شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اولين نزديكي

1. سلام آقاي دكتر

من تازه ازدواج كردم و قبلا تجربه نزديكي نداشتم اما خودم رو از نظر روحي كاملا آماده كرده بودم و بدون استرس سعي كردم اولين نزديكي انجام بشه. بعد از پاره شدن پرده چون درد داشتم و دخول به سختي انجام ميشد همسرم ديگه ادامه نداد. يكي-دو ساعت بعدش خونريزي داشتم. (دكتر در معاينه قبل از ازدواج پيش بيني كرده بود خونريزي نخواهم داشت)بيشتر از چند قطره بود و خيلي ترسيدم. خون لخته نبود، خونابه هم نبود. مثل خوني بود كه هنگام بريدگي رخ ميده. آيا شكل و ميزان خونريزي و زمان اون طبيعيه؟ حدود 3-4 ساعت بعدش هم از نظر روحي خيلي بهم ريختم و يه ساعت تموم بي دليل گريه ميكردم. آيا اين حالت روحي به دليل نزديكيه يا دليل ديگري داره؟ خودم كه متوجه نشدم چرا يهو دلم گرفت!َ و سوال آخر اينكه براي اينكه دفعات بعد بتونم نزديكي قبول كنم و دخول راحت انجام بشه بايد چيكار كنم؟

2. sony نوشته است: سلام آقاي دكتر

من تازه ازدواج كردم و قبلا تجربه نزديكي نداشتم اما خودم رو از نظر روحي كاملا آماده كرده بودم و بدون استرس سعي كردم اولين نزديكي انجام بشه. بعد از پاره شدن پرده چون درد داشتم و دخول به سختي انجام ميشد همسرم ديگه ادامه نداد. يكي-دو ساعت بعدش خونريزي داشتم. (دكتر در معاينه قبل از ازدواج پيش بيني كرده بود خونريزي نخواهم داشت)بيشتر از چند قطره بود و خيلي ترسيدم. خون لخته نبود، خونابه هم نبود. مثل خوني بود كه هنگام بريدگي رخ ميده. آيا شكل و ميزان خونريزي و زمان اون طبيعيه؟ حدود 3-4 ساعت بعدش هم از نظر روحي خيلي بهم ريختم و يه ساعت تموم بي دليل گريه ميكردم. آيا اين حالت روحي به دليل نزديكيه يا دليل ديگري داره؟ خودم كه متوجه نشدم چرا يهو دلم گرفت!َ و سوال آخر اينكه براي اينكه دفعات بعد بتونم نزديكي قبول كنم و دخول راحت انجام بشه بايد چيكار كنم؟

سلام

1- اگر خونریزی مداوم نیست و قطع شده . مشکلی نیست . اگر خونریزی قطع نمی شد به پزشک مراجعه کنید
    2- توصیه می کنم عجله ای در انجام رابطه بعدی نداشته باشید
    3- علت گریه شما بنظر من یک حالت روحی زنانه هست . بهرحال شما از مرحله دختر بودن به مرحله زن بودن وارد شدید - بگذریم که من تفاوتی بین اینها قائل نمی شوم - اما فکر می کنم همه خانمها کما بیش در این لحظه دچار حالت روحی خاص بشوند . حالا یکی مثل شما به گریه می افتد یکی به فکر فرو می رود یکی هم یک مدل دیگه . خلاصه وقتی از 4-5 سالگی در گوش دخترها می خوانند که بکارت خیلی مهم است در ضمیر ناخودآگاه دختران جا می افتد که هر اتفاقی در رابطه با بکارت خیلی مهم است ولی باور کنید اونقدرها هم مهم نیست . از زندگیتون لذت ببرید
    خلاصه فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه . خیلی بهش فکر نکنید
    4- بنظر من ابتدا به ساکن به خودتون وقت بدید که کمی آرام بشوید . بعد می تونید برای روانتر شدن کار از ژل لوبریکانت استفاده کنید . سعی کنید مراحل پیش نوازی و تحریک شدن کامل صورت بگیرد و در یک محیط آرام و توام با آرامش سعی کنید تمام عضلاتتون رو آزاد و ریلکس کنید . با این تمهیدات به امید خدا برای دفعات بعدی مشکل کم و کمتر خواهد شد ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. sony نوشته است: سلام آقاي دكتر

عزیزم حالت روحیت کاملا طبیعیه در بعضی افراد مخصوصا کسانی که تجربه جنسیه اولشونه رخ میده نگران نباش در دفعات بعد سعی کن با ارامش روحی عمل کنی مشکلی نخواهد بود.
    نگران نباش از این منبعد این حالت سراغت نمیاد.

4. ممنون از جوابهاتون. خيلي مفيد بودن، سعي ميكنم از لوبريكانت استفاده كنم و خودمو از نظر روحي آماده كنم. الان بعد از گذشت دو روز خيلي آروم تر شدم. خونريزي هم ندارم.

5. نه عزیزم مشکلی پیش نمیاد من هم در اولین نزدیکی دچار مشکل شما شدم ولی بعد از یک هفته مشکل حل شد شما هم نگران نباشید انشاءالله از زندگیتون لذت ببرید

6. دوست عزیز این مشکل کاملا عادیه یعنی به نظر من اصلا مشکل نیست.به نظر من حرفهای sami کاملا درسته ما دخترها چون از اول بچگیمون از پاره شدن پرده بکارتمون هراس داشتیم وقتی حتی توسط شوهرمون هم پاره بشه احساس مسکنیم چیزی رو از دست دادیم و تا مدتها از نظر روحی نگران و آشفته هستیم .
    ولی این وضعیت به زودی رفع میشه و تو هم میتونی از رابطه لذت ببری

7. sony نوشته است: سلام آقاي دكتر

سلام خانوم sony
    در تایید سخنان دوستانم باید عرض کنم حالاتتون کاملا طبیعیه چون
    1:در نظر خودتون اون شب چیزی رو از دست دادین که چندین سال ازش مواظبت میکردین ومراقبش بودین

2:برای اولین بار رابطه جنسی رو تجربه کردین که تا حالا براتون انجام دادنش(قبل ازدواج) خوشایند نبوده

3:از همه مهمتر این مرحله برای همه دخترانی تا به حال رابطه جنسی نداشتن در شب اول ازدواجشون رخ میده و اصلا عجیب نیس

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید