شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بي ترشحي

1. سلام
    علت نداشتن ترشح چيست ؟
    البته بعد از اتمام پريود و بعد از روزهاي تخمكگذاري؟
    لطفا توضيحاتي در اين مورد بدهيد؟

2. yamin نوشته است: سلام
    علت نداشتن ترشح چيست ؟
    البته بعد از اتمام پريود و بعد از روزهاي تخمكگذاري؟
    لطفا توضيحاتي در اين مورد بدهيد؟

سلام
    من درست متوجه نشدم
    یعنی شما کلا دچار خشکی واژن شدید یا فقط بعد از روزهای تخمکگذاری این مشکل پیش می آید و قبل از اون مشکلی نیست ؟
    سوال بعدی اینه که در میل جنسی شما تغییری ایجاد نشده ؟
    و سوال آخر اینکه آیا داروی خاصی مصرف می کنید ؟

خشکی واژن می تواند علل روحی و جسمی و دارویی داشته باشد و توصیه شده اگر این خشکی بیش از دو دوره دوام داشت جهت بررسی های بیشتر به متخصص زنان مراجعه کنید .

3. سلامsami عزيز
    اميدوارم حالتان خوب باشد.
    از توجه شما ممنون چون هميشه شما به داد من ميرسين
    من نمي دونم چرا اصلا اين ماه اينطوري شدم همانطور اون مراحلي كه گفتم بعد تخمكگذاري دچارش شدم و الان يه يك هفته ميشود كه باز به اين حالت شدم كه تا حالا براي من بي سابقه بوده است من بعضي وقتها بدون ترشح بوده مثلا ان هم بعد از زمانها تخمكگذاري كه پايان يافته و نزديك به پريودي بعدي اما به اين صورت نبوده كه اصلا نداشته باشم. و بگويم نه قبلا از ان به اين صورت نبوده بعد از پاك شدنم ترشح داشتم تا زمان تخمكگزاري.
    و از هيچ دارويي استفاده نميكنم و در ميل جنسي من نميدانم اما احساس ميكنم فرقي نكرده
    فكر ميكنم گفته شما كاملا صحيح باشد از نظر روحي باشد چون من اين ماه با استرس و اضطراب زيادي داشتم و با اينكه الان 2 روز مانده به پريود شدنم اصلا هيچ علايم پريودي را ندارم كه ماههاي پيش هميشه داشتم .كه اين خودش هم نشاندادن اضطراب و استرس من است.
    بهر حال مرسي از شما دوست گرامي.
    باآرزوي سالامتي و خوشبختي

4. سلام
    البته استرس نقش بسیار تعیین کننده ای در ترشحات زنانه دارد و فکر می کنم اگر روزهای پراسترسی داشتید به احتمال زیاد علت تغییراتی که فرمودید همین اضطراب و هیجان است
    و اما
    کلی با خودم کلنجار رفتم تا اینو بگم
    گاهی وقتا هم بارداری علت این خشکی می تواند باشد
    اینکه شما در این ماه هیچ اقدام پزشکی انجام ندادید خیلی دال بر عدم بارداری نیست
    بهرحال نزدیکی داشتید و خداوند هم همیشه برای معجزه حاضر هست
    توصیه می کنم لااقل یک تست خانگی بارداری بدهید ... شاید دیگر نیازی به iui و ivf و اینحرفا نباشد . آدم خرافاتی نیستم اما دلم روشن است ...
    نبودید هم فدای سرتون شما هنوز  20% مراحل درمان ناباروری رو هم طی نکردید ...

5. سلام samiعزيز
    با تشكر فروان از توجه و راهنماييهاي خوبتون
    من باز جديدا"برام مشكلي پيش اومده كه قبلا از گفتن بگم كه ديروز تست بي بي چك كردم كه جواب منفي بود
    مشكلم اينه (ببخشيد) كه شديدا" دفعات ادرارم زياد شده و بعضي وقتها كه ميرم دستشويي فقط شايد يكي دو قطره بياد كه با درد زيادي هم همراه است و بعد از اون يه سوزشي دارم كه حدس ميزنم شايد سرديم كرده باشه و در ضمن بي اختياري ادرا شدم و تا حال چند بار برام پيش اومده كه نتونستم كنترل كنم.
    و از حالات ديگه من اينه كه سينهام خيلي درد ميكنه و نوك آن بيشتر از جاهاي ديگه درد ميكنه
    و با اينكه 4 روز از تاريخ پريودي من ميگذره اما خبري از پريودي نيست روزهاي پيش دل درد هاي خفيفي داشتم همش حس ميزدم ميخوام پريود بشم اما نشدم كمرم قبلا درد ميكرد اما اين كمردردم گاهي سراغم مياد و گاهي اصلا ندارم مثلا الان اصلا ندارم با اينكه سينه هام درد ميكنه .و در مورد ترشح هم بكم اون روزايي كه گفتم اصلا ندارم الان گاهي خيلي كم نه مثل هميشه دارم .
    به نظر شما مشكلي خاصي برايم پيش اومده بايد حتما برم دكتر ؟
    اگه ميشه سريعتر راهنماييم كنيد ممنون ميشم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. yamin نوشته است: سلام samiعزيز
    با تشكر فروان از توجه و راهنماييهاي خوبتون
    من باز جديدا"برام مشكلي پيش اومده كه قبلا از گفتن بگم كه ديروز تست بي بي چك كردم كه جواب منفي بود
    مشكلم اينه (ببخشيد) كه شديدا" دفعات ادرارم زياد شده و بعضي وقتها كه ميرم دستشويي فقط شايد يكي دو قطره بياد كه با درد زيادي هم همراه است و بعد از اون يه سوزشي دارم كه حدس ميزنم شايد سرديم كرده باشه و در ضمن بي اختياري ادرا شدم و تا حال چند بار برام پيش اومده كه نتونستم كنترل كنم.
    و از حالات ديگه من اينه كه سينهام خيلي درد ميكنه و نوك آن بيشتر از جاهاي ديگه درد ميكنه
    و با اينكه 4 روز از تاريخ پريودي من ميگذره اما خبري از پريودي نيست روزهاي پيش دل درد هاي خفيفي داشتم همش حس ميزدم ميخوام پريود بشم اما نشدم كمرم قبلا درد ميكرد اما اين كمردردم گاهي سراغم مياد و گاهي اصلا ندارم مثلا الان اصلا ندارم با اينكه سينه هام درد ميكنه .و در مورد ترشح هم بكم اون روزايي كه گفتم اصلا ندارم الان گاهي خيلي كم نه مثل هميشه دارم .
    به نظر شما مشكلي خاصي برايم پيش اومده بايد حتما برم دكتر ؟
    اگه ميشه سريعتر راهنماييم كنيد ممنون ميشم.

سلام،
    احتمال عفونت ادراری در شما وجود دارد، بهتر است جهت آزمایش به پزشک مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید