شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آسیب (خراشیدگی) پرده بکارت، ترمیم خودبخود؟

1. سلام
    ببخشید من 22 ساله هستم پیش کترزنان رفتم گفتن که پرده شماخراش برداشته.میخواستم ببینم آیاخود پرده ترمیم پیدامیکنه.وآیااینکه این مسئله مهمی هست یعنی هنگام گواهی گرفتن بهش اشاره میشه وچه کارکنم که این خراشیدگی بهبود پیداکنه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. sabs_2008 نوشته است: سلام
    ببخشید من 22 ساله هستم پیش کترزنان رفتم گفتن که پرده شماخراش برداشته.میخواستم ببینم آیاخود پرده ترمیم پیدامیکنه.وآیااینکه این مسئله مهمی هست یعنی هنگام گواهی گرفتن بهش اشاره میشه وچه کارکنم که این خراشیدگی بهبود پیداکنه

سلام
    بافت پرده بكارت از نوعي نيست كه به خودي خود ترميم گردد
    ولي گمان نميكنم در هنگام گواهي گرفتن به خراش روي پرده بكارت اشاره شود چون بودن و يا نبودن آن براي مشخص شدن دخول قبل از ازدواج  مد نظر قرار ميگيرد
    و عوامل مختلفي غير از دخول ميتواند پديد آورنده اين خراش بوده باشد .

3. با سلام و خسته نباشید
    من 23 دارم و پرده بکارتم به طور کامل از بین نرفته و آسیب دیده ( مثل همون موردی که دکتر گفته بودند مانند ساعت که 3 آن آسیب دیده و 9و6 آسیب ندیده ) البته فکر می کنمو
    و می خوام بدونم آیا بر اثر نزدیکی دوباره امکان پارگی کامل هست یا نه؟
    و اینکه آیا به هنگام نزدیکی امکان این هست که مرد متوجه آسیب دیده شدن پرده بشه ؟
    در تاپیک های دیگه گشتم و جواب این سوالها نبود متشکر میشوم و اگر لطف کنید تا راهنماییم کنید.

4. با سلام.
    شما گفتید فکر میکنم Rolling Eyes  اگر پیش دکتر برای معاینه نرفتید باید بگم ممکنه تشخیص شما اشتباه باشه و اگر تا حالا دخول کامل انجام نشده و اسیب جدی به پرده وارد نشده باشه بعد از نزدیکی تازه پرده بطور کامل پاره میشه.باید بگم که مرد نمیتونه خودش متوجه اسیب بشه و توسط دکتر اسیب تشخیص داده میشه.

5. سلام.خسته نباشید.خیلی ممنون از راهنمایی که کردید.ببخشید یه سوال دیگه داشتم ولی ناراحت نشیداااااا.این سوال خواهر منه.حالا نگید این دختره چقده سوال می کنه؟.
    سوال:ایا فشار یا مالش vulva  یا مهبل به یک سطح صاف باعث اسیب پرده بکارت می شود؟
    و ایا تنگ بودن زیر شلوار هم باعث اسیب به هایمن می شود؟طوری که شلوار به مهبل یا فرج فشار اورد.
    از زحمات شما متشکرم.

6. nermada نوشته است: سلام.خسته نباشید.خیلی ممنون از راهنمایی که کردید.ببخشید یه سوال دیگه داشتم ولی ناراحت نشیداااااا.این سوال خواهر منه.حالا نگید این دختره چقده سوال می کنه؟.
    سوال:ایا فشار یا مالش vulva  یا مهبل به یک سطح صاف باعث اسیب پرده بکارت می شود؟
    و ایا تنگ بودن زیر شلوار هم باعث اسیب به هایمن می شود؟طوری که شلوار به مهبل یا فرج فشار اورد.
    از زحمات شما متشکرم.

خیر مالش و فشار نمی تونه باعث آسیب دیدن بکارت شود . بکارت با ضربه مستقیم آسیب می بیند
    هرچند لباس خیلی تنگ نه برای آقایان توصیه شده نه برای خانمها اما اونهم هیچ مشکلی برای بکارت پیش نمی آورد

جواب هر دو سوالتون خیر هست

7. سلام
    ببخشيد من يك سوال دارم من نزد پزشك زنان رفتم براي بازديد پرده بكارت!
    دكتر وقتي پرده بكارت من را ديد از من پرسيد كه آيا نامزد دارم؟
    و جواب من منفي بود.
    اما من قبلا تجربه رابطه جنسی رو داشتم ولي دخولي صورت نگرفته بود.
    و دكتر به من گفت كه پرده ام كمي كش آمده و دچار آسيب شده اما پرده بكارت دارم
    مي خواستم بدونم كه راهي براي ترميم آن وجود دارد يا خير؟
    چون الآن من قصد ازدواج با مردي را دارم كه اين مسئله براي خودش و خانواده اش بسيار مهم است و همچنين براي خانواده و مادر خودم نيز خيلي اهميت دارد. سوالم از شما اين است كه من چه كنم؟ آيا ازدواج نكنم؟ يا راهي براي ترميم وجود دارد؟
    آيا در پزشكي قانوني براي گرفتن گواهي اين مطلب اذعان مي شود؟
    يا در نزد پزشك زنان اين مسئله به خانواده من و  ايشان گفته مي شود يا خير؟

8. naagoftani نوشته است: سلام
    ببخشيد من يك سوال دارم من نزد پزشك زنان رفتم براي بازديد پرده بكارت!
    دكتر وقتي پرده بكارت من را ديد از من پرسيد كه آيا نامزد دارم؟
    و جواب من منفي بود.
    اما من قبلا تجربه رابطه جنسی رو داشتم ولي دخولي صورت نگرفته بود.
    و دكتر به من گفت كه پرده ام كمي كش آمده و دچار آسيب شده اما پرده بكارت دارم
    مي خواستم بدونم كه راهي براي ترميم آن وجود دارد يا خير؟
    چون الآن من قصد ازدواج با مردي را دارم كه اين مسئله براي خودش و خانواده اش بسيار مهم است و همچنين براي خانواده و مادر خودم نيز خيلي اهميت دارد. سوالم از شما اين است كه من چه كنم؟ آيا ازدواج نكنم؟ يا راهي براي ترميم وجود دارد؟
    آيا در پزشكي قانوني براي گرفتن گواهي اين مطلب اذعان مي شود؟
    يا در نزد پزشك زنان اين مسئله به خانواده من و  ايشان گفته مي شود يا خير؟

متاسفانه اگر مشکلی برای بکارت پیش آمده باشد ( پارگی ، ساییدگی و ... ) توسط متخصص قابل تشخیص هست و اغلب متخصصین از ترس پیگرد قانونی برای چنین بکارتی گواهی سلامت صادر نمی کنند .
    شما می تونید به چند تا متخصص دیگر هم رجوع کنید و ببینید نظر اونها چیه
    شاید یکیشون تشخیص نداد و گواهی سلامت صادر کرد ( شاید اصلا تشخیص این متخصص درست نبوده باشه )

ترمیم همواره شدنیست اما اگر همسرتون دنبال گواهی سلامت باشند قطعا به متخصص رجوع می کنند و متخصصین می تونن تشخیص بدهند که بکارت شما ترمیم شده . بنظر من کار رو بدتر نکنید و در آخرین قدم خودارضایی رو بهانه کنید . بهرحال بکارت دارید حالا کمی کش آمده ...
    توصیه من اینه که در وهله اول به چند متخصص دیگر هم رجوع کنید

دعای شب یکشنبه : خدایا خودت مردای این مرز و بوم رو معقول بگردان ( آمین )

9. دو روز پيش بود كه من به دليلي دچار ترس و اضطراب شدم.و روز بعد ديدم لباس زيرم خوني است ميخواستم بپرسم اين خون آسيب پرده بكارت بوده يا قاعدگي ( من دو هفته پيش پاك شده بودم از حيض )              براي معاينه اگر پيش دكتر عمومي (زن) برويم او هم ميتواند تشخيص دهد؟؟؟؟

10. می خواستم بپرسم خودارضایی یک دختر,مثلا از طریق مالش به سطحی,باعث پاره شدن پردهاش میشود؟

11. nelahe نوشته است: دو روز پيش بود كه من به دليلي دچار ترس و اضطراب شدم.و روز بعد ديدم لباس زيرم خوني است ميخواستم بپرسم اين خون آسيب پرده بكارت بوده يا قاعدگي ( من دو هفته پيش پاك شده بودم از حيض )              براي معاينه اگر پيش دكتر عمومي (زن) برويم او هم ميتواند تشخيص دهد؟؟؟؟

خانمها گاهی بر اثر فشار روحی و اضطراب شدید خونریزی شبیه پریود دارند . مشکلی نیست . از اضطراب پرهیز کنید
    ضمنا خود ارضایی با روشی که شما فرمودید به بکارت آسیب نمی رساند
    بکارت در صورت ورود جسم سخت به واژن و ضربه مستقیم پاره می شود

در ضمن برای این مورد و جهت اطمینان خودتون می توانید به یک پزشک عمومی  هم مراجعه کنید ولی با شرحی که دادید مشکلی نیست و به بکارت هم ربطی ندارد

12. nelahe نوشته است: می خواستم بپرسم خودارضایی یک دختر,مثلا از طریق مالش به سطحی,باعث پاره شدن پردهاش میشود؟

باسلام. علاوه بر توضیحات سامی جان توجه کنید که درسته با مالش سطحی پرده آسیب نمیبینه ولی در صورت داخل کردن چیزی ممکنه پرده بکارت صدمه ببینه ... پس مراقب باشید!

13. sepra

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت آقاي دكتر

در رابطه اي كه با نامزدم (دوران عقد) داشتم به طور ناگهاني و ناخواسته آلت به داخل واژن رفت و باعث احساس درد در واژن نامزدم شد به همراه لخته خون قهوه اي رنگ بود
    مي خواستم بدونم امكان داره به بكارت آسيبي رسيده باشه... چون خودم احساس مي كنم زياد به داخل وارد نشد.
    با تشكر

14. sepra نوشته است: با سلام خدمت آقاي دكتر

در رابطه اي كه با نامزدم (دوران عقد) داشتم به طور ناگهاني و ناخواسته آلت به داخل واژن رفت و باعث احساس درد در واژن نامزدم شد به همراه لخته خون قهوه اي رنگ بود
    مي خواستم بدونم امكان داره به بكارت آسيبي رسيده باشه... چون خودم احساس مي كنم زياد به داخل وارد نشد.
    با تشكر

سلام،
    با توجه به شدت ضربه، هر احتمالی می تواند وجود داشته باشد.

15. taranoum

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    براي اطمينان به پزشك مراجعه كن..موفق باشي

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید