شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم تمایل به ایجاد رابطه جنسی

1. با سلام به تمام دوستان.

حقیقتش دوست من دچار مشکلی شده که خیلی دیر به خاطر فشار روحی با من مطرح کرد و حالا من میخوام از شما کمک بگیرم/

الان حدود 2 سال هست که دوستم ازدواج کرده و یک ساله که به خونه خودشون رفتن . توی دوران نامزدی دوستم از ارضا نشدن خیلی رنج میبرد و همواره میگفت که اصلا ارضا نمیشه .
    در این مدتی که با هم زندگی مشترکشون رو شروع کردن همسرش خیلی دیر ارضا میشده و به نوعی اینقدر عمل دخول رو انجام میداده تا انزال صورت بگیره ... اما طی صحبتهای دوستم الان حدود 4 ماه هست که اصلا نزدیکی نداشته . همسرش تمایلی نداره.
    من مطمئنم که خیلی از اصول رو رعایت نکردن و 100 درصد راه حلی هست...اما مساله اینجاست که آیا واقعا این دوری و عدم تمایل همسرش عادی هست؟  دچار شک و دودلی شده که نکنه با کسی رابطه داره..... تمام افکارش مشوش هست....و از لحاظ روحی تحت فشار.... خیلی دلم میخواد هر چه سریعتر کمکش کنم.... این صحبتها هم خیلی سر بسته با من مطرح کرده.... خیلی گوشه گیر شده و اصلا اجاز دخالت نمیده و مشکلش رو مطرح نمیکنه.... لطفا کمکم کنید...
    خیلی براس ناراحتم.

2. دوست عزیز
    در مورد سردیه همسرشون نمیشه نظر داد شاید مسائلی بینشون پیش اومده که با شما در میان گذاشته نشده اما در مورد ارضا نشدن خودشون دلايل مختلفی هست که عمده اونا فکری وروحيه که منجر به عدم آمادگيه زن ميشه طوری که ذهنشون موقع انجام عمل بر لذت اون متمرکز نیست  يا مواردی مثل عدم پيشنوازی ومعاشقه لازم برای آماده کردن زنه اگه در قسمت جستجو بگردی مطالب کاملی رو پيدا میکنی ولی راه حل زياده وجای نگرانی نيست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ممنونم از پاسختون.
    من در مورد مسایل جهت ارضازن اطلاعات دارم و خیلی هم جستجو کردم.. اما این مورد رو برای روشن کردن این موضوع مطرح کردم که آیا طبیعی هست که مردی 4 ماه اشتیاق برای نزدیکی نداشته باشه.... در حالیکه دوستم از هم لحاظ به خودش میرسه و حتی خیلی مایل هست برای نزدیکی....
    ؟؟

4. sami_woody نوشته است: ممنونم از پاسختون.
    من در مورد مسایل جهت ارضازن اطلاعات دارم و خیلی هم جستجو کردم.. اما این مورد رو برای روشن کردن این موضوع مطرح کردم که آیا طبیعی هست که مردی 4 ماه اشتیاق برای نزدیکی نداشته باشه.... در حالیکه دوستم از هم لحاظ به خودش میرسه و حتی خیلی مایل هست برای نزدیکی....
    ؟؟

ببینید وقتی سردمزاجی حاد مطرح باشه دیگه 4 ماه که سهله 4 سالشم پیش میاد اما گاهی سردمزاجی در بین نیست فقط به دلایلی آقا یا خانم دوست ندارند با همسرشون - نامزدشون - دوستشون رابطه برقرار کنند که اینجور وقتا باید دنبال دلیل های فیزیکی و متافیزیکی گشت

بهرحال سردمزاجی آقا محتمله و بهتره برای بررسی بیشتر به متخصص رجوع کنند - توجه کنید گفتم متخصص نه عطار و همسایه و زنهای فامیل - معمولا ماها متخصص رو می ذاریم برای روزهای آخر !!

اینجور که متوجه شدم دیرانزالی از ابتدا در این آقا بوده و البته همینکه با وجود دیرانزالی همسر دوستتون بازهم دوست شما به ارگاسم نمی رسیده جای بحث داره !! و باید بررسی بشه
    اما یک مسئله دیگه رو می خواستم بپرسم . از ابتدای شکل گیری رابطه این آقا مشکل بی میلی رو داشتند یا به مرور بی میلی سراغشون  اومده ؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. ممنون از پاسخ سریعتون.
    نه اینطور که مطرح میکرد از ابتدا این موضوع مطرح بوده یعنی سرد مزاجی اما در دوران  نامزدی اصلا اینطور نبوده...

مساله عاطفی هم بین اونها به وجود نیومده ..مساله قهر یا از این جیزها...و البته این رو هم مطرح کنم که همسر ایشون با توجه به این بی میلی باز هم از لحاظ ظاهر همیشه به حودش میرسه...همیشه حتی توی خونه معطر هست و پاکیزه...
    مطمئنا من پس از گرفتن نتیجه خیلی سریع ازش میخوام به یک متخصص مراجعه کنه...
    اما دلم میخواد اون رو کاملا متقاعد کنم که پیگیر رفع این مشکل باشه... و قانعش کنم که پای شخص دیگه این وسط مطرح نیست.
    ممنون

6. taranoum

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سرد مزاج بودن اين اقا اگه از ابتدا نبوده باشه ممكن بعد ها به وجود اومده باشه با توجه به حرفهايي كه شما مطرح كرديد اين مشكل مربوط ميشه به خود اين اقا به نظر من بهتر خانم منطقي بشينه و علتو از خود اين اقا بپرسو شايد نياز باشه به يك دكتر مراجعه كنه اميد وارم هر چه زودتر مشكلشون حل بشه!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. لزومی نداره حتما اگر مردی با زنش همبستر نمیشه پای یک زن دیگر درمیان باشد
    تازه بفرض اینکه باشه معمولا مردها برای رد گم کنی هم شده کمی مهربانتر می شن یا ... بهرحال رابطه جنسی شون رو قطع نمی کنن چون بطور کلاسیک در پس ذهن زن ایرانی خونده شده که اگر شوهرت باهات رابطه نداره حتما پای یک زن دیگه در میانه و بعید می دونم هیچ مردی با علم به این موضوع چنین گافی بدهد ...
    در نهایت ممکنه رابطه کم بشه اما نه اینکه 4 ماه نسبت به خانمش که سعی می کنه رابطه جنسیی هم باشه مثل خواهر و برادر باشه !!!
    خلاصه اینکه اینجا هیچکس نمی تونه به شما بگه پای یک زن درمیان هست یا نیست ! و من با نظر خانم ترنم موافقم . باید رک و راست و البته ملایم و مهربانانه از همسرشون دلیل رو جویا بشن و بروند دنبال رفع مشکل که می تونه روحی یا جسمی باشه

8. sami_woody نوشته است: با سلام به تمام دوستان.

حقیقتش دوست من دچار مشکلی شده که خیلی دیر به خاطر فشار روحی با من مطرح کرد و حالا من میخوام از شما کمک بگیرم/

الان حدود 2 سال هست که دوستم ازدواج کرده و یک ساله که به خونه خودشون رفتن . توی دوران نامزدی دوستم از ارضا نشدن خیلی رنج میبرد و همواره میگفت که اصلا ارضا نمیشه .
    در این مدتی که با هم زندگی مشترکشون رو شروع کردن همسرش خیلی دیر ارضا میشده و به نوعی اینقدر عمل دخول رو انجام میداده تا انزال صورت بگیره ... اما طی صحبتهای دوستم الان حدود 4 ماه هست که اصلا نزدیکی نداشته . همسرش تمایلی نداره.
    من مطمئنم که خیلی از اصول رو رعایت نکردن و 100 درصد راه حلی هست...اما مساله اینجاست که آیا واقعا این دوری و عدم تمایل همسرش عادی هست؟  دچار شک و دودلی شده که نکنه با کسی رابطه داره..... تمام افکارش مشوش هست....و از لحاظ روحی تحت فشار.... خیلی دلم میخواد هر چه سریعتر کمکش کنم.... این صحبتها هم خیلی سر بسته با من مطرح کرده.... خیلی گوشه گیر شده و اصلا اجاز دخالت نمیده و مشکلش رو مطرح نمیکنه.... لطفا کمکم کنید...
    خیلی براس ناراحتم.

دوست عزیز شک وحشتناک تر ین فکری هست که انسان میتونه بکنه.
    شاید یکی از دلایل سرد مزاجی شک باشه اما خوبه بدونی اگر کسی 1001 راز را رفت و نتیجه نگرفت میتونه شک بکنه.
    اگر تخم شک تو دل کسی کاشته بشه دیگه هیچ نهالی بارور نمیشه و دوستتون نمیتونه ادعا کنه که همه راهها را برای همسرش رفته.
    پس یک نتیجه که میشه گرفت اینه که با توجه به عدم ارضای خانم در زمان نامزدی و بعد مشکل زود انزالی باید گفت که این زوج بر ندانم کاریهای جنسی دارند مراحل  اشتباهی را سیر میکنند.
    مثلا اگر مشکل دوستتون جدی بوده احتمالا در این نامزدی یا سکوت کرده که باعث شده اقا نفهمه که باید راهای دیگری برای ارگاسم خانم انجام بده
    با بروش اورده مستقیم و ایشون را دچار دسپاچگی کرده و حالا خودشم به مشکل خورده.
    بدونید که اگر می خواهند مشکل را بر طرف کنند اول فکرشون را بزارند روی تعلیم روش درست لذت بردن از معاشقه خوب و اطمینان خاطر بهم دادن تا ارگاسم.
    اما اگر حس میکنند که نگرانی از جای دیگری هست با یک مشاوره میتونند خوشبخت شوند.انشالله

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید