شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    6   

داروشناسی..

1. داروی سیزاپراید10

2. با سلام وتشکر از سایت خوب شما لطفا در رابطه با دارو سیپروترون کمپایند و

سیپروترون استات و همچنین فواید و ضررهای آن توضیح بدهید و این که اگر به

بیماری افتادگی دریچه میترال دچار باشیم و دارای اختلالات هورمونی هم

باشیم  میتوان از این دارو استفاده کرد.

3. سلام خسته نباشید
    من بعلت درد معده به پزشک مراجعه کردم .پزشک من قرصهای کلیدینیوم.سی و سیپروهپتادین وتری فلو ئو پرازین تجویز کردند .علت تجویز این قرصها و نوع بیماری من چیست.واینکه این قرصها عوارضی دارند .و اگر دارند عوارض ان چیست.البته کلیدینیو م.سی را نیم ساعت قبل از غذا میخورم و تری فلوئو پرازین را شبی 1عدد و سیپرو هپتادین را شبی نصف قرص مصرف میکنم .با تشکر فراوان

4. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    در قسمت اطلاعات دارویی جستجو کنید

5. سلام،
    لطفا برای درخواست برای اطلاعات داروی مورد نظر خود به اینجا مراجعه نمایید.

با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام و با تشکر از سایت خوبتون
    لطفا اگه ممکنه اطلاعات داروی سیپروترون کامپاند رو در بخش اطلاعات دارویی اضافه نمایید.

7. سلام خسته نباشيد        براي بي ميلي زن براي همبستر شدن با همسر خود كه قبلا چنين نبوده هست  از نظر پزشكي داروئي هست تا اين مشگل را حل كند يا خير در صورت امكان ياري رساني فرمائيد      متشكرم  ( راكب) Embarassed

8. سلام آقای دکتر خسته نباشی ببخشید که مزاحم شدم
    من ژل flemore را دارم ولی بروشور استفاده آنرا گم کردم و داروخانه هم بهم جوابی نمیدهد من اونو خیلی گرون خریدم آیا طرز استفاده آنرا دارید.

ممنون

9. سلام:
    من براي وزن گرفتن وچاق شدن به توصيه يكي از دوستانم قرص انتي هيستامين  خارجي مصرف ميكنم در روزهاي اول شديدا بي حال وخاب الود شدم ولي الان فقط اشتهام رو زياد كرده و زود هم يه كم شكم اوردم ميخواستم بدونم اين دارو عوارضي هم داره  با تشكر .سعيد 28ساله قد 189ووزنم 84 استخوان بندي درشت

10. saeedcheraghi نوشته است: سلام:
    من براي وزن گرفتن وچاق شدن به توصيه يكي از دوستانم قرص انتي هيستامين  خارجي مصرف ميكنم در روزهاي اول شديدا بي حال وخاب الود شدم ولي الان فقط اشتهام رو زياد كرده و زود هم يه كم شكم اوردم ميخواستم بدونم اين دارو عوارضي هم داره  با تشكر .سعيد 28ساله قد 189ووزنم 84 استخوان بندي درشت

سلام
    این راهی که شما پیش گرفتید نه علمی هست و نه عقلایی
    دوست عزیز شما می خوای ابروت رو درست کنی داری می زنی چشم رو هم ...
    هیچ دارویی رو نباید خودسرانه مصرف کرد . بخصوص برای چاق یا لاغر شدن !! حالا اگر مشکل حساسیتی چیزی بود یکم بهتون حق می دادم
    آنتی هیستامین ها عوارض مختلفی دارند از سر درد  و سرگیجه و خواب آلودگی بگیر تا گاهی تشنج و تپش قلب و ...
    حتی خواب آلودگی ناشی از استفاده از این داروها می تونه باعث تصادف و ... بشه و ...

اگر مصرف نکنی به خودت خدمت کردی . برای وزن اضافه کردن از متخصص تغذیه و مربی کاربلد ورزشی کمک بگیر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام ا قاي سامي :عذر خواهي ميكنم اسم دارو رو اشتباهي نوشتم چون يه مقدار از لحاظ تلفظي شبيه هم هستن اسم دارويي كه من مصرف ميكردم سيپروهپتادين خارجيه است.

12. با عرض سلام وخسته نباشيد
    من پسري 20 ساله هستم كه نسبت به اطرافيان خودم انسان كم تحركي هستم.و  خيلي هم لاغر هستم.مي خواست  اگر ممكن هست دارويي رو به من معرفي كنيد كه كمي تحرك آور باشد چون معمولا اكثر داروها خواب آور هستند
    و  چه قرصهاي  اشتها آوري رو  شما توصيه مي كنيد شما؟براي چاق شدن داروي خاصي هست؟
    پيشاپيش از زحمات شما تشكر ميكنم

13. بهترين و موثرترين دارو براي خود كشي چيست؟
    لطفا نصيحت و..... رو بذاريد كنار .

ممنون از راهنماييتون

14. saeedcheraghi نوشته است: سلام ا قاي سامي :عذر خواهي ميكنم اسم دارو رو اشتباهي نوشتم چون يه مقدار از لحاظ تلفظي شبيه هم هستن اسم دارويي كه من مصرف ميكردم سيپروهپتادين خارجيه است.

سیپروهیپتادین هم نوعی آنتی هیستامین هست و کما بیش همون مطالب قبلی در موردش صادقه
    بخصوص منع استفاده خودسرانه

سیپروهیپتادین

موارد مصرف‌: سیپروهپتادین‌ برای‌ درمان‌آلرژی‌ ناشی‌ از تب‌ یونجه‌، كهیر و كهیرغول‌آسا، كهیر ناشی‌ از سرما، میگرن‌ ودرمان‌ بیماری‌ كوشینگ‌ استفاده‌ شده‌است‌.

مكانیسم‌ اثر: این‌ دارو آنتاگونیست‌گیرنده‌های‌ H1 و گیرنده‌های‌ سروتونینی‌می‌باشد. به‌ دلیل‌ خاصیت‌ آنتی‌هیستامینی‌آن‌، اثر ضد آلرژی‌ دارد.

فارماكوكینتیك‌: این‌ دارو بخوبی‌ از دستگاه‌گوارش‌ جذب‌ می‌گردد. اثر آن‌ 60 ـ 15دقیقه‌ پس‌ از مصرف‌ خوراكی‌ ظاهرمی‌گردد. دفع‌ آن‌ كلیوی‌ و اغلب‌ به‌صورت‌متابولیت‌ طی‌ 24 ساعت‌ صورت‌ می‌گیرد.

هشدارها: 1 ـ احتمال‌ سرگیجه‌، تسكین‌بیش‌ از حد، اغتشاش‌ شعور و كمی‌ فشارخون‌ ناشی‌ از مصرف‌ این‌ دارو درسالخوردگان‌ بیشتر است‌.
    2 ـ مصرف‌ طولانی‌ مدت‌ این‌ دارو باعث‌خشكی‌ دهان‌ می‌شود و احتمال‌ گلودرد،عفونت‌ دهان‌ و گلو و پوسیدگی‌ دندان‌وجود دارد.

عوارض‌ جانبی‌: عوارض‌ شایع‌ این‌ داروخشكی‌ دهان‌، تاری‌ دید، خواب‌آلودگی‌،غلیظ شدن‌ ترشحات‌ نایژه‌ و افزایش‌ وزن‌می‌باشند.

تداخل‌های‌ دارویی‌: مصرف‌ همزمان‌ این‌دارو با مضعف‌های‌ CNS ممكن‌ است‌ اثرات‌مضعف‌ آن‌ را افزایش‌ دهد. استفاده‌همزمان‌ این‌ دارو با داروهای‌آنتی‌كلینرژیك‌ اثرات‌ جانبی‌ آن‌ را تشدیدمی‌كند. مصرف‌ همزمان‌ داروهای‌ سمی‌برای‌ گوش‌ مانند سالیسیلات‌ها ووانكومایسین‌ با این‌ دارو ممكن‌ است‌ اثرسمی‌ آن‌ را بر گوش‌ از جمله‌ وزوز گوش‌ وسرگیجه‌ را بپوشاند.

نكات‌ قابل‌ توصیه‌: 1 ـ احتمال‌ افزایش‌ وزن‌وجود دارد.
    2 ـ بمنظور كاهش‌ تحریك‌ گوارشی‌ همراه‌با غذا، آب‌ یا شیر مصرف‌ گردد.
    3 ـ در صورت‌ بروز خواب‌ آلودگی‌ ازانجام‌ كارهایی‌ كه‌ نیاز به‌ تمركز حواس‌دارند خودداری‌ گردد.
    4 ـ این‌ دارو می‌تواند عوارض‌ سمی‌ گوشی‌سالیسیلات‌ها را بپوشاند.

منبع : سایت تبیان

15. قويترين قرص براي خواب هميشگي چه قرصي هست؟دياسپام خوبه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 7
رفتن به صفحه :    6   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید