شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

توده هاي پوستي

1. سلام مدتي است كه زير پوست شكم در ناحيه پهلو و ساعد دست و ران پاي خود توده هايي را مشاهده مي كنم بدون درد به شكل گرد و كوچك. مزاحم نيستند و بد شكل هم همينطور .ولي باعث نگراني بنده شده اند لطفا راهنمايي كنيد.

2. mokh نوشته است: سلام مدتي است كه زير پوست شكم در ناحيه پهلو و ساعد دست و ران پاي خود توده هايي را مشاهده مي كنم بدون درد به شكل گرد و كوچك. مزاحم نيستند و بد شكل هم همينطور .ولي باعث نگراني بنده شده اند لطفا راهنمايي كنيد.

سلام
    بنظر من منتظر بمونید که آقای دکترصادقی بیان و نظرشون رو بدهند
    باید حضورا معاینه بشید ولی
    از اونجایی که شکم و ساعد دست هم گرفتار این قضیه شده بعید می دونم تورم غدد لنفاوی باشه و اگر فقط ران و پهلو و شکم بود می گفتم سلولیت هستش چون تابحال ندیدم که ساعد دست کسی دچار سلولیت بشه !! نمی گم نیست . من ندیدم
    شما اضافه وزن دارید درسته ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mokh نوشته است: سلام مدتي است كه زير پوست شكم در ناحيه پهلو و ساعد دست و ران پاي خود توده هايي را مشاهده مي كنم بدون درد به شكل گرد و كوچك. مزاحم نيستند و بد شكل هم همينطور .ولي باعث نگراني بنده شده اند لطفا راهنمايي كنيد.

سلام،
    بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد، شاید توده هایی که ذکر کردید ، توده های چربی باشد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید