر راهنماییتون می کنند
    اگر خجالت می کشید خب تشریف ببرید پزشک خانم متخصص زنان
    برید چی بگید ؟ بگید من خجالتیم . بفرمایید " خانم دکتر ببخشید که من دچار عفونت شدم !!! "
    یعنی چی ؟ دکتر صبح تا شب کمه کم 10-15 مورد مثل شما می بینه و معاینه می کنه . عفونت واژن انقدر بین خانمها شایع هست که بعید می دونم خانمی باشه که در طول عمرش لااقل دوبار دچار این داستان نشده باشه . البته شما باید معاینه بشید تا مشخص بشه مشکل چیه ولی خوبه که بدونید این مسئله برای متخصص زنان مثل سرماخوردگی برای پزشک عمومی می مونه
    متوجه نمی شم چرا خجالت می کشید
    در هر حال توصیه من اینه که اگر بهداشت رو رعایت می کنید اما همچنان ترشح بدبو دارید باید تشریف ببرید متخصص زنان

8. shintil

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    چشم تو اولین فرصت میرم.  مرسی از راهنمائیتون.اما همچنان خجالت میکشم.خودمم نمیدونم چرا؟

9. خب تاحدیش که طبیعیه
    حالا منم یه چیزی می گم که خجالت معنی نداره اما خودمم یکبار سونوگرافی بیضه داشتم مردم از خجالت تا انجام شد .
    عرض من اینه که این خجالت که تا حدی هم طبیعیه نباید مانع پیگیریتون بشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید