شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

غده در سینه

1. lilium

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام 20 سال دارم و مجرد . مدت 2 هفته میشه که در سینه چپم یک غده داره رشد میکنه و بزرگتر میشه و من از این که سرطانی باشه خیلی میتر سم آخه مادر بزرگم سرطان سینه داشت و طی یک عمل یکی از سینه هاشو مجبور شد برداره و من خیلی می ترسم حتی جراتشو ندارم به مامانم بگم .  وقتی لمسش میکنم حالت زیر داره و سطحش صاف نیست و در همان نقطه احساس درد می کنم آیا امکانش هست که غده چربی باشه ؟

2. lilium نوشته است: سلام 20 سال دارم و مجرد . مدت 2 هفته میشه که در سینه چپم یک غده داره رشد میکنه و بزرگتر میشه و من از این که سرطانی باشه خیلی میتر سم آخه مادر بزرگم سرطان سینه داشت و طی یک عمل یکی از سینه هاشو مجبور شد برداره و من خیلی می ترسم حتی جراتشو ندارم به مامانم بگم .  وقتی لمسش میکنم حالت زیر داره و سطحش صاف نیست و در همان نقطه احساس درد می کنم آیا امکانش هست که غده چربی باشه ؟

سلام دختر خوب
    ببین اولا علم پیشرفت کرده . توی خانواده ما هم زمانی بود که یکی دو خانم سینه هاشون رو برداشته بودند اما امروز واقعا نمی بینم چنین اتفاقی رخ بده مگر اینکه یکی باشه که بخاطر ترس و خجالت و هزار تا چیز دیگه الکی درمان رو تعویق بندازه

حالا بذار یه چیز دیگه بهت بگم
    خیلی بیش از خیلی از غددی که در سینه خانمها تشکیل می شه تومورهای خوش خیمی هستند که یا نیاز به درمان ندارند یا با یک جراحی بسیار ساده خارج می شوند اصلا ربطی به سرطان ندارند . بخصوص اینکه در سن شما احتمال بروز سرطان سینه خیلی پایینه

حالا اینا رو گفتم پا نشی بری سوت بزنی و فراموش کنی ! توصیه شده به کسانی که در خانواده شون سرطان سینه وجود داره همواره تحت معاینه باشند پس برای سلامتی خودت هم شده برو دکتر و اصلا نگران نباش چون توی سن شما خیلی بعیده تومور سرطانی ایجاد بشه و اگر یک در میلیون هم شد اگر امروز بری دکتر خیلی بهتر از فردا هست .
    امروز با یکسری داروی ساده درمان می شی
    فردا با شیمی درمانی و مشکلات خودش
    پس فردا با جراحی و ...
    پس طولانیش نکن
    به مامانت بگو و خودت رو خلاص کن
    می ری دکتر چک می شی و دکتر بهت می گه که تومورهای خوشخیم در سینه خانمها بسیار شایع هست و حالا یا درمانش می کنه یا نمی کنه یا جراحی خیلی ساده ای انجام می ده و درش میاره ....
    اصلا نگران نباش

لینک زیر رو هم ببین

http://www.roham.ws/web/modules.php?name=bse

همچنین اینا رو بخون

http://www.roham.ws/web/ftopic-306-0-days0-orderasc-.html

http://www.roham.ws/web/ftopicp-512-.html#512

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. راستش با صحبت های جناب sami28 من دیگه عرض خاصی ندارم جز این بنده هم شما رو تشویق کنم که هر چه زودتر به یک متخصص مراجعه کنید و این موضوع رو پیگیری کنید! این رو هم بگم که با توجه به پیشرفت های بسیار زیادی که انجام شده برداشتن عضو دیگه خیلی کم اتفاق میافته که اون هم به علت دیر مراجعه کردن شخص می تونه باشه پس کلا به شما پیشنهاد می کنم نه حالا بلکه تا آخر عمرتون حداقل سالی یک بار ماموگرافی کنید تا اگه خدای نکرده خدای نکرده به خاطر مسائل ارثی هم مشکلی برای شما پیدا شد خیلی زود بتونید خودتون رو درمان کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. منم مثل بقیه میگم که حتما برو دکتر !!! میترسی به مامانت هم بگی خوب نگو خودت پاشو برو دکتر!!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید