شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ژل جهت ناتوانی جنسی بانوان

1. سلام
    اخیرا ژلهائی وارد بازار شده ( با مجوز بهداشت ) جهت کاهش درد , افزایش میل جنسی و به اورگاسم رسوندن  بانوان (بالاخص تازه عروسان ) .
    شرکت تولید کننده مدعی است که هیچ هورمون یا مواد بی حس کننده در ان بکار نرفته ( وهیچ عوارض جانبی ندارد ) .
    سوال من اینست که مکانیسم عمل این ژلها در به اورگاسم رسوندن سریعتر خانومها , چگونه هست ؟؟؟؟

2. siroosazad نوشته است: سلام
    اخیرا ژلهائی وارد بازار شده ( با مجوز بهداشت ) جهت کاهش درد , افزایش میل جنسی و به اورگاسم رسوندن  بانوان (بالاخص تازه عروسان ) .
    شرکت تولید کننده مدعی است که هیچ هورمون یا مواد بی حس کننده در ان بکار نرفته ( وهیچ عوارض جانبی ندارد ) .
    سوال من اینست که مکانیسم عمل این ژلها در به اورگاسم رسوندن سریعتر خانومها , چگونه هست ؟؟؟؟

سلام،
    من در مورد مواد تشکیل دهنده این ژل اطلاعی ندارم، اگر شما این ژل را در دسترس دارید یا سایتی دارد معرفی نمایید تا با توجه به مواد سازنده دارو بتوان عملکرد آن را توضیح داد.

3. سلام  اسم این ژل femore میباشد .
    ادرس شرکت سازنده :
    کد:
    www.vereskmed.com

4. سلام،
    این ژل در مواردی که اختلال عملکرد جنسی در زن وجود داشته باشد (Female s.#.e.#.xual Dysfunction) با کار می رود (نه در تازه عروسان!!!!).
    موارد زیر را می توان افراد مناسب برای استفاده از این ژل قلمداد نمود:
    کاهش یا عدم وجود حس در کلیتوریس
    کاهش یا عدم نرم شدن و لزجی در واژن
    سختی یا عدم توانایی در رسیدن به ارگاسم

مواد تشکیل دهنده این ژل عبارتند از:
    کد:
    Purified Water, L-Arginine, Propylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethyl Cellulose, Methyl Nicotinate, Methylparaben, Propylparaben and Phenoxyethanol

که ماده اصلی موثره  L-Arginine است. این ماده که یک اسید آمینه نیمه ضروری است در بدن با استفاده از اورنیتین ساخته می شود و چون در حمل و ساخت نیتروژن شرکت دارد برای پروتئین سازی مهم است.
    در تحقیق که انجام شده، به اثبات رسیده است که مسیر نیتریک اکسید (Nitric Oxide Pathway) در احساس لذت و نیز نعوظ آلت مرد و زن نقش مهمی دارد.
    این محصول با توجه به مواد تشکیل دهنده آن باعث می شود که احساس و شدت لذت در یک رابطه جنسی افزایش یابد.

5. خیلی ممنون که جواب من را بصورت کامل دادید .
    با توجه به اینکه ال_ آرژنین باعث ازاد سازی اکسید نیتریک در سلولها ی خونی شده و متعاقبا اکسید نیتریک به بافت عضلانی مجاور رفته و باعث انبساط و افزایش حجم خون گیری بافت اطراف میشود .
    ایا میتوان با روشهائی دیگر ( مثلا دوش اب گرم در ناحیه جنسی مرد  و  بالاخص زن خون بیشتری را به محل مورد نظر فرستاد ؟؟؟؟
    چه روشهائی وجود دارند ؟؟؟

6. siroosazad نوشته است: خیلی ممنون که جواب من را بصورت کامل دادید .
    با توجه به اینکه ال_ آرژنین باعث ازاد سازی اکسید نیتریک در سلولها ی خونی شده و متعاقبا اکسید نیتریک به بافت عضلانی مجاور رفته و باعث انبساط و افزایش حجم خون گیری بافت اطراف میشود .
    ایا میتوان با روشهائی دیگر ( مثلا دوش اب گرم در ناحیه جنسی مرد  و  بالاخص زن خون بیشتری را به محل مورد نظر فرستاد ؟؟؟؟
    چه روشهائی وجود دارند ؟؟؟

سلام،
    به نظرم تنها خونرسانی بیشتر نیست، بلکه انتقال بیشتر تحریکات هم موثر می باشد. من روش خاص دیگری را نمی شناسم.

7. سلام آقای دکتر میخواستم ببینم استفاده از این ژل برای خانم هایی که فقط از راه تحریک کلیتوریس ارضا میشوند باعث به اورگاسم رسیدن آنها از راه واژن یعنی دخول میشود یا نه؟

8. kaveh000kaveh نوشته است: سلام آقای دکتر میخواستم ببینم استفاده از این ژل برای خانم هایی که فقط از راه تحریک کلیتوریس ارضا میشوند باعث به اورگاسم رسیدن آنها از راه واژن یعنی دخول میشود یا نه؟

سلام،
    این طور که در توضیحات دارو آمده این ژل با افزایش احساس تحریکات و نیز کمک به لزجی واژن و رسیدن به ارگاسم در اشخاصی که این مشکلات را دارند مفید بوده است. تاثیرات دیگر را می بایست در هنگام استفاده مشخص نمود.

9. سلام آقای دکتر می شه این ژل و به من هم معرفی کنین
    خیلی خیلی ممنون می شم خواهش می کنم خیلی سریع جوابم و بدید

10. roozb59

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم ژل فموره

چیه ؟
    و قیمت اون الان تو بازار چنده ؟

ممنون از راهنمایی های خوبتون   

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به: