شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پارگي پرده بكارت

1. سلام خسته نباشيدمن 22 ساله و مجردم چند تا سوال داشتم
    1.آيا در اثر مالش امكان داره پرده بكارت پاره بشه؟
    2.درد دوران قاعدگي به خاطر پرده بكارته؟
    3.من يك بار به خاطر درد شديد كه در قسمت پايين شكمم بود (در واقع قسمت بالاي آلتم) از شدت درد اونو فشار مي دادم(قسمت بالاي آلتم رو ) كه يه دفعه دچار خونريزي شدم امكان داره پرده بكارت پاره شده باشه من خيلي نگرانم از كجا مي شه فهميد؟

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. tina_tanha88 نوشته است: سلام خسته نباشيدمن 22 ساله و مجردم چند تا سوال داشتم
    1.آيا در اثر مالش امكان داره پرده بكارت پاره بشه؟

سلام،
    قبلا پاسخ داده شده است، لطفا جستجو کنید(بکارت).
    tina_tanha88 نوشته است: 2.درد دوران قاعدگي به خاطر پرده بكارته؟

خیر، این درد به پرده بکارت ارتباطی ندارد. در مورد علت درد و شیوه برخورد با آن اینجا توضیح داده شده است.
    tina_tanha88 نوشته است: 3.من يك بار به خاطر درد شديد كه در قسمت پايين شكمم بود (در واقع قسمت بالاي آلتم) از شدت درد اونو فشار مي دادم(قسمت بالاي آلتم رو ) كه يه دفعه دچار خونريزي شدم امكان داره پرده بكارت پاره شده باشه من خيلي نگرانم از كجا مي شه فهميد؟

خیر، با این توضیحی که شما دادید، امکان آسیب به پرده وجود ندارد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. با سلام ،خسته نباشید
    من 15 روز بعد از پریودم ، به مدت سه روز متوالی لکه بینی داشتم به مقدار خیلی کم (یک قطره)،بعد از سه روز یک زائده سفید رنگی دفع کردم .
    ایا این ارتباطی به پارگی پرده دارد ؟
    در ضمن من هیچ درد شدیدی نداشتم و فقط کمی احساس سوزش در واژن میکردم
    (من بکارت را در سایت جستجو کردم ولی ف.ی.ل.تر شده بود)

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. parva نوشته است: با سلام ،خسته نباشید
    من 15 روز بعد از پریودم ، به مدت سه روز متوالی لکه بینی داشتم به مقدار خیلی کم (یک قطره)،بعد از سه روز یک زائده سفید رنگی دفع کردم .
    ایا این ارتباطی به پارگی پرده دارد ؟
    در ضمن من هیچ درد شدیدی نداشتم و فقط کمی احساس سوزش در واژن میکردم

سلام،
    احتمالا علت لکه بینی دفع همان نسج سفید رنگ بوده است. ولی در مورد اینکه این نسج چی بوده و چرا همچین چیزی دفع شده بهتر است با یک متخصص زنان مشورت نمایید. در هر صورت این مساله به پرده بکارت ارتباطی ندارد.

نقل قول: (من بکارت را در سایت جستجو کردم ولی ف.ی.ل.تر شده بود)

1- شما از قسمت جستجوی خوده سایت برای جستجو استفاده نمایید. (اینجا)
    2 - پس از جستجو، لیستی از موضوعات مرتبط برای شما نمایش می یابد.
    3 - چون برخی کلمات کلا ف.ی.ل.تر شده اند برای نمایش آن موضوع می توانید از روش زیر استفاده کنید :
    الف- روی موضوع مورد نظر راست کلیک کنید (دکمه سمت راست موس را فشار دهید)
    ب - سپس در منوی باز شده گزینه Copy shortcut را انتخاب نمایید.
    ج - یک صفحه جدید باز کرده و در میله آدرس (جایی که نشانی سایتها را وارد می نمایید) راست کلیک کرده و گزینه Paste را انتخاب نمایید.
    د - در آدرسی که وارد شده است قسمت بعد از =highlight را پاک کنید.
    به طور مثال در مورد یکی از مطالبی که کلمه بکارت در آن به کار رفته است، آدرس به صورت زیر می شود:
    نقل قول: =http://www.roham.ws/web/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=817&highlight

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. سلام

من دختری 29 ساله هستم
    چند روز پیش نزدیکی بدون دخولی داشتم که فقط به صورت فشار بوده ، می خواستم بپرسم آیا با این فشار امکان آسیب به پرده بکارت وجود داره ؟

عصر همون روز من ترشحاتی به رنگ زرد مشاهده کردم، با توجه به اینکه همه جا گفته شده با پاره شدن پردا خونریزی اتفاق می افته ،آیا این نشانه از رسیدن آسیب می تونه باشه؟

و آ یا احتمال داره فقط یه آسیب کوچیک رسیده باشه و پرده کامل از بین نرفته باشه؟

ممنون از لطفتون، منتظر جواب هستم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. گاهی وقتها با کمی دخول سر آلت وکمی فشار هم احتمال اسیب وجود داره و ممکنه پرده کمی خراشیده بشه
    وترشحات زرد رنگ نشانه آن هست اما اگر نزدیکی بدون دخول بوده یعنی هیچ قسمتی از الت وارد واژن نشود پرده آسیب نمی بیند

7. Mahsa_mm نوشته است: سلام

من دختری 29 ساله هستم
    چند روز پیش نزدیکی بدون دخولی داشتم که فقط به صورت فشار بوده ، می خواستم بپرسم آیا با این فشار امکان آسیب به پرده بکارت وجود داره ؟

عصر همون روز من ترشحاتی به رنگ زرد مشاهده کردم، با توجه به اینکه همه جا گفته شده با پاره شدن پردا خونریزی اتفاق می افته ،آیا این نشانه از رسیدن آسیب می تونه باشه؟

و آ یا احتمال داره فقط یه آسیب کوچیک رسیده باشه و پرده کامل از بین نرفته باشه؟

ممنون از لطفتون، منتظر جواب هستم

سلام
    صرفاً تمام پرده ها پاره نمیشوند و یا بعد از پاره شدن خونریزی ندارند
    اما تا آلت وارد واژن نشود پرده آسیبی نمیبیند
    در ضمن ترشحات زرد رنگ ارتباطی به آسیب بکارت ندارد آگر این ترشحات بدون بو هستند و به مرور زمان از بین رفتند طبیعی است و نیاز به پیگیری ندارد ولی اگر بوی بد دارند و یا همرا با خارش و سوزش بودند برای برسی عفونت واژن به پزشک زنان مراجعه کنید .

8. با سلام خدمت جناب دکتر
    من میخواستم بدونم ایا  باید با مک قوی یا داخل شدن مقداری از انگشت باید پرده پاره بشه؟که اگر با این عمل خونی دیده نشه نشون اینه که پرده ای وجود نداره؟کلا چقدر دخول باید صورت بگیره تا پاره بشه؟ چگونه بفهمم که پردهای هست یا نه؟
    متشکرم

9. Julia نوشته است: با سلام خدمت جناب دکتر
    من میخواستم بدونم ایا  باید با مک قوی یا داخل شدن مقداری از انگشت باید پرده پاره بشه؟که اگر با این عمل خونی دیده نشه نشون اینه که پرده ای وجود نداره؟کلا چقدر دخول باید صورت بگیره تا پاره بشه؟ چگونه بفهمم که پردهای هست یا نه؟
    متشکرم

با سلام من که این کلمه ( مک قوی ) را خوب نگرفتم
    اما در کل بدونید که ازاله بکارت با انگشت و دخول اگر کامل باشه صورت میگیره یعنی احتمالش قوی هست اگر انگشت کامل داخل بشه که البته کار معنی داری بنظر نمیرسه.
    اما در ازاله بکارت حتما نباید خونی دیده بشه و ممکن هست که یا ازاله صورت نگرفته باشه یا اینکه انجام شده اما پرده از نوع حلقوی بوده است.
    با معاینه توسط دکتر فقط و فقط دکتر امن ترین روش فهمیدن وجود پرده و نوعش هست و از معاینه خودسرانه حتما خودداری کنید

10. Julia نوشته است: با سلام خدمت جناب دکتر
    متشکرم

سلام
    شما خانم ها هم گاهی موجودات عجیبی هستید
    یک عده تون نگرانید که وای نکنه برای پرده مشکلی پیش اومده باشه ؟
    یک عده تون هم می گید چرا مشکلی پیش نیومد ؟ چکار کنیم تا پیش بیاد !!!؟

سوالتون پاسخ روشنی نداره
    داخل کردن مقداری از انگشت یا حتی بفرمایش شما مک قوی ! ( خیلی قوی البته ) می تونه به بکارت آسیب بزنه یا نزنه . هردوش میشه . اینو هم از اینجا نمیشه تشخیص داد که زده یا نزده
    اگر نزنه که هیچ تبعا خونریزی هم نخواهید داشت
    اما اگر بزنه هم لزوما نباید شما خونریزی داشته باشید . یعنی حتی درصورت صدمه زدن به بکارت ممکنه بعلت حلقوی بودن بکارت شما خونریزی خاصی رو تجربه نکنید
    بطور کلی اگر جسم نسبتا سختی به مقدار کافی ( که نسبیه ) وارد واژن بشود روی بکارت تاثیر می گذارد و متخصص پزشک قانونی هم  این جریان رو تشخیص میده حتی اگر بکارتی مثل بکارت حلقوی رو پاره نکنه و هیچ دلیلی هم نداره که خونریزی رخ بده . ممکنه اتفاق بیوفته ممکنه نیوفته
    چقدر باید داخل بره ؟ گفتم که نسبیه

از کجا بفهمیم پرده وجود داشته یا نه ؟
    شما تنها از روی خونریزی می تونید متوجه بشید بکارتی وجود داشته یا نه و چون هربکارتی لزوما بعد از اولین رابطه دچار خونریزی نمی شود پس تشخیص اینکه بکارت وجود دارد یا نه کار شما نیست و باید به یک متخصص مراجعه کنید .

11. با سلام خواستم بدونم من از سن 12-13 سالگي ندونسته استمنا ميكردم  البته فقط به صورت مالش كليتوريس و باز كردن پاها بوده حالا امكان داره چون از سن كمي شروع كردم پرده ام بر اثر كشيدن پاها نازك شده باشد و به مرور از بين رفته باشد؟
    (البته من اين كار را هر دو يا سه ماه يكبار ميكردم ) حالا اگه تعداد دفعات زيادتر باشد چه طور؟
    در ضمن دهانه ميشه بگين از لحاظ ظاهري دستگاه تناسلي قبل و بعد از رابطه جنسي چه تفاوتي دارد؟

12. manzomeh نوشته است: با سلام خواستم بدونم من از سن 12-13 سالگي ندونسته استمنا ميكردم  البته فقط به صورت مالش كليتوريس و باز كردن پاها بوده حالا امكان داره چون از سن كمي شروع كردم پرده ام بر اثر كشيدن پاها نازك شده باشد و به مرور از بين رفته باشد؟
    (البته من اين كار را هر دو يا سه ماه يكبار ميكردم ) حالا اگه تعداد دفعات زيادتر باشد چه طور؟
    در ضمن دهانه ميشه بگين از لحاظ ظاهري دستگاه تناسلي قبل و بعد از رابطه جنسي چه تفاوتي دارد؟

سلام

برای یکهزارمین بار از همین تیریبون اعلام می کنم که
    خودارضایی بشکل مالش اعضای خارجی و همچنین باز کردن پاها باعث پارگی بکارت نخواهد شد . فکر کنم روزی 90 بار هم اینکار رو بکنید اتفاقی برای بکارت نمی افته اصلا اینها بهم ربطی ندارند . بکارت در دهانه واژن و ابتدای ورودی دهلیز واقع شده به  این چیزها از بین نمی رود .
    شکل ظاهر دستگاه تناسلی قبل و بعد از رابطه جنسی تغییری نمی کند بجز در مواردی که به مرور دهانه واژن باز می مونه که دلایل خاص خودش رو داره . ولی اگر بعد از ازاله بکارت منظورتونه هیچ تغییر ظاهری نخواهید دید و فقط بکارت از بین می رود که آنهم در ظاهر آلت تناسلی دیده نمی شود

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. سلام آقای دکتر من دیبا هستم  اول اینکه میخواستم یه تشکرحسابی بکنم وبلاگ خیلی خیلی مفیدی دارین...من  و چند تا ازدوستام یه سری سوال داشتیم که برامون خیلی مهمه ولی رومون هم نمیشه حضوری ازکسی بپرسیم1_دختر24ساله ای که زمان دختربودنش رابطه جنسی کرده باشه(1ساله رابطه جنسی میکنن هر2_3 هفته 1بار) و پرده بکارتشواز دست داده باشه(خون هم دیده بشه) وبعد عمل ترمیم بکارت رو انجام داده باشه اگه بخواد  چندسال بعدازدواج کنه آیا (در صورت ترک کردن رابطه جنسی زمان مجردی) این پرده ترمیم شده  تازمان ازدواج دوام میاره؟؟
    2
    _حالا این دختر چند سال بعد که  ازدواج کردآیا دراولین نزدیکی با همسرش بعد از  ازبین رفتن بکارت (همان بکارت ترمیم شده)خون دیده میشه؟؟ ممنون میشم جواب بدین...
    3_دوست پسردوستم تا2ماه پیش نرمال ارضا میشدولی الان  در همان اول رابطه جنسی در ابتدای معاشقه ارضا میشه واب منی ازش خارج میشه علتش چی ممکنه باشه؟(1ساله رابطه جنسی میکنن هر2_3 هفته 1بار)پسره خودش میگه به خاطر خستگی وبه خاطراینکه دیر به دیر  رابطه جنسی  میکنه...ایا درسته؟؟یا احتمال داره با خیلیها رابطه جنسی داره بارای همین زود به نقطه انزال میرسه؟؟  توروخدا اگه میشه جواب بدین....

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. dibarad نوشته است: سلام آقای دکتر من دیبا هستم  اول اینکه میخواستم یه تشکرحسابی بکنم وبلاگ خیلی خیلی مفیدی دارین...من  و چند تا ازدوستام یه سری سوال داشتیم که برامون خیلی مهمه ولی رومون هم نمیشه حضوری ازکسی بپرسیم1_دختر24ساله ای که زمان دختربودنش رابطه جنسی کرده باشه(1ساله رابطه جنسی میکنن هر2_3 هفته 1بار) و پرده بکارتشواز دست داده باشه(خون هم دیده بشه) وبعد عمل ترمیم بکارت رو انجام داده باشه اگه بخواد  چندسال بعدازدواج کنه آیا (در صورت ترک کردن رابطه جنسی زمان مجردی) این پرده ترمیم شده  تازمان ازدواج دوام میاره؟؟
    2
    _حالا این دختر چند سال بعد که  ازدواج کردآیا دراولین نزدیکی با همسرش بعد از  ازبین رفتن بکارت (همان بکارت ترمیم شده)خون دیده میشه؟؟ ممنون میشم جواب بدین...
    3_دوست پسردوستم تا2ماه پیش نرمال ارضا میشدولی الان  در همان اول رابطه جنسی در ابتدای معاشقه ارضا میشه واب منی ازش خارج میشه علتش چی ممکنه باشه؟(1ساله رابطه جنسی میکنن هر2_3 هفته 1بار)پسره خودش میگه به خاطر خستگی وبه خاطراینکه دیر به دیر  رابطه جنسی  میکنه...ایا درسته؟؟یا احتمال داره با خیلیها رابطه جنسی داره بارای همین زود به نقطه انزال میرسه؟؟  توروخدا اگه میشه جواب بدین....

سلام

1 - ترمیم بکارت تاریخ انقضا نداره و اگر بعد از ترمیم رابطه برقرار نشه همینطور سرجاش باقی می مونه
    2- بله به احتمال زیاد موقع نزدیکی خون خواهد آمد . البته معمولا پزشکی که اینکار رو می کنه یه جوری این عمل رو انجام میده که حتما در هنگام نزدیکی دچار خونریزی بشه ولی خب یک درصدی هم احتمالش هست نشه . خیلی کم البته
    3- فعالیت زیاد و خستگی تاجایی که من می دونم باعث کاهش میل جنسی میشه اما نشنیدم باعث انزال زودرس هم بشه ! همینطور که صرف رابطه داشتن با دیگران هم نمی تونه دلیل زودانزالی باشه هرچند گاهی بی تاثیر نیست . رابطه داشتن دیر به دیر می تونه به دلیل افزایش تحریک باعث بروز این حالت بشه اما هر دو - سه هفته یکبار قاعدتا شامل این داستان نمیشه و موضوع این هم نیست مگر اینکه میل جنسی ایشون بشدت بالا رفته باشه .
    خلاصه علل عمده زودانزالی

مشکلات هورمونی و گاهی آسیبهای جسمی
    رابطه دیر به دیر
    اضطراب و نگرانی و هیجان
    و ...

که شاید مورد 3 و 2 به دوستتون بخوره

اضافه می شود دوست عزیز
    بکارت ترمیم شده توسط پزشکی قانونی قابل تشخیص است

موفق باشید

15. با سلام خواستم ببينم نوع پرده در مادر با دخترش ميتواند يكي باشد؟ يعني ارثي ميتواند باشد يا خير؟
    يك سوال ديگر همانطور كه شما گفتيد پرده دهانه بيروني واژن قرار دارد پس چه طور با معاينه ما خودمان متوجه نمي شويم؟آيا پرده جنسي بافتي دارد يا نازك تر از بافت است؟

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید