شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برش پرده بکارت

1. سلام
    من 1 هفته قبل برای دریافت گواهی سلامت هایمن به پزشکی قانونی رفتم
    انجا 2 پزشک خانم و یک پزشک اقا من را معاینه کردند و در جواب گفتند پرده سالم و از نوع حلقوی میباشد.
    و به من گفتند پرده شما سوراخ کوچکی دارد که بهتر است قبل از دخول: پزشک برشی روی ان ایجاد کند
    میخواستم بپرسم که این برش چه طور داده میشود و ایا پس از برش من باز هم پارگی و خونریزی خواهم داشت؟
    سوال دوم من این است که چرا 3 پزشک من را معاینه کردند؟ایا سالم بودن پرده من مورد تردید بوده یا اینکه به جراحی نیاز خواهم داشت یا نه؟
    و سوال اخر ام این که چفدر جواب پزشکی قانونی قابل استناد میباشد؟
    بسیار ممنون

2. victoria7000 نوشته است: سلام
    من 1 هفته قبل برای دریافت گواهی سلامت هایمن به پزشکی قانونی رفتم
    انجا 2 پزشک خانم و یک پزشک اقا من را معاینه کردند و در جواب گفتند پرده سالم و از نوع حلقوی میباشد.
    و به من گفتند پرده شما سوراخ کوچکی دارد که بهتر است قبل از دخول: پزشک برشی روی ان ایجاد کند
    میخواستم بپرسم که این برش چه طور داده میشود و ایا پس از برش من باز هم پارگی و خونریزی خواهم داشت؟

سلام،
    برش در پرده بسیار عمل ساده ای است و بی حسی موضعی انجام می شود. با توجه به اینکه اندازه آلت همسر آینده شما مشخص نیست نمی توان به طور دقیق در مورد احتمال بروز خونریزی در آینده نظر داد، و این مورد به اندازه آلت همسر آینده شما بستگی خواهد داشت.

victoria7000 نوشته است:
    سوال دوم من این است که چرا 3 پزشک من را معاینه کردند؟ایا سالم بودن پرده من مورد تردید بوده یا اینکه به جراحی نیاز خواهم داشت یا نه؟

شاید مورد شما، مورد جالبی بوده و فرد معاینه کننده خواسته که سایر همکاران وی هم این مورد را معاینه کرده و تجربه کسب نمایند.
    victoria7000 نوشته است:
    و سوال اخر ام این که چفدر جواب پزشکی قانونی قابل استناد میباشد؟

گواهی پزشکی قانونی، قابل استناد ترین گواهی است؛ سایر گواهی ها در صورت ارائه به مراجع قانونی معتبر نبوده و می بایست توسط پزشکی قانونی تایید شوند.

3. با سلام سوال من اينه که ازاله بکارت توسط پزشک به چه شکل صورت میگره
    یعنی ايا به عمل جراحی و بیهوشی نیاز داره یا اینکه پزشک با بی حسی موضعی در اتاق معاینه این کار رو انجام میده و میزان درد وخونریزی چقدره
    و طول درمان چند روزه  آیا دردناک هم هست و ایا در روابط زناشوئی باعث دردهای نزدیکی نمیشه

4. mansy نوشته است: با سلام سوال من اينه که ازاله بکارت توسط پزشک به چه شکل صورت میگره
    یعنی ايا به عمل جراحی و بیهوشی نیاز داره یا اینکه پزشک با بی حسی موضعی در اتاق معاینه این کار رو انجام میده و میزان درد وخونریزی چقدره
    و طول درمان چند روزه  آیا دردناک هم هست و ایا در روابط زناشوئی باعث دردهای نزدیکی نمیشه

سلام
    دوست عزیز این کار در موارد بسیار نادر در مطب انجام می شه
    نیازی به بهوشی کامل نیست و بی حسی موضعی داده میشه
    درد خاصی احساس نمی کنید
    طول درمانم بستگی به مهارت پزشک و سیستم بدنی شما داره ولی کلا اسمش رو نمیشه جراحی گذاشت . یک عمل سرپاییه که بعید می دونم نیاز به بستری شدن و استراحت مطلق داشته باشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید