شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مقعد

1. shadan22

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام دختری هستم 22 ساله و مجرد حدود 4 سال پیش به دلیل مبتلا بودن به عارضه ی خود ارضائی و عدم اطلاع شئی خارجی را به مقعد خود وارد کردم(حدود 4 بار) اما پس از چند روز متوجه سیاه رنگ شدن ناحیه مقعدی شده و دیگر این کار را نکردم اما پس از گذشت 4 سال این ناحیه فراختر شده و چین های مخاطی از بین رفته و هم اکنون دایره ای تیره به قطر 5/1 سانت ایجاد شده حال سوال من اینست با توجه به اینکه من مجرد هستم و در سن ازدواج ایا راهی وجود دارد که این ماهیچه ها به حالت اول بازگردند به گونه ای که همسرم متوجه نشود ایا با جراحی این کار امکان پذیر است لطفا مرا راهنمائی کنید من به سوال دقیق و صریح شما نیازمندم من به خاطر این موضوع دچار مشکلات روحی نیز شده ام خیلی میترسم ازدواج کنم لطفا مرا راهنمائی کنید با تشکر از همه ذست اندرکارن و مدیر محترم سایت راستی من توی سایت دنبال جواب سوالم گشتم اما جوابم رو ندیدم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم

2. shadan22

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام اقای hassan54 من میدونم که باید برم دکتر اما الان تو شرایط روحی بدی هستم و نمیتونم برم دکتر اخه همون طور که گفتم مجردم و خیلی خجالت میکشم که اینو مطرح کنم فقط میخواستم بدونم ایا راهی وجود داره ایا میتونم مثل قبل بشم اگه جوابمو بدین ممنون میشم از اینکه پستمو خوندین و جواب دادین ممنونم اما اگه کاملتر و گسترده تر جواب بدین کمک بزرگی به من کردین

3. shadan22

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سوال من همونیه که در بالا مطرح کردم لطفا اگه کسی دیگه هم اطلاع داره جواب بده ممنونم

4. با سلام.
    آیا در عمل دفع هم مشکل دارید یا فقط نگران وضع ظاهری آن هستید؟

5. فکر نمیکنم تنها با 3 -4 بار عمل دخول از مقعد اونهم طی 4 سال پیش اینقدر زیاد باعث باز شدن مدخل مقعد بشه آیا شما فقط همین چند بار این کار رو انجام دادین اگر سوراخ مقعد در حالت عادی هم باز هست و جمع شده نیست باید حتما به دکتر مراجعه کنی پس بهتره که خجالت رو کنار بذاری و به متخصص زنان مراجعه کنی تا هم خیال خودت راحت شه هم در این مورد راهنماییت کنه شاید با یه کرم یا یک عمل ساده بشه این حالت رو رفع کرد شاید هم اصلا مشکلی نباشه و حالت مقعد شما عدی باشه

6. shadan22

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و تشکر
    marilyn_manson بله من هم در دفع مشکل دارم هم نگران وضعیت ظاهری ان هستم در حقیقت ماهیچه های این قسمت حالت عادی خود را از دست داده اندو چین ها از بین رفته اند

7. shadan22

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و تشکر
    marilyn_manson بله من هم در دفع مشکل دارم هم نگران وضعیت ظاهری ان هستم در حقیقت ماهیچه های این قسمت حالت عادی خود را از دست داده اندو چین ها از بین رفته اند

8. با سلام.
    سخنان mansy عزیز درست بنظر میرسد ! بنظر نمیرسد مشکل تنها از آن عمل باشد ؟!
    بهرحال وقتی پای سلامتی درمیان است خجالت بیمعناست . دکتر محرم راز انسان است و معمولا مشکلاتی که بنظر افراد خاص و حاد میآید برای دکتر هنگام معاینه عادی و طبیعی است و دکتر فقط به جنبه درمانی و پزشکی قضیه توجه میکند بنابراین سریعا به پزشک مراجعه کنید و هم خود را از نگرانی بیمورد نجات دهید و هم در صورت نیاز به معالجه بپردازید.
    هیچکس در این زمینه نمیتواند مثل پزشک متخصص آنهم در فضای مجازی (بدون معاینه) بشما کمک کند.

9. سلام
    اگر در اجابت مزاج هم مشکل داریدشما به احتمال زیاد دچاریبوست هستید.
    واگر مدت زیادی است که دراین وضعیت هستید شاید چشمان شما نیز کمی ضعیف شده باشد.چرا که یبوست تاثیر بدی روی بینایی میگذارد.
    سعی کنید از دستشویی فرنگی استفاده کنیید تا فشار کمتری به آن ناحیه وارد شود.
    وحتما از غذاهای ملین وسبزیجات ونان سبوس داروهمچنین آش جو به همراه روغن زیتون.وآلو استفاده کنیید.ناحیه مورد اشاره شما میتواند به علت سفتی شکم و وارد شدن فشار در هنگام دفع به این شکل در آمده باشد که این حالت در افراد سالخورده بیشتر رایج میباشد.
    پیشنهاد میکنم مدتی از مواد توصییه شده مصرف کنیید ونگذارید که باصطلاح شکمتان سفت کار کند واگر علایم بهبودی را مشاهده کردید حتما به همین رویه ادامه دهید.
    با آرزوی سلامتی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. سلام:
    این قسمتی رو که میگید دچار این تغییرات شده  مگه براتون قبلا قابل روئیت بوده که بعد از این اتفاق متوجه  تغییرش شدید؟ شاید این موضوع فقط در احساس شما وجود داره چون بعید به نظر میرسه با دو یا چند بار اینگونه تغییراتی در این ناحیه بوجود بیاد  .ولی اگه از گفته هاتون مطمئن هستید باید به یک پزشک متخصص مراجعه کنید چون منم نظرم اینه که این مورد رو کسی نمیتونه تو این سایت حل کنه الا ویزیت شدن توسط پزشک

11. اگر میخواهید مشکلتان از این حادتر نشود هر چه سریعتر به متخصص زنان مراجعه نمایید.

12. shadan22

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    از اینکه پاسخ دادید ممنونم

13. shadan22

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان عزیز
    اگه دکتر حاذق و با تجربه سراغ دارید ادرسی رو ازشون بهم بدید چه در شیراز و چه در تهران
    ممنونم

14. سلام دوست عزیز
    به نظر من لزومی نداره به دکتر بگی که خود ارضایی یا قضایایی که واسه ما تعریف کردی مطرح کنی .من شیرازی هستم اگه خواستی به عنوان پیام شخصی واست آدرس چند دکتر مورد اعتماد رو می فرستم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید