شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا بدون دخول کامل امکان حاملگی وجود داره؟

1. fojan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت دوستان خوبم وتشکر بابت سایت بسیار خوبتون
    من یه سوال داشتم
    میخواستم ببینم با توجه به اینکه من در دوران نامزدی به سر می برم و در نزدیکی هامون عمل دخول کامل انجام نمیگیره(تا یه حد خیلی کمی) آیابا توجه به این موارد احتمال حاملگی در زن وجود داره؟
    ممنون

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. fojan نوشته است: با سلام خدمت دوستان خوبم وتشکر بابت سایت بسیار خوبتون
    من یه سوال داشتم
    میخواستم ببینم با توجه به اینکه من در دوران نامزدی به سر می برم و در نزدیکی هامون عمل دخول کامل انجام نمیگیره(تا یه حد خیلی کمی) آیابا توجه به این موارد احتمال حاملگی در زن وجود داره؟
    ممنون

بله . بکارت نمی تونه جلوی بارداری رو بگیره
    اگر منی نامزد شما روی دهانه واژن شما ریخته بشه و منی وارد واژن بشه و بد شانس هم باشید . باردار می شید
    لزومی نداره که دخول کامل صورت بگیره . اصلا لزومی نداره دخول صورت بگیره
    ضمنا پیش منی ( آب اولیه ) مرد ها هم می تونه حاوی اسپرم باشه و باعث بارداری بشه
    پس تماس آلت مردانه بدون پوشش ( کاندوم ) با آلت زنانه در صورت انزال منی یا پیش منی می تونه باعث بارداری بشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. fojan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    میخواستم ببینم آیا با توجه به عدم دخول در دوران  نامزدی اگه در دوران قاعدگی منی در اطراف واژن ریخته بشه آیا احتمال حاملگی وجود داره؟
    و کلا آیا در دوران قاعدگی با توجه به موضوع گفته شده احتمال بارداری بیشتر هسش و کلا آیا آداب و پیشگیریهای خاصی برای این دوران وجود داره/
    ممنون میشم کامل راهنمایی کنید

4. fojan نوشته است: با سلام
    میخواستم ببینم آیا با توجه به عدم دخول در دوران  نامزدی اگه در دوران قاعدگی منی در اطراف واژن ریخته بشه آیا احتمال حاملگی وجود داره؟
    و کلا آیا در دوران قاعدگی با توجه به موضوع گفته شده احتمال بارداری بیشتر هسش و کلا آیا آداب و پیشگیریهای خاصی برای این دوران وجود داره/

اینکه  احتمال بارداری در دوران پریود بیشتر هست مطلب درستی نیست
    در زمان قاعدگی چون محیط واژن آمادگی بیشتر جهت انتقال انواع بیماری های جنسی و عفونی را دارد بهتر است یا رابطه برقرار نشود یا اگر شد حتما از کاندوم استفاده شود

بارداری به زمان تخمکگذاری ارتباط دارد و اگر پریود منظم باشد در زمان پریود تخمکی وجود ندارد و شانس بارداری هم بسیار پایین است
    با شرح حالی هم که شما دادید احتمال بارداری وجود ندارد
    البته اگر در زمان تخمگذاری بودید ورود منی به هرعنوان - با دخول یا بی دخول - به محیط واژن می تونست باعث بارداری بشود . پس مراقب باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. fojan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    با توجه به اینکه من در دوران نامزدی به سر میبرم و نامزدم الان در دوران قاعدگی هستش یه مشکل برامون پیش اومده :
    در حین مقاربت با توجه به اینکه مقدار کمی دخول انجام شده بود در هنگام ارضا شدن کاندوم پاره شده و مقداری از منی داخل واژن ریخته شده .
    حال می خواستم ببینم که احتمال حاملگی چقدر هست و اگه وجود داره برای ÷یشگری از حاملگی از روش اورژانسی استفاده کنم یا روش دیگری وجود داره؟
    ممنون

6. fojan نوشته است: با سلام
    با توجه به اینکه من در دوران نامزدی به سر میبرم و نامزدم الان در دوران قاعدگی هستش یه مشکل برامون پیش اومده :
    در حین مقاربت با توجه به اینکه مقدار کمی دخول انجام شده بود در هنگام ارضا شدن کاندوم پاره شده و مقداری از منی داخل واژن ریخته شده .
    حال می خواستم ببینم که احتمال حاملگی چقدر هست و اگه وجود داره برای ÷یشگری از حاملگی از روش اورژانسی استفاده کنم یا روش دیگری وجود داره؟
    ممنون

در خانمهایی که پریود منظمی دارند شانس بارداری در دوران پریود صفر هست

7. fojan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اگر در آخرین روز قاعدگی باشد، فرقی میکند یا نه؟

8. fojan نوشته است: اگر در آخرین روز قاعدگی باشد، فرقی میکند یا نه؟

اگر پریودشون منظمه نخیر فرقی نمی کند و احتمال بارداری وجود ندارد

9. fojan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آقا یه مشکل دیگه پیش اومده. خواهشا کمک کنید.
    من نامزدم دیروز باید قاعدگیش تموم میشد ولی امروز هنوز ادامه داره. با توجه به مشکلی که در بالا گفتم اون دیشب 4 تا قرص LD و امروز 12 ساعت بعد هم 4 تا قرص دیگه خورده.
    حال می خواستم ببینم تموم نشدن دوران قاعدگیش ربطی به این موضوع داره یا نه ؟
    واینکه کلا این موضوع جای نگرانی داتره یا نه؟

10. fojan نوشته است: آقا یه مشکل دیگه پیش اومده. خواهشا کمک کنید.
    من نامزدم دیروز باید قاعدگیش تموم میشد ولی امروز هنوز ادامه داره. با توجه به مشکلی که در بالا گفتم اون دیشب 4 تا قرص LD و امروز 12 ساعت بعد هم 4 تا قرص دیگه خورده.
    حال می خواستم ببینم تموم نشدن دوران قاعدگیش ربطی به این موضوع داره یا نه ؟
    واینکه کلا این موضوع جای نگرانی داتره یا نه؟

روش اورژانسی با توجه به اینکه بالانس هورمنی بدن را بهم می زند می تواند باعث اختلالاتی در قاعدگی بشود پس خیلی نگران نباشید و اگر خونریزی زیاد نیست صبر کنید . احتمالا برطرف می شود

11. fojan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آقا شرمندم زیاد سوال میکنم
    یه مشکل دیگه عصری پیش اومده:
    عصری نامزدم حول و حوش 7 الی 8 ساعت پس از مصرف 4 قرص دوم استفراغ کرد .
    می خواستم ببینم که آیا این نشانه مشکلی نیست یا مشکلی برای قرص های مصرفی بوجود نمیاره؟

12. fojan نوشته است: آقا شرمندم زیاد سوال میکنم
    یه مشکل دیگه عصری پیش اومده:
    عصری نامزدم حول و حوش 7 الی 8 ساعت پس از مصرف 4 قرص دوم استفراغ کرد .
    می خواستم ببینم که آیا این نشانه مشکلی نیست یا مشکلی برای قرص های مصرفی بوجود نمیاره؟

دشمنت شرمنده عزیز

ببین یکی از مشکلاتی که بعد از خوردن قرصها ممکنه پیش بیاد حالت تهوع و درنهایت بالاآوردن هستش
    اگر تا قبل از 2 ساعت بعد از خوردن قرصها بالا بیاورند . باید دومرتبه قرصها رو بخورند اما اگر بعد از دوساعت باشه مشکلی نیست

با این تفاسیر . نخیر مشکلی نیست . نگران نباشید

شما خیلی دیگه محکم کاری کردید . اگر سیکل ایشون منظم بوده باشه اصلا در اون تایم احتمال بارداری نبوده .

13. fojan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آقا یه مشکل دیگه
    امروز دوباره نامزدم پس از 4 روز از اتمام قاعدگیش دوباره پریود شد
    میخواستم ببینم که آیا مشکلی هسش یا نه؟

14. fojan نوشته است: آقا یه مشکل دیگه
    امروز دوباره نامزدم پس از 4 روز از اتمام قاعدگیش دوباره پریود شد
    میخواستم ببینم که آیا مشکلی هسش یا نه؟

گفتم که روش اورژانسی بعلت برهم زدن بالانس هورمنی بدن خانم روی عادات ماهیانه خانمها تاثیر میذاره
    دیر و زود میشه گاهی . گاهی مقدارش زیاد میشه . گاهی تکرار میشه ولی بمرور درست میشه
    نگران نباش اما
    توصیه می کنم اگر - که انشالله اصلا کار به اونجا نمی کشه - یک در هزار خونریزی ها شدید و دامنه دار شد به پزشک مراجعه کنید
    ولی احتمالش خیلی خیلی کمه
    نگران نباش

15. با سلام
    بنده حدود يك و سال و نيم است كه ازدواج كرده ام. همسر بنده از اينكه در دوران قاعدگي باردار شود هميشه هراس داشته است . ايشان قاعدگي تقريبا منظم دارند. آيا احتمال حاملگي در ايشان وجود دارد. ما براي جلوگيري هميشه از كاندوم استفاده مي كنيم اما اينبار از اين مورد غافل شديم. اصولا احتمال حاملگي در اين دوران چند درصد است؟ ضمنا علائم اوليه در شروع حامگي را بفرمائيد. چون در 1 روز ايشان تكرر ادرار داشته فكر ميكند حامله شده. حدود 25روز پيش ما در هنگام قاعدگي همسرم نزديكي داشته ايم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 4
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید