شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آيا باردار هستم يا نه

1. siyagiso نوشته است: با سلام و خسته  
    من حدود یک و سال و نیم ازدواج کردم  و توی این مدت بچه همه نمیخواستم به خاطر مشکل موهای زائد که داشتم شروع به خوردن قرصهای اسپرنولاکتون و سیپروتروکامپاند  کردم به مدت شش ماه  تحت نظر پزشکی که موهای منو لیزر میکرد
    حالا من یک ماه دیگه لیزر و از قرص هم استفاده نمیکنم و قطع کردم  .شنیدم که با خوردن قرص تا چند ما ه تخمک گذاری انجام نمیشه ولی من بعد از پریودم علائم تخمگ گذاری رو داشتم و 22 شهریور پریود شدم به مدت 7 روز که روز آخرش لکه بود و روزهای  3و4و6و8 مهر نزدیکی داشتم احتمال حامگی من چقدر هست دوره پریودمم هم 26 روز هستش .باتشکر

سلام،
    اگر تا 26 مهر ماه خونریزی رخ نداد، با آزمایش خون احتمال بارداری را ارزیابی کنید.

2. sevda_ah نوشته است: اگر دختری در روز 15 پریود، رابطه جنسی(بدون دخول آلت و با وجود پرده بکارت)حفاظت نشده داشته و منی روی آلت ریخته باشد و بعد پاک شود و بعد از یک هفته بدون تاخیر پریود شروع شود، آیا باز هم احتمال حاملگی وجود دارد؟ لطفا راهنمایی ام کنید.

سلام.
    با توجه به این مسئله که شما بدون تاخیر پریود شده اید احتمال بارداری شما تقریبا صفر است. نگران نباشید.

3. اگر دختری در روز 15 پریود، رابطه جنسی(بدون دخول آلت و با وجود پرده بکارت)حفاظت نشده داشته و منی روی آلت ریخته باشد و بعد پاک شود و بعد از یک هفته بدون تاخیر پریود شروع شود، آیا باز هم احتمال حاملگی وجود دارد؟ لطفا راهنمایی ام کنید.

4. sevda_ah نوشته است: اگر دختری در روز 15 پریود، رابطه جنسی(بدون دخول آلت و با وجود پرده بکارت)حفاظت نشده داشته و منی روی آلت ریخته باشد و بعد پاک شود و بعد از یک هفته بدون تاخیر پریود شروع شود، آیا باز هم احتمال حاملگی وجود دارد؟ لطفا راهنمایی ام کنید.

احتمال بارداری که در زمان قید شده هست حتی با وجود بکارت
    ولی تاخیر در پریود می تواند علل دیگری مثل استرس هم داشته باشد
    اگر تاخیر بیش از 10 روز شد پیگیری های بعدی لازم است

اگر از زمان رابطه 21 روز گذشته باشد - که بعید می دونم - می توانید از بی بی چک استفاده کنید
    در حال حاضر تست خون می تونه 100% بگه دختر باردار هست یا نه

توصیه می کنم هیچوقت منی رو در اطراف و روی خود آلت نریزید و هیچ چیزی رو به اگر و اما و انشاالله واگذار نکنید

5. سلام من با حدود 4ماه نامزدکردم .بانامزدم تماس جنسی داشتم اماکنترل شده و منی او هیچ وقت دررون رحم من ریخته نشده .
    اما این ماه زمان عادت ماهانه ام جابجاشده وهنوز عادت نشدم میخاستم بدونم احتمال داره حامله شده باشم

6. safety نوشته است: سلام من با حدود 4ماه نامزدکردم .بانامزدم تماس جنسی داشتم اماکنترل شده و منی او هیچ وقت دررون رحم من ریخته نشده .
    اما این ماه زمان عادت ماهانه ام جابجاشده وهنوز عادت نشدم میخاستم بدونم احتمال داره حامله شده باشم

سلام

اولین مطلبی که شما باید بدونید اینه که برای حامله نشدن کافی نیست که فقط لحظه انزال آلت مرد درون واژن شما نباشد
    بلکه تمام تایم قبل از انزال اگر مایع قبل از انزال از آلت نامزدتون خارج بشود امکان بارداری وجود دارد
    پس همیشه و همیشه از کاندوم استفاده کنید
    روشی که شما پیش گرفته اید احتمال شکستش بیش از 10-12 % درصد هست که یعنی خیلی زیاد

و اما علت تاخیر در پریود خیلی مسائل می تواند باشد که یکیش بارداریه و یکیش هم استرس و اضطراب
    اگر بیش از 10 روز پریودتون به تاخیر افتاده باید پیگیری کنید

ضمنا
    تست خون بخوبی می تواند نشان دهد شما باردار هستید یا نه
    و اگر 21 روز از زمان رابطه گذشته می توانید تست خانگی بی بی چک رو از داروخانه تهیه کنید و ببینید باردار هستید یا نه ...

خلاصه اینبار اگر انشاالله به خیر گذشت برای دفعه هیچ چیزی رو به اگر و شاید واگذار نکنید و از یک روش استاندارد پیشگیری کمک بگیرید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید