شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

احتمال بارداری ..

1. با سلام
    من 24 سال سن دارم.
    چند سال هست که پریودام نامنظمه.در سال گذشته (بعد از انجام عمل جراحی کیست تخمدان)برای مدت حدود یک سال پریود های منطم 28 روزه به مدت 7 روز داشتم.
    بعد برای مدتی پریودم نامنظم شد. و دوباره در چند ماه گذشته برای مدت 5 بار پریود منظم 35 روزه به مدت 4 روز داشتم.
    ماه گذشته در روز پنجم دوره با نامزدم معاشقه بدون دخول داشتم(باکره هستم) که منی او بر روی بدن من و اطراف واژن ریخت.
    بعد از آن در روز پنجم و ششم هم دو بار لکه بینی داشتم.
    و الان بعد از 40 روز از زمان پریود قبلی هنوز پریود نشده ام.(5 روز از موعد 35 روزه‌ی آن گذشته)
    با توجه به اینکه دخولی صورت نگرفته آیا احتمال بارداری وجود داره.
    خیلی نگرانم. خواهش میکنم زودتر جواب بدید.
    ممنون

2. با سلام
    من 2 روز قبل از اولین نزدیکی با همسرم شروع به مصرف قرص مارولون کردم, بعد از 10 روز از شروع مصرف قرص خوردن اون را قطع کردم یعنی 2 روز بعد از آخرین نزدیکی ام
    الان 6 روز از قطع کردن قرصم می گذره اما هنوز عادت ماهانه نشدم دیروز یعنی روز پنجم تست خون بارداری دادم که نتیجه اش منفی بود  و میزان هورمون را در آزمایش کمتر از 7 نشان می داد حالا می خواستم بپرسم که با توجه به مواردی که گفتم و اینکه به گفته پزشک ما موفق به نزدیکی کامل نشدیم  آیا هنوز احتمال بارداری برای من وجود داره؟البته این را هم ذکر کنم که من وزنم 93 کیلو هست, آیا این تست بارداری دقیق بوده یا اینکه نمیشه روی اون حساب کرد,لطفا من را را راهنمایی کنید, با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. در کل خوردن این نوع قرص ها به علت داشتن ترکیبات شامل استروژن و شبه پروژسترون عادت ماهیانه شما رو به هم می ریزه پس نمی شه زیاد روی این که شما به علت عقب افتادن دوره عادت ماهیانتون باردار هستید حساب کرد! بنده هم با توجه به اطلاعاتی که دادید پیش بینی می کنم که شما باردار نباشید

4. انگار کسی نمیخواد به سوال من جواب بده.
    خیلی نگرانم.
    دانشجو هستم و الان اصلا شرایط بارداری رو ندارم.به خصوص که هنوز در دوران نامزدی به سر میبیریم.

5. sabah نوشته است: انگار کسی نمیخواد به سوال من جواب بده.
    خیلی نگرانم.
    دانشجو هستم و الان اصلا شرایط بارداری رو ندارم.به خصوص که هنوز در دوران نامزدی به سر میبیریم.

دوست عزیز استرس - ناشی از بارداری ناخواسته - و اضطراب می تواند باعث عقب افتادن پریود شود
    ضمنا توصیه شده اگر بیش از 10 روز عقب افتاد پیگیری کنید
    ولی اگر درست متوجه  شده باشم
    بیشتر از سه هفته از رابطه شما می گذرد . در اینحالت - اگر بیشتر از 21 روز از جریان گذشته - می توانید با یک تست ساده ادرار ( توسط بی بی چک ) که از داروخانه تهیه می فرمایید خیال خودتون رو راحت کنید ...

پ.ن : بکارت به تنهایی نمی تواند جلوی بارداری را بگیرد در صورتی که در زمان تخمکگذاری بوده باشید و منی روی دهانه واژن شما ریخته شده باشد شانس بارداری - هرچند کم - اما وجود دارد . مواظب باشید

6. سلام ممنون از سایت خوبتون
    من در روز 12 از دوره ام با نامزدم نزدیکی داشتم دخول خیلی کمی صورت گرفت اما اون کاملا بیرون و دور از من ارضا شد. من شنیدم پیشاب در صورتی دارای اسپرمه که قبل از اون انزالی داشته باشه. من دارای تنبلی تخمدانم ولی در طی چند دوره با مصرف قرص سیپروترون و پروژسترون تقریبا منظم شده البته هنوز همیشه 4-5 روزی عقب میزنه. میخواستم بدونم ایا احتمال حاملگی وجود داره؟
    یه سوال دیگه ایا در رابطه از مقعد هم خونریزی وجود داره؟
    ضمنا تاریخ  شروع پریود قبلی من 31 شهریور بوده

7. chakameh نوشته است: سلام ممنون از سایت خوبتون
    من در روز 12 از دوره ام با نامزدم نزدیکی داشتم دخول خیلی کمی صورت گرفت اما اون کاملا بیرون و دور از من ارضا شد. من شنیدم پیشاب در صورتی دارای اسپرمه که قبل از اون انزالی داشته باشه. من دارای تنبلی تخمدانم ولی در طی چند دوره با مصرف قرص سیپروترون و پروژسترون تقریبا منظم شده البته هنوز همیشه 4-5 روزی عقب میزنه. میخواستم بدونم ایا احتمال حاملگی وجود داره؟
    یه سوال دیگه ایا در رابطه از مقعد هم خونریزی وجود داره؟
    ضمنا تاریخ  شروع پریود قبلی من 31 شهریور بوده

پاسخ شما در یک کلام اینه که بله احتمالش هرچند کم  اما وجود دارد
    توضیح اینکه
    با این وضع شما احتمالا در زمان تخمک گذاری بوده اید در این حالت شانس بارداری بیشتر است و درست شنیده اید که مایع قبل از انزال هم می تواند باعث بارداری شود . مدت زمانی هم که رابطه طول می کشد خیلی مهم نیست اگر در حد چند ثانیه باشد و مایع وارد واژن شود شانس بارداری هست . دیگه بقیه موارد رو خودتون باید ببینید که آیا مایع پیش ا ز انزال هم بیرون آمده یا نه ؟ شاید بهتر بود از روش اورژانسی استفاده کنید و الان اگر بیش از 72 ساعت از رابطه گذشته دیگه نمیشه از این روش استفاده کرد

اما در مورد رابطه مقعدی . اگر منظورتون چیزی شبیه بکارت است ؟ خیر مقعد بکارت ندارد اما بدلیل تنگ بود مجرا و بطور کل از آنجا که مجرای مقعد جهت رابطه جنسی طراحی نشده همیشه احتمالا پارگی های ریز الی شدید در اون منظقه وجود دارد

8. سلام
    من تازه عضو شدم
    میخواسم بدونم که 6 روزه از پریودم گذشته - بی بی چک گذاشتم تقریبا مثبت بود یعنی خط دوم یه ذره کمرنگ تر بود
    ولی تمام حالتای پریودا دارم -کمر درد و دل درد - یعنی حامله هسم یا چیز دیگه ای ؟
    ممنون اگه جواب بدید

9. دوست عزيز پروشات

مبارک است شما بزودي صاحب يک ني ني تپل مي شويد

10. سلام.
    با توجه به آزمایش بیبی چک احتمال بارداری شما می رود اما درصد اطمینان به بیبی چک آنقدرها زیاد نیست که بتوان جواب قطعی را از آن فهمید. برای اطمینان بیشتر باید حتما آزمایش خون بدهید. هر چه زود تر اقدام کنید بهتر است.

11. peroshat نوشته است: من هنوز آزمایش خون ندادم تا ببینم حامله هسم یا نه؟
    کی زمان مناسب برای آزمایش هس؟

سلام.
    با توجه به آزمایش بیبی چک احتمال بارداری شما می رود اما درصداطمینان به بیبی چک آنقدرها زیاد نیست که بتوان جواب قطعی را از آن فهمید.برای اطمینان بیشتر باید حتما آزمایش خون بدهید. هر چه زود تر اقدام کنیدبهتر است.

همین الان هم میتوانید برای آزمایش اقدام کنید و زمان خاصی ندارد.

12. من هنوز آزمایش خون ندادم تا ببینم حامله هسم یا نه؟
    کی زمان مناسب برای آزمایش هس؟

13. سلام خسته نباشین
    لطفا مایع پیشاب رو توضیح بدین
    آیا با ترشحات هنگام رابطه تفاوتی داره یا همونه

14. سلام میخواستم بدونم من بعد از 10 روز بعد از رابطه ام دچار درد در ناحیه پستان هستم یعنی در روز 23 دوره ام البته من همیشه این دردو در نزدیکی قاعدگیم داشتم ولی این بار یه هفته زودترهمیخواستم بدونم ممکنه از علایم حاملگی باشه؟

15. chakameh نوشته است: سلام خسته نباشین
    لطفا مایع پیشاب رو توضیح بدین
    آیا با ترشحات هنگام رابطه تفاوتی داره یا همونه

سلام،
    تا اونجایی که من میدونم مایع پیشاب، مجاری را جهت خروج منی تمییز میکنه یعنی محیط قلیایی  را به خاطر عبور ادرار خنثی می کنه.

به نظر من همون ترشحات هنگام رابطه و قبل از خروج منی است.

و برخلاف مایع منی نجس نیست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 28 از 57
رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید