شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرده حلقوي

1. واقعا شرمنده فکر کنم تقصیر از من بود که بیخود با نظر دادن خودم که شاید اشتباه بوده این مشکل رو به وجود اوردم.من از خانم پریسا هم معذرت خواهی میکنم.
    من از طرز فکر شما یا مهم بودن یا نبودن این قضیه برای شما اطلاعی نداشتم فکر کردم شاید از سر کنجکاوی میخواید بدونید.وگرنه منم موقعیتی مثل شما دارم.4 سال دوستی که بدش رابطه جنسی دارم و از نظر من اصلا چیز بی اهمیتی نیست.منم مطمئن نیستم  که پردم حلقوی بوده یا نه ولی هیچ خونی نیومد.ولی دوستم هیچ شکی به من نکرد حتی وقتی ازش خواستم بریم دکتر تا مطمئن بشیم شدیدا مخالفت کرد و گفت چه فرقی میکنه من به تو اطمینان دارم. حالام اگر شما واقعا دوسش دارید شک و شبهه رو کنار بذارید من دلیلی نمیدیدم انقدر توضیح بدم ولی میخواستم ببنید چقدر شرایتمون مثل هم بوده من از عذر خواهی کردن بدم نمیاد اگر ناراحتتون کردم ببخشید.
    امیدوارم با خودتون به نتیجه برسید و به جای گذشته به اینده فکر کنید و شک و کنار بذارید  
    موفق باشید  

2. پرده من حلقویه اگه از واژن رابطه داشته باشم پاره میشه؟چطور میشه رابطه داشته باشم ولی آسیب نبینه؟

3. sayeieshab نوشته است: پرده من حلقویه اگه از واژن رابطه داشته باشم پاره میشه؟چطور میشه رابطه داشته باشم ولی آسیب نبینه؟

ممکنه پاره نشه و خون نیاد و برای افراد عادی قابل تشخیص نباشه اما توسط پزشک متخصص قابل ردیابیه و گواهی سلامت هم صادر نمیشه
    تقریبا هیچ جور نمیشه رابطه واژنی داشت و بکارت هم دست نخورده باقی بمونه مگر قطر آلت شریک جنسی شما در حد ماکارونی باشه والا هر رابطه ی کامل واژنی روی شکل ظاهری بکارت تاثیر می گذارد و توسط پزشک متخصص قابل تشخیص است

4. goulbarg

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزيز اين كار براحتي توسط پزشك قابل تشخيص..پس بهتر ابنكه خودتو به درد سر نندازي..

5. خوب دوستان لازم میدونم که اینجا اتفاقی که برای خود من افتاده براتون تعریف کنم. من با نامزدم حدود 3 ماه هست که رابطه واژنی داریم اما در ابتدا از نامزدم هیچ خونی نیومد و این باعث شد هم اون بترسه و هم من بهش شک کنم. بعد از کلی جر و بحث تصمیم گرفتیم به دکتر زنان مراجعه کنیم. بعد از مراجعه و معاینه توسط پزشک به نامزدم گفتند که پرده ایشون حلقوی با خاصیت انعطاف پذیری است و حتی گواهی باکرگی بدون هیچ گونه شک و اینکه بفهمن قبلا رابطه داشته صادر کردند. و حدود 30 هزار تومنم بابت صدور گواهی از ایشون گرفتن. . . پس ابتدا با مراجعه به یک دکتر زنان از انعطاف پذیر بودن و حلقوی بودن آن مطمئن شوید و سپس اقدام به عملی کنید

6. alferedooo نوشته است: خوب دوستان لازم میدونم که اینجا اتفاقی که برای خود من افتاده براتون تعریف کنم. من با نامزدم حدود 3 ماه هست که رابطه واژنی داریم اما در ابتدا از نامزدم هیچ خونی نیومد و این باعث شد هم اون بترسه و هم من بهش شک کنم. بعد از کلی جر و بحث تصمیم گرفتیم به دکتر زنان مراجعه کنیم. بعد از مراجعه و معاینه توسط پزشک به نامزدم گفتند که پرده ایشون حلقوی با خاصیت انعطاف پذیری است و حتی گواهی باکرگی بدون هیچ گونه شک و اینکه بفهمن قبلا رابطه داشته صادر کردند. و حدود 30 هزار تومنم بابت صدور گواهی از ایشون گرفتن. . . پس ابتدا با مراجعه به یک دکتر زنان از انعطاف پذیر بودن و حلقوی بودن آن مطمئن شوید و سپس اقدام به عملی کنید

این که دلیل نمیشه مراجعه نکنن ...پرده حلقوی با خاصیت انعطاف پذیری هم ممکنه قبلا سک س داشته باشه و بشه متوجه شد.
    (اگر واقعا نعصب داشتین که بدونین) کار درستی کردین که به پزشک مراجعه کردین .

7. با سلام.می خواستم بدونم در مورد پرده بکارت حلقوی چه تمهیدات خاصی لازم است که درد کمتر حس شود؟اصولا این نوع پرده بعد از پارگی خونریزی دارد؟و اینکه آیا درد پارگی این نوع پرده زیاد است؟

8. دوست عزیز.اگر دوستیت انقدر برات مهمه و دوستت رو انقدر دوست داری و اونم واقعا ارزششو داره چه اهمیتی داره که اون برگه رو بگیره یا ببریش دکتر که مطمئن شی باکره است یا خیر؟همه چیز به اطمینان خودت بستگی داره.این برگه از نظر من یک توهین به اون فرده.مگه کالاست که می خوای مطمئن شی آک بنده یا نه؟اونچه مسلمه اینه که هیچ دختری با میل و رغبت همچین برگه ای(برگه سلامت بکارت) رو نمیره بگیره.ربطی هم به باکره بودن یا نبودنش نداره.موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. sh_n نوشته است: با سلام.می خواستم بدونم در مورد پرده بکارت حلقوی چه تمهیدات خاصی لازم است که درد کمتر حس شود؟اصولا این نوع پرده بعد از پارگی خونریزی دارد؟و اینکه آیا درد پارگی این نوع پرده زیاد است؟

تمهیداتش مثل سایر موارد هست
    در آرامش کامل و با حوصله باید این کار انجام بشه
    خوب تحریک شدن خانم می تونه به بهتر برگزار شدن ماجرا کمک کنه
    درصورتی که درد زیاد بود میشه از لیدوکائئین استفاده کرد  و ...

در مورد خونریزی خیلی معلوم نمی کنه که داره یا نداره . بسته به شرایط دو طرف داره . گاهی در حد چند قطره گاهی اصلا هیچی و گاهی اتفاقا زیاد . در مورد دردش هم دقیقا همین چیزی که الان گفتم
    یکی از مسائل تاثیر گذار سایز آلت آقا هستش و گاهی موارد خانم هیچ دردی حس نمی کنه . گاهی یک درد خفیف و گاهی درد شدید .
    گاهی اصلا از ابتدا درد وجود نداره
    گاهی 1-2 بار اول هست
    و گاهی تا مدتا ( تا پارگی کامل ) این درد همراه خانم هست

10. سلام
    یکی بهترین راها اینه که در حین انجام کار کاملا از لحاظ روحی ارام باشید و مورد بعدی که خیلی به کمتر شدن درد کمک میکنه اینه که عضلات خود را کاملا شل وآزاد نگه دارید.یادتان باشد بعد از اتمام کار حتما بنشینید تا اگر خونریزی باشد بیرون بیاید چون ممکن است انقدر کم باشد که در صورت خوابیده شما انرا مشاهده نکنید.

11. آیا نوع پرده بکارت اگر حلقوی باشه با يکیار نزديکی ودخول کامل از بين ميره يا اينکه بعد از چندين بار کاملا از بين ميره و درد وخونريزی نداره!

12. mansy نوشته است: آیا نوع پرده بکارت اگر حلقوی باشه با يکیار نزديکی ودخول کامل از بين ميره يا اينکه بعد از چندين بار کاملا از بين ميره و درد وخونريزی نداره!

سلام

جواب شما بله یا خیر نیست
    چون

بکارت حلقوی می تواند با یک نزدیکی تا حد زیادی از بین برود و می تواند از بین نرود و به نوعی تا حتی زایمان طبیعی باقی بماند
    ولی معمولا بکارتهای حلقوی با یک نزدیکی کاملا از بین نمی روند . ساییدگی و لهیدگی و پارگی های پیدا می کنند اما لزومی نداره با یکبار کاملا از بین برود ( توضیح ضروری اینکه همون یکبار دخول حتی در صورت از بین نرفتن بکارت قابل تشخیص هست )

و در مورد خونریزی هم می تواند بدون درد و خونریزی باشد می تواند همراه درد و خونریزی باشد
    نمیشه گفت همه حلقوی ها نه درد دارند نه خونریزی ...

به هیچکدوم از سوالاتون نمیشه یک پاسخ قطعی داد

13. taranoum

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممكن از بين نره ولي قابل تشخيص!

14. به جز پزشک زنان وزایمان میشه برای معاینه به 1 ماما هم مراجعه کرد ؟

15. shaghayeghz نوشته است: به جز پزشک زنان وزایمان میشه برای معاینه به 1 ماما هم مراجعه کرد ؟

بله برای معاینه یک مامای مجرب هم می تونه نظر بده ولی برای گواهی سلامت مطمئن نیستم بتونه گواهی صادر کنه .
    ولی مامای با تجربه به خوبی می تونه بکارت رو معاینه کنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 4
رفتن به صفحه    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید