شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

محل هایمن و مشخصات آن

1. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما:
    من چند تا سوال از شما دارم که سپاسگزار میشم اگه جواب دقیق به من بدید.
    1-وستیبول مهبل کجاست؟ایا روی هایمن است؟
    2-ایا هایمن از نظر عمق در اشخاص مختلف متفاوت است؟
    3-من دختری هستم 26 ساله .رابطه جنسی نداشته ام و ندارم. هیچ نوع دخول هم نداشته ام.ولی وقتی هایمن خود را در اینه دیدم سمت چپ ان یک پارگی مشاهده کردم ایا این مربوط به اسیب دیدگی پرده است؟البته این پارگی تا دیواره نیست.
    4-ایا لبه پرده سالم حتما باید صاف و یکنواخت باشد؟
    خواهشمندم به سوالات من پاسخ دقیق بدید.در ضمن من شدیدا از رفتن به مطب پزشک خجالت می کشم.تو رو خدا به من نگید برم دکتر.
    5-یک طرف پرده من ضخیم تر از طرف دیگر است ایا این نرمال است؟
    از لطف شما متشکرم.

2. nermada نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما:
    من چند تا سوال از شما دارم که سپاسگزار میشم اگه جواب دقیق به من بدید.
    1-وستیبول مهبل کجاست؟ایا روی هایمن است؟
    2-ایا هایمن از نظر عمق در اشخاص مختلف متفاوت است؟
    3-من دختری هستم 26 ساله .رابطه جنسی نداشته ام و ندارم. هیچ نوع دخول هم نداشته ام.ولی وقتی هایمن خود را در اینه دیدم سمت چپ ان یک پارگی مشاهده کردم ایا این مربوط به اسیب دیدگی پرده است؟البته این پارگی تا دیواره نیست.
    4-ایا لبه پرده سالم حتما باید صاف و یکنواخت باشد؟
    خواهشمندم به سوالات من پاسخ دقیق بدید.در ضمن من شدیدا از رفتن به مطب پزشک خجالت می کشم.تو رو خدا به من نگید برم دکتر.
    5-یک طرف پرده من ضخیم تر از طرف دیگر است ایا این نرمال است؟
    از لطف شما متشکرم.

یکبار دیگه یکنفر دیگه بگه من از رفتن به مطب پزشک خجالت می کشم
    میرم خودمو مثل اکبر اوتی از برج میلاد میندازم پایین
    دوست من !
    اگر از نظر پزشک متخصص زنان معاینه دستگاه تناسلی زن یک عمل بیشرمانه یا خجالت آور بود اصلا نمی رفت تخصص بگیره
    بعدشم حالا که گرفته شما فکر می کنید در کل سال فقط شما یکنفر هستی که برای معاینه بکارت و ... به ایشان مراجعه می کنید ؟ روزی 10 نفر لااقل مثل شما به ایشون مراجعه می  کنند
    ای بابا
    کاش می دونستید گاهی این خجالتهای بی مورد چه بلایی سرتون میاره

1- دهلیز (Vestibule) فضایی است که بین دو لب کوچک قرار دارد و مجرای ادرار و واژن در سطح آن باز می شود و در انتهای بالایی آن کلیتوریس قرار گرفته است .
    2- قطعا اگر خیلی دقیق بهش نگاه کنید بله متفاوت است اما شاید در حد چند میلیمتر . نه اینکه 5 سانت !
    3 و 4 و 5 معاینه و نظر دادن در مورد بکارت به تجربه و تخصص احتیاج داره . شاید چیزی که شما دیدید یک پارگی باشد . شاید هم جزو حالت طبیعی بکارت شما باشد و مادرزادی باشد . چیزی که باید بدونید اینه که واژه هایی مثل بکارت حلقوی . دندانه دار و ... هم تعاریف کلی هستند و هرکدام از این بکارتهای نیز اشکال مختلفی دارند و لزومی نداره که بکارت یکنواخت باشه .
    در نهایت اینکه اون پارگی هست یا نه
    اینکه یکطرفش ضخیم تره  و ...
    فقط وقتی معلوم میشه که یک متخصص یا مامای با تجربه ویزیتتون کنه

بطور کلی وقتی رابطه نداشتید و خودارضایی نداشتید یا اگر داشتید چیزی داخل فرو نکرده اید قاعدتا برای بکارتتون مشکلی هم پیش نیومده

3. سلام اقا سامی.خسته نباشید.شما گفتید که ممکنه چیزی که دیده باشم یه پارگی باشه یا مادرزادی.خب من که هیچ رابطه یا دخول نداشتم.اونوقت چی میشه.؟اگه مادرزادی هم باشه تو ازدواجم مشکل ساز میشه؟حالا بیا و به طرف ثابت کن که ماذرزادیه.ای خدا ندادی وقتیم دادی یه پارشو دادی.
    خلاصه ببخشید که وقتتونو گرفتم.این مشکل واسه من شده یه کابوس

4. nermada نوشته است: سلام اقا سامی.خسته نباشید.شما گفتید که ممکنه چیزی که دیده باشم یه پارگی باشه یا مادرزادی.خب من که هیچ رابطه یا دخول نداشتم.اونوقت چی میشه.؟اگه مادرزادی هم باشه تو ازدواجم مشکل ساز میشه؟حالا بیا و به طرف ثابت کن که ماذرزادیه.ای خدا ندادی وقتیم دادی یه پارشو دادی.

بیین دوست من
    من که اونجا نیستم ببینم شما دقیقا چی دیدی
    تازه بودمم تخصص و تجربه ای در این زمینه ندارم

فقط می دونم نوعی از بکارت دندانه دار هست که لزومی هم نداره همه دندانه هاش عین هم باشه و ممکنه یکیش زیادی توو رفتگی داشته باشه و حالت پارگی داشته باشه

اما این داستان اگر برای همسر آینده تون خیلی مهم باشه ( که نمی دونم کی میشه ملت بی خیال این موضوع بشن ) اونوقت وقتی شما نه رابطه داشتید و نه چیزی داخل کردید با خیال راحت تشریف می برید پزشک زنان یا پزشک قانونی و یک گواهی سلامت بکارت می گیرید و قاب می کنید و به آقای شوهر تحویل می دید
    پزشک متخصص ظرف 30 ثانیه می تونه تشخیص بده این پارگی ( اصلا اگر پارگی باشه ) مادرزادیه یا براثر رابطه ایجاد شده

فقط توصیه من اینه که قبلش خودتون یکسری به پزشک زنان بزنید و معاینه بشید ببینید ایشون نظرشون چی هست
    بخدا نه شرم آوره نه پزشک تعجب می کنه نه اگر گفت پاره شده زنگ میزنه به کسی بگه و ....

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. nermada نوشته است: سلام اقا سامی.خسته نباشید.شما گفتید که ممکنه چیزی که دیده باشم یه پارگی باشه یا مادرزادی.خب من که هیچ رابطه یا دخول نداشتم.اونوقت چی میشه.؟اگه مادرزادی هم باشه تو ازدواجم مشکل ساز میشه؟حالا بیا و به طرف ثابت کن که ماذرزادیه.ای خدا ندادی وقتیم دادی یه پارشو دادی.

با سلام. توسط پزشک قابل تشخیص است.

6. goulbarg

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزيز عزيز..منم يه دوست داشتم كه عين شما بود اونقدر استرس داشت كه بره دكتر..ولي من قانع كردمش كه عزيزم دكتر رفتن ترس نداره..اصلا براي اينكه استرس نداشته باشي ميتوني يه بار كه بيرون از خونه براي يه كار ديگه اي رفتي يه دفعه تصميم بگيري بري دكترو خيال خودتو راحت كني به خدا خجالت نداره ترسم نداره به خدا توكل كن و حتما برو ..موفق و مويد باشي.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید