شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد زیر قفسه سینه

1. با سلام
    مدتی است که من در قسمت زير قفسه سينه خصوصا سمت راست احساس درد وگرفتگی دارم واين درد حتی به ناحيه پشت زير کتف نيز منتقل می شود و بعد از خوردن ناهار اين درد وگرفتگی شدیدتر میشه در ضمن گاز شکم هم زیاده و از شکمم صدای قاروقور میاد میخواستم بدونم این درد مربوط به پرده دیافراگم یا کبدیا معده یاروده میشه

2. درد ناحیه مورد نظر احتمالا از معده شما است مخصوصا اینکه گفتید بعد از غذا بدتر میشویدپیشنهاد میکنم غذا را آهسته بخورید
    وآن را همیشه کاملا بجوید.ضمنا قبل ازسیر شدن کامل .دست از غذا خوردن بکشید. این کار باعث میشود حرکات دودی به راحتی انجام گیرد و معده شما سر صدا نکند.

3. mansy نوشته است: با سلام
    مدتی است که من در قسمت زير قفسه سينه خصوصا سمت راست احساس درد وگرفتگی دارم واين درد حتی به ناحيه پشت زير کتف نيز منتقل می شود و بعد از خوردن ناهار اين درد وگرفتگی شدیدتر میشه در ضمن گاز شکم هم زیاده و از شکمم صدای قاروقور میاد میخواستم بدونم این درد مربوط به پرده دیافراگم یا کبدیا معده یاروده میشه

سلام

شما در دفع مشکلی ندارید ؟ اسهال یا یبوست ندارید ؟ اضطراب و دلشوره ندارید ؟ بنظر می رسه علائم سندرم روده تحریک پذیر رو داشته باشید . اگر پاسخ سوالات رو بدید بهتر میشه نظر داد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. نه من در دفع مشکل ندارم اسهال ویبوست هم ندارم واضطرابم زیاد نیست
    اما درد اصلیه من در قسمت راست زیر قفسه سینه است که به پشت زیر کتفم هم منتقل میشه نمیدونم درد از صفرا یا کبد یا روده یا معدمه

5. mansy نوشته است: نه من در دفع مشکل ندارم اسهال ویبوست هم ندارم واضطرابم زیاد نیست
    اما درد اصلیه من در قسمت راست زیر قفسه سینه است که به پشت زیر کتفم هم منتقل میشه نمیدونم درد از صفرا یا کبد یا روده یا معدمه

سلام،
    بدون معاینه بالینی و ارزیابیهای بیشتر نمی توان نظر دقیقی داد ولی احتمال وجود اختلال در کارکرد کیسه صفرا بیش از سایر اعضا می باشد.

6. بنده آزمایش خون هم داده ام ومشکلی از نظر چربی و سایر موارد نداشتم سونوگرافی از کبد وصفرا هم انجام دادم صفرام هیچ عارضه یا کیست یا مشکلی نداشت کبدم هم میزان انباشتگی چربی زیادی نداشت که دکتر گفت غیرطبیعی نیست داروهای پنتوپرازول 20و40رو دوهفته صبح 20 وشب 40رو خوردم 8روز هم مترونیدازول وآموکسی سیلین همزمان خوردم وبعد از اون هم یک ماه امپرازول صبحی یکی آلومنیوم ام جی بعد از هر وعده وکلیدینیوم سی شبی یکی خورده ام اما هنوز م گاهی وقتها خصوصا موقع ایستادن وراه رافتن احساس گرفتگی زیر قفسه سینه ام حس میکنم چرا بعد از مصرف داروهای معده وروده هنوز درد دارم مشکل از چیه

7. mansy نوشته است: بنده آزمایش خون هم داده ام ومشکلی از نظر چربی و سایر موارد نداشتم سونوگرافی از کبد وصفرا هم انجام دادم صفرام هیچ عارضه یا کیست یا مشکلی نداشت کبدم هم میزان انباشتگی چربی زیادی نداشت که دکتر گفت غیرطبیعی نیست داروهای پنتوپرازول 20و40رو دوهفته صبح 20 وشب 40رو خوردم 8روز هم مترونیدازول وآموکسی سیلین همزمان خوردم وبعد از اون هم یک ماه امپرازول صبحی یکی آلومنیوم ام جی بعد از هر وعده وکلیدینیوم سی شبی یکی خورده ام اما هنوز م گاهی وقتها خصوصا موقع ایستادن وراه رافتن احساس گرفتگی زیر قفسه سینه ام حس میکنم چرا بعد از مصرف داروهای معده وروده هنوز درد دارم مشکل از چیه

سلام،
    با توجه به اقدامات انجام شده، بهتر است درمان دارویی را تا پایان ادامه دهید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید