شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا شدن سريع

1. با سلام
    دختري 34 ساله ام كه بتازگي عقد كرده ام . تا كنون هيچ رابطه اي نداشته ام و اكنون بسيار علاقمند به روابط جنسي هستم آمادگي ذهني و جنسي را هم دارم  سريع تحريك شده و امادگي رابطه را دارم ( از روي ترشحات ) اما  به ناگاه و بي اختيار سردي  بسراغم مي آيد و نسبت به همسرم تنفر و  پس از آن دل درد و سردرد شديدي دارم . چه كار كنم ؟؟

با تشكر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. همسرم متاسفانه خيلي زود ارضا مي شود آيا راهي براي جلوگيري از اينكار هست ؟
    ژل لوبريكنت و يا اسپري رو چطوري بايد استفاده كرد ؟
    شنيده ام دوتا قرص استاميوفن كدئينه هم بخوره خوبه ؟

3. sky_mor نوشته است: همسرم متاسفانه خيلي زود ارضا مي شود آيا راهي براي جلوگيري از اينكار هست ؟

دوست  عزیزم  سلام<xml><o></o>

شما دو سوال پرسیدید ومن در یک جا به شما پاسخ میگویم.<o></o>
    عزیزم از گفته هاتون معلوم هست که شما هر دوتون عجیب در ارتباط با رابطه جنسی نابلدید. که طبیعیه چون بار اولتون هست. و فعلا نامزدید.<o></o>
    اینکه شما موقع رابطه جنسی زود خسته شده وحتی دل درد میگیری وهمسرتون هم زود ارضا میشوند یک امر کاملا طبیعی هست.<o></o>
    شما باید بدونید که آقایون زمانی که به ارضا میرسند از 5 تا 10 دقیقه هست و خانمها 15  تا  20  دقیقه  طول میکشه که به ارگاسم برسند.<o></o>
    برای همین باید چند موضوع را بدانید.<o></o>
    1-

در ابتدای رابطه جنسی از معاشقه بهره بگیرید یعنی ارتباطی عاشقانه با بوس وبازی وگفتگو عجله نکنید.<o></o>

2-

روحیه هم در رابطه جنسی شرط هست یعنی ارضای روحی باید با ارضای جسمی هماهنگ شود.
    <o></o>
    3-

سعی کنید بفهمید در موقع رابطه جنسی از هم چه میخواهید وکاملا دوستانه وبدون سرزنش به هم یاد دهید.<o></o>
    4-

خیلی مهم است که یاد بگیرید چگونه با هم باشید. کار سختی نیست از هم بپرسید واجرا کنید.<o></o>
    5-

دل درد تون ممکن برای این باشه که فشار زیادی را بدون لذت تحمل میکنید پس اگر یاد بگیرید این مشکل هم رفع میشود.<o></o>
    6-

فکر کنم اگر در جستجو موضوع لذت و رابطه جنسی را سرچ کنید راههای خوبی یاد بگیرید.<o></o>

7-

حتما بخواهید یاد بگیرید چگونه به هم کمک کنید تا لذت ببرید وفکر نکنید اگه حالا این یکبار هم یکیتون ارضا نشد عیب نداره دفعه بعد جبران میکنید رابطه جنسی تعارف نداره و گذشت سرش نمیشه وتکروی باعث سردی میشه.
    <o></o>
    8-

احیانا حس کردید همسرتون مشکل زود انزالیشون جدیه به دکتر مراجعه کنید.<o></o>
    9-

البته خودتون هم میتونید از دکتر زنان برای خودتون مشاوره بگیرید. <o></o>
    موفق باشید.<o></o>
    <o> </o>

4. sky_mor نوشته است: همسرم متاسفانه خيلي زود ارضا مي شود آيا راهي براي جلوگيري از اينكار هست ؟

سلام
    فکر می کنم اینجا اشتباهی رخ داده . البته مطمئن نیستم
    اگر مشکل فقط زود ارضا شدن همسرتان هست
    شما باید دنبال اسپری و ژل لیدوکائین باشید نه لوبریکانت
    لوبریکانت ژل لغزاننده یا روان کننده هست که در مواقعی که نزدیکی با درد و فشار انجام می شود مورد استفاده قرار می گیرد
    لیدوکائین ماده بی حس کننده است که در مورد زودارضایی بکار می رود

استفاده از لیدوکائین ساده هست . پیش از نزدیکی آقا باید مقداری به آلتشون بزنند . ترجیحا از مقدار کم شروع کنند تا بعد از 3-4 جلسه دستشون بیاد چقدر و کجای آلت باید بزنند اما توصیه شده از لیدوکائین زیاد استفاده نشود و در حقیقت خودتون رو شرطی نکنید که حتما باید لیدوکائین باشد تا رابطه خوبی برقرار بشود .
    یکبار در همین انجمن با استفاده از نوار جستجو کلمه " لیدوکائین " را جستجو کنید 1000 مورد راهنمایی و ... خواهید یافت

استامینوفن هم بعید می دونم ربطی داشته باشد و اگر داشت هم نباید خودسرانه مصرف بشود . خیلی چیزها هست که ممکنه از انزال سریع جلوگیری بکنه اما دلیل نداره ازشون استفاده بشه بخصوص اگر مصرف خودسرانه شون عوارضی هم داشته باشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  5. با سلام

من از اسپری ویاگرا استفاده میکنم و طول نزدیکی من بین 25 تا 40 دقیقه به تاخیر میندازه اما میگن استفاده از اسپری عوارض داره ولی من چند ماهی استفاده می کنم ولی عوارضی ندیدم.

6. اين اسپري وياگرا همون اسپري دندان پزشکان است ؟ از کجا بايد خريد ؟ آخه نميشه رفت تو داروخانه و گفت اسپري وياگرا بدين ؟ اسم علمي داره ؟ ممون از راهنماييتون

7. sky_mor نوشته است: اين اسپري وياگرا همون اسپري دندان پزشکان است ؟ از کجا بايد خريد ؟ آخه نميشه رفت تو داروخانه و گفت اسپري وياگرا بدين ؟ اسم علمي داره ؟ ممون از راهنماييتون

اسپری دندان پزشکی لیدوکایین هست
    شما اگر دنبال اسپری برای تاخیر انداختن هستید باید تشریف ببرید داروخانه بفرمایید اسپری لیدوکایین می خوام
    اگر خجالت می کشید بفرمایید اسپری دندان پزشکی یا دندان درد می خوام
    اسم علمیش همینه
    اما اسپری های تاخیر اندازی که برای رابطه جنسی تهیه شده اسامی تجاری مختلفی داره که بازهم ماده موثرش همین لیدوکایین هست .  

و تا جایی که می دونم اسپری وایاگرا مثل قرصش به نعوظ کمک می کنه و ربطی به تاخیر انداختن نداره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. تا جایی که می دونم اسپری وایاگرا مثل قرصش به نعوظ کمک می کنه و ربطی به تاخیر انداختن نداره[/quote]

سلام

اسپری تاخیری ویاگرا وجود داره من خودم استفاده میکنم دوزشم حدود 90000 هستش خیلی هم تاثیر گذاره که البته باید در محل مورد نظر 2 بار اسپری کنید نه بیشتر اگه بیشتر بزنید ممکنه تا 3ساعت اصلا انزال بهتون دست نده.

9. mehdit نوشته است:

سلام

اسپری تاخیری ویاگرا وجود داره من خودم استفاده میکنم دوزشم حدود 90000 هستش خیلی هم تاثیر گذاره که البته باید در محل مورد نظر 2 بار اسپری کنید نه بیشتر اگه بیشتر بزنید ممکنه تا 3ساعت اصلا انزال بهتون دست نده.

سلام دوست من
    مرسی . یه چیزی یادمون دادی

من نمی دونستم چنین اسپری هم هست . پس احتمالا اون وایاگرا اسم تجاریشه نه ماده موثرش
    بهرحال اگر کسی می خواداسپری تاخیری بخره بنظرمن به فروشنده تاکید کنه تاخیری می خواد چون با بکار بردن نام وایاگرا ممکنه فروشنده هم مثل من قاطی بکنه

mehdit ممنون از توضیحت

10. با سلام به همه دوستان
    اسپری ویاگرا رو همه دارو خانه ها به همین اسم میشناسند حتی مارکهای به نام تجاری دیگه رو هم میگن ویاگرا که انواع مختلف داره که هم میتونه مثل قرص های سیلدنافیل به نعوظ کمک کنه وهم مثل لیدوکائین به بی حسی و دیر انزالی که در این مورد باید حتما بر روی رگهای خونی زیر آلت مردانه اسپری شود

11. درمورد سوال اولتون باید بگم که ژل لیدوکایین هم خوبه وهم بیضرر وطریقه مصرفش هم اینه که مقدار کمی از اون رو مرد 5 تا8 دقیقه قبل از نزدیکی باید روی الت بزنه و کمی ماساژ بده  و سول دومتون رو باید بگم اصلا این کارو نکنین چون کدئین باعث یبوست شدید در فرد میشه وممکنه فرد به اون عادت کنه که تقریبا یه چیز مثل مخدره و عاقلانه نیست   اگه اطلاعات بیشتری در باره انواع این مواد (تاخیر کننده انزال) خواستین برام ایمیل کنین تا  یه سری کامل داروهای جنسی به ایمیلتون ارسال کنم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید