شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پارگی پرده حلقوی

1. با سلام .....آیا در صورتی که ذکتر پرده را حلقوی و در صورت پارگی با خونریزی تشخیص دهد ....چطور امکان دارد با ورود یک انگشت نه خونی خارج شود و نه دردی....(تشخیص دکتر قبل از ورود انگشت بوده است)
    آیا پرده سالم است و تشخیص پزشک اشتباه بوده؟
    آیا منظور دکتر این بوده خونریزی در صورت دخول مرد صورت میگیرد؟

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  2. دوست عزیز
    پرده حلقوی یعنی منفذ آن کمی بازتر از انواع دیگر است و گاهی خیلی هم بازتر.
    اما کاری رو که یک مرد میکنه یک انگشت هم میتونه بکنه.
    ممکن هست با ورود انگشت عوارضی همچون خونریزی یا درد وجود نداشته باشه ولی دلیل بر سلامت بکارت نیست.
    باید معاینه صورت بگیرد تا اطمینان حاصل شود.
    و این را بدانید که نوع دخول مهم است ممکن هست شانس همراه بوده و با ورود انگشت لطمه ای ایجاد نشده باشه ولی همیشه اینطور نیست.
    به هر حال معاینه لازم است.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  3. raha250 نوشته است: با سلام .....آیا در صورتی که ذکتر پرده را حلقوی و در صورت پارگی با خونریزی تشخیص دهد ....چطور امکان دارد با ورود یک انگشت نه خونی خارج شود و نه دردی....(تشخیص دکتر قبل از ورود انگشت بوده است)
    آیا پرده سالم است و تشخیص پزشک اشتباه بوده؟

سلام،
    پزشک معاینه کننده در صورت پارگی با خونریزی را به دنبال ورود آلت تناسلی مردانه با خصوصیات فیزیکی خاص آن ذکر کرده است ؛ قطعا قطر انگشت با آلت تناسلی قابل مقایسه نیست و شاید باعث آسیب بدون خونریزی پرده بکارت (خصوصا که از نوع حلقوی نیز هست) گردد.

4. taranoum

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    معمولا پرده هايي كه از نوع حلقوي باشند بدون خونريزي هستند البته درصدي از انها هم ممكن داراي خون ريزي باشند.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. با سلام و خسته نباشید .
    دوست من غریزه جنسی بالایی دارد که با خود ارضائی مشکلشو حل می کرده ولی نحوۀ خود ارضای اون باعث شده تا در مورد پارگی پرده بکارتش دچار نگرانی بشه. از همه مهمتر اینکه الان نامزده و نامزدشم خیلی متعصبه . به توصیه من برای رفع نگرانی دوستم ازش خواستم تا موضوع را با شما درمیان بگذاریم و ایشون را از نگرانی در بیاریم و یا راه حل مناسبی در پیش روی اون بگذاریم . قبلاً از الطاف شما سپاسگزاریم .
    دوستم برای خود ارضای خودش از انگشت دستش و با وارد کردن اون تا نصفه های انگشت استفاده می کرده ولی نه خونی مشاهده میکرده و نه دردی داشته
    البته چند سالی هم هست که دیگه این کارو نمی کنه .
    حالا که نامزد شده بخاطر این مسئله خیلی نگرانه بطوریکه در رفتار معمولیشم تأثیر گذاشته که نامزدشم متوجه نگرانی اون شده اما از موضوع نگرانیش خبری نداره ؟
    آیا به نظر شما پرده بکارتش آسیب دیده ؟
    از کجا باید بفهمه که آسیب دیده ؟
    لطفاً هر چه سریعتر به دوستم کمک کنید چون این نگرانی اونا خیلی عصبی کرده .
    ممنون می شم اگه لطف کنید و جواب این سوال رو به میلیم نیز ارسال کنید.
    با تشکر بخاطر این سایت خوب که باعث می شه خیلی از ابهامات و مشکلات خانها و آقایون حل بهشه
    خدانگهدار بی صبرانه منتظر جوابتون هستم . ممنون

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. اگه دوستتون تا نصف انگشت رو وارد کرده که احتمالا پرده آسیب دیده و اگه خونی ندیده به احتمال زیاد پردش از نوع حلقوی و یا ارتجاعیه.
    ولی دوست عزیز اینا همش احتماله به دوستتون بگید که حتما به یه متخصص زنان مراجعه کنه تا معاینه بشه و نوع پردش رو مشخص کنه چون اگه پردش از این نوع باشه به احتمال زیاد خونریزی نداره و اگه شب عروسی خون نیاد با توجه به نگرانیهای دوستتون و تعصب شوهرش این موضوع مشکل ساز میشه پس دوستانه به ایشون توصیه کنید که به یک متخصص زنان مراجعه کنه تا معاینه بشه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  7. سلام..
    یه دو سه باری هست که وقتی میرم دستشویی (دستشویی فرنگی) حدود یک دقیقه، کمی با شدت آب با آلت تناسلیم بازی کردم..(لب های الت تناسلیمو کمی باز کردم و از دور با اب با درون الت تناسلیم بازی کردم)
    میشه گفت لذت بردم..و سست شدم
    پرده ی من حلقوی ست
    آیا امکان اینکه پرده ی من آسیب دیده باشه هست؟
    یعنی آیا کلا با شدت آب..حالا چه تیز چه اروم پرده اسیب میبینه؟یا پاره میشه؟
    در ضمن تا به حال چیزی داخل آلت تناسلیم نکردم..نه انگشت و نه هیچ چیز دیگه
    فقط همین دو سه بار با آب...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. minamohammadpor نوشته است: سلام..
    یه دو سه باری هست که وقتی میرم دستشویی (دستشویی فرنگی) حدود یک دقیقه، کمی با شدت آب با آلت تناسلیم بازی کردم..(لب های الت تناسلیمو کمی باز کردم و از دور با اب با درون الت تناسلیم بازی کردم)
    میشه گفت لذت بردم..و سست شدم
    پرده ی من حلقوی ست
    آیا امکان اینکه پرده ی من آسیب دیده باشه هست؟
    یعنی آیا کلا با شدت آب..حالا چه تیز چه اروم پرده اسیب میبینه؟یا پاره میشه؟
    در ضمن تا به حال چیزی داخل آلت تناسلیم نکردم..نه انگشت و نه هیچ چیز دیگه
    فقط همین دو سه بار با آب...

خیر مشکلی پیش نیامده . نگران نباشید

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  9. ممنونم..اما من ترجيح ميدم از مدير سايت (آقای رهام صادقی) جواب بشنوم
    اين کاري که من کردم شبيه خود ارضايي هست و چه فرقي بين شدت و تيزيه شديد اب با فرو کردن دو بند انگشت در الت تناسلي ميکنه..؟اخه شدت آب واقعا زياد بود
    اخه فرو کردن دو بند انگشت پرده رو اسيب ميزنه..
    کما اينکه پرده رو پاره هم ممکنه بشه...
    (توجه شود آيسب ديدن با پاره شدن فرق ميکنه..من ميگم آيا ممکنه پرده ي من اسيب دبده باشه؟مثه ساييدگي؟
    اگر حلقوي نباشه چي؟حالا هر نوع پرده ي ديگه ايا با شدت خيلي زياد اب اسيب ميبينه؟
    لطفا به تک تک سوالات این حقیر  جواب بدید... نگذرید..
    با تشکر
    بدرود

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. با درود فراوان به این نازنین گلم.....

آقای سامی تو کار خودشون استاد هستند ، شما حتما باید یک جوابی مشابه این از دکتر بگیری

چون جلوی اسمشون نوشته دکتر.... جواب کاملی سامی عزیزم به شما دادن.

اینقدر به فکر القاب این و آن نباشید. اگر اینقدر حساسی پس چرا این کارو کردید؟

نگران نباشید سیستم ب ک ا رت  و  قسمت حالت ارتجاعی داره به این راحتی آسیب

نخواهد دید.

در ضمن هر چند مدت یکبار از این پست ها زیاد زده می شه که می گن آی وای فریاد

کمک کنید پرده ام اینجوری شده اونجوری شده.

ولی کسی قبل این کار فکر این حساسیت ها رو نمی کنه که ، اگر می کرد اینجوری

زندگی رو به خودش و اطرافیان تلخ نمی کنه.

11. MAMOODDAVOON نوشته است: با درود فراوان به این نازنین گلم.....

آقای سامی تو کار خودشون استاد هستند ، شما حتما باید یک جوابی مشابه این از دکتر بگیری

چون جلوی اسمشون نوشته دکتر.... جواب کاملی سامی عزیزم به شما دادن.

اینقدر به فکر القاب این و آن نباشید. اگر اینقدر حساسی پس چرا این کارو کردید؟

نگران نباشید سیستم ب ک ا رت  و  قسمت حالت ارتجاعی داره به این راحتی آسیب

نخواهد دید.

در ضمن هر چند مدت یکبار از این پست ها زیاد زده می شه که می گن آی وای فریاد

کمک کنید پرده ام اینجوری شده اونجوری شده.

ولی کسی قبل این کار فکر این حساسیت ها رو نمی کنه که ، اگر می کرد اینجوری

زندگی رو به خودش و اطرافیان تلخ نمی کنه.

از این به بعد تمامی دوستانی که مشکل اینجوری دارن توصیه می کنم از پرده لوردراپه استفاده  بکنننننند.

روز عالی متعالی!!!

دوست عزیز ممنون از لطف شما
    بنظر خودمم همون پاسخ کافی بود و بارها در این مورد صحبت کردیم و کافیست ایشون یکبار جستجو می کردند
    اما
    بهرحال این حق هرکسیست که اگر احساس می کند پاسخ صحیح نیست و یا ناکافیست بخواهد خود جناب دکتر صادقی شخصا بهشون پاسخ بدهند و البته طبق قوانین سایت هیچکس از جمله خود دکتر هم وظیفه ای در قبال پاسخگویی ندارند .
    ایشون می تونن منتظر بمونن و مشکلی هم نیست

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  12. سلام وقت شما به خير
    با توجه به اينكه در شرف ازدواج هستم براي معاينه با همسرم آيندم به پزشك مراجعه كردم ايشان بكارت من رو از نوع حلقوي كه خونريزي هم داده تشخيص دادن و گفتن كه با توجه به اينكه ضخيم هم هست گفتن كه در زمان اولين نزديكي حتما مشاوره با پزشك داشته باشم البته من براي اطمينان به پزشك ديگري هم مراجعه كردم. فقط مي خواستم بدونم با توجه به نوع هايمن آيا واقعا خونريزي دارم؟ و اينكه آيا بعداز اولين نزديكي  موارد بعدي نزديكي هم مي تونه با خونريزي و درد همراه باشه؟ با اين تفاسير هايمن با اولين نزديكي كاملا از بين ميره؟ البته تا امروز هيچ تماس جنسي رو تجربه نكردم. پشاپيش از پاسخ شما ممنونم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. nazgol8389 نوشته است: سلام وقت شما به خير
    با توجه به اينكه در شرف ازدواج هستم براي معاينه با همسرم آيندم به پزشك مراجعه كردم ايشان بكارت من رو از نوع حلقوي كه خونريزي هم داده تشخيص دادن و گفتن كه با توجه به اينكه ضخيم هم هست گفتن كه در زمان اولين نزديكي حتما مشاوره با پزشك داشته باشم البته من براي اطمينان به پزشك ديگري هم مراجعه كردم. فقط مي خواستم بدونم با توجه به نوع هايمن آيا واقعا خونريزي دارم؟ و اينكه آيا بعداز اولين نزديكي  موارد بعدي نزديكي هم مي تونه با خونريزي و درد همراه باشه؟ با اين تفاسير هايمن با اولين نزديكي كاملا از بين ميره؟ البته تا امروز هيچ تماس جنسي رو تجربه نكردم. پشاپيش از پاسخ شما ممنونم

سلام
    دوست عزیز ما از اینجا چطوری به شما بگیم در آینده چه اتفاقی ممکنه رخ بده ؟
    دلیلی نداره به تشخیص متخصصی که شما رو رویت کرده شک کنیم . دستورات ایشون رو رعایت کنید . بخصوص اگر موقع نزدیکی درد عجیب و غریبی داشتید به پزشک مراجعه کنید تا ارزیابی کنند .

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  14. سلام.من چند ماهه كه عقد كردم و قبل از عقد هم به دكتر زنان مراجعه كردم و پرده بكارت من رو حلقوي همراه با خونريزي اعلام كرده بود.ولي حالا كه با همسرم نزديكي كردم فقط دو سانت مونده كه تا آخر دخول شه ولي هيچ اثري از پارگي و خونريزي نيست.

15. msety نوشته است: سلام.من چند ماهه كه عقد كردم و قبل از عقد هم به دكتر زنان مراجعه كردم و پرده بكارت من رو حلقوي همراه با خونريزي اعلام كرده بود.ولي حالا كه با همسرم نزديكي كردم فقط دو سانت مونده كه تا آخر دخول شه ولي هيچ اثري از پارگي و خونريزي نيست.
    شما نگفتی که قبل از عقد مشکلی واست پیش امده که رفتی معاینه بکارت یا با شوهرت رفتی خوب الانم میتونی بری پیش دکتر و گواهی سلامت بگیری تا شوهرت بهت بد بین نشه اونجا هم دکتر خودش واسه شوهرت توضیح میده که دلیل چیه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید