شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونريزي حين نزديكي

1. با سلام.   
    من حدود 2 سال پيش اولين رابطه جنسیمو داشتم كه با درد فووووق العاده زيادي همراه بود كه حتي به حال بي هوشيم داشتم ميرسيدم هر كاريم مي كردم درد كمتر نميشد تا با استفاده از اسپري لييدوكايين اونم به مقدار زيادو بي حسي كامل تونستم اولين رابطه جنسی رو انجام بدم دخول كامل انجام شد با مقداري هم خونريزي..
    بعد ازين  هم رابطه جنسی داشتم اونم باز با درد وحشتناك كه بازم از لييدوكايين استفاده مي كردم ولي به مقدار كمتر و بازم دخول كامل شد ولي خونريزي نداشت.. بعد به خاطر ترس و درد خيلي زياد يه 6 ماهي نتونستم رابطه جنسی كاملي انجام بدم تا 2 ماه پيش دوباره با لييدوكايين  و... رابطه جنسی داشتم ولي اينبار هم مثل بار اول خونريزي داشتم حدود 5 6 قطره..!!

حالا خيلي نگرانم كه آيا مشكلي دارم يا نه؟؟ من كه پرده بكارت نداشتم چرا خونريزي داشتم دوباره؟؟
    چرا رابطه جنسی از واژن به طور فوق العاده طاقت فرسايي براي من دردناكه.. من ميلم به رابطه جنسی خيليي بالاست نامزدمم خيلي دوست دارمم خودمم با كمال ميل پيشقدم ميشم ولي نفسم بند مياد از درد از لوبريكانتم استفاده كردم.. خودمم حين كار خيلي شل و ريلكس نگه ميدارم ولي بازم نميشه مشكل من چيه؟؟ ميشه راهنماييم كنين مرررسيييي  

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. marpich نوشته است: با سلام.   
    من حدود 2 سال پيش اولين رابطه جنسیمو داشتم كه با درد فووووق العاده زيادي همراه بود كه حتي به حال بي هوشيم داشتم ميرسيدم هر كاريم مي كردم درد كمتر نميشد تا با استفاده از اسپري لييدوكايين اونم به مقدار زيادو بي حسي كامل تونستم اولين رابطه جنسی رو انجام بدم دخول كامل انجام شد با مقداري هم خونريزي..
    بعد ازين  هم رابطه جنسی داشتم اونم باز با درد وحشتناك كه بازم از لييدوكايين استفاده مي كردم ولي به مقدار كمتر و بازم دخول كامل شد ولي خونريزي نداشت.. بعد به خاطر ترس و درد خيلي زياد يه 6 ماهي نتونستم رابطه جنسی كاملي انجام بدم تا 2 ماه پيش دوباره با لييدوكايين  و... رابطه جنسی داشتم ولي اينبار هم مثل بار اول خونريزي داشتم حدود 5 6 قطره..!!

حالا خيلي نگرانم كه آيا مشكلي دارم يا نه؟؟ من كه پرده بكارت نداشتم چرا خونريزي داشتم دوباره؟؟
    چرا رابطه جنسی از واژن به طور فوق العاده طاقت فرسايي براي من دردناكه.. من ميلم به رابطه جنسی خيليي بالاست نامزدمم خيلي دوست دارمم خودمم با كمال ميل پيشقدم ميشم ولي نفسم بند مياد از درد از لوبريكانتم استفاده كردم.. خودمم حين كار خيلي شل و ريلكس نگه ميدارم ولي بازم نميشه مشكل من چيه؟؟ ميشه راهنماييم كنين مرررسيييي  

اگر درست متوجه شده باشم و شما کلا 3-4 بار رابطه داشتید و هر بار مقداری خونریزی کرده اید که بار آخر در حد 4-5 قطره بوده این یعنی بکارت شما تا حدی سخت و مقاوم یا شاید نوعی از حلقوی باشد که در اولین رابطه واژنی بطور کامل از بین نمی رود و به مرور این اتفاق رخ می دهد ... باز هم می گویم بفرض اینکه درست متوجه شده باشم

در مورد درد هم با از بین رفتن کامل بکارت این درد ممکنه کاهش پیدا کنه
    من نقش اضطراب شما رو که ناشی از درد وحشتناکی که در اولین رابطه داشتید کمرنگ نمی دونم . این اضطراب می تونه به انقباض غیرارادی عضلات و جداره واژن بیانجامه
    شما قبل از اینکه جسمتون رو ریلکس کنید باید روحتون رو ریلکس کنید . ترس از درد رابطه خودش می تونه به درد کشیدن شما کمک کنه
    ضمن  اینکه بهتر از من می دونید مرطوب بودن واژن به بهتر شدن رابطه کمک می کنه
    پس صرف میل بالا و پیشقدم شدن که هردو خوبه کافی نیست . مطمئن بشید که قبل از ارتباط ترشح بحد کافی داشته باشید
    اضطراب می تونه جلوی این ترشحات رو هم علیرغم میل بالای جنسی بگیره
    در آخر گاهی عفونت های واژن هم به درد کمک در حین رابطه منجر میشه . این مورد رو هم چک کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. مررررسسسييي از راهنماييتون  
    _ولي منم سوالم همين بود 3 4 بار دخول كامل داشتم ولي خوني نديدم اون 3 4 بار با فاصله 1 الي 2 ماه بود بعد به اندازه 6 ماه رابطه جنسیي از واژن نداشتم.. بعد ازون 6 ماه وقتي رابطه جنسی از واژن داشتم دوباره خونريزي داشت مثل بار اول دقيقا..
    _عفونت هاي واژن آيا نشونه خاصي دارن؟؟ آخه من نه سوزش دارم نه نشونه ديگه اي حتما متخصص بايد تشخيص بده؟
    بعد من بعد از رابطه جنسی دردم كمتر ميشه حين عمل وحشتناكه.. ترشحاتمم فك ميكنم به اندازه س يعني مشكل خشكي واژن ندارم  با تحريك شدن ترشحاتمم  شروع ميشه به  اندازه اي كه كمي لباس زيرمم خيس ميشه..
    ممنون ميشم بازم راهنماييم كنين

4. ضمنا من وقتي 12 سالم بود مورد اذيت جنسي قرار گرفتم يعني ممكنه اين باعث وحشت من از رابطه جنسی باشه؟؟ چون چندان بهش فكر نمي كنم..
    روش جلوگيريمم قرص هاي ال دي هست.
    يه چيز ديگه من با ورزش بدنم سريع عضلاني ميشه آيا اين دليل ميشه كه تستسترونم زيادتر از حد معمول باشه؟؟ ولي موي زائد زياد ندارم يا روي چانه ام و .... موي زائد نميبينم..
    سپاس

5. marpich نوشته است: مررررسسسييي از راهنماييتون  
    _ولي منم سوالم همين بود 3 4 بار دخول كامل داشتم ولي خوني نديدم اون 3 4 بار با فاصله 1 الي 2 ماه بود بعد به اندازه 6 ماه رابطه جنسیي از واژن نداشتم.. بعد ازون 6 ماه وقتي رابطه جنسی از واژن داشتم دوباره خونريزي داشت مثل بار اول دقيقا..
    _عفونت هاي واژن آيا نشونه خاصي دارن؟؟ آخه من نه سوزش دارم نه نشونه ديگه اي حتما متخصص بايد تشخيص بده؟
    بعد من بعد از رابطه جنسی دردم كمتر ميشه حين عمل وحشتناكه.. ترشحاتمم فك ميكنم به اندازه س يعني مشكل خشكي واژن ندارم  با تحريك شدن ترشحاتمم  شروع ميشه به  اندازه اي كه كمي لباس زيرمم خيس ميشه..
    ممنون ميشم بازم راهنماييم كنين

خب شما خشکی واژن ندارید
    عفونت هم احتمال زیاد ندارید . ترشحات همراه با بوی بد و خارش و سوزش از علایم بارز عفونت هست که ندارید
    از لوبریکانت و لیدوکائین هم که استفاده می کنید

البته مسائل روحی صد در صد بی تاثیر نیست
    1- اینکه شما در اولین رابطه تون درد وحشتناکی تحمل کردید و از اون به بعد همیشه موقع رابطه منتظر درد بودید
    2- آزار جنسی و ضمیر ناخودآگاه

امیدوارم مطالب زیر بهتون کمک بکنه
    ..............................................................................................................................................

آیا موقع برقراری ارتباط جنسی احساس درد می کنید؟ اگر اینطور است، پس احتمالاً یک خانم هستید. گرچه در آخر مقاله توصیه هایی نیز برای مردانی ارائه میکنیم که ارتباط جنسی برایشان دردناک است.
    احساس درد حین ارتباط جنسی لذت مورد نظر را از بین خواهد برد. از این گذشته، رابطه جنسی باید تجربه ای لذت بخش و خوشایند باشد نه دردناک.
    خوشبختانه، اگر مردان وقت بیشتری را برای عشق بازی و ناز و نوازش خانمشان صرف کنند تا دستگاه تناسلی زن استراحت کند و روان کننده طبیعی آن راه بیفتد، و اگر زن و مرد از یکی از جدیدترین روان کننده های آمیزشی استفاده کنند، این مشکل برطرف خواهد شد.
    چه زمان کمک بگیرید؟
    اگر این درد فقط در یک قسمت از رابطه جنسی برایتان اتفاق بیفتد، می توانید به راحتی آن را نادیده بگیرید. اما اگر این درد پیوسته ادامه یابد دیگر نمی توانید اعتنا نکنید. برای بهتر کردن اوضاع باید کاری کنید.
    اما چطور؟ اگر می دانید که پزشک خانوادگیتان در این زمینه مهارت کافی دارد میتوانید مشکل را با او در میان بگذارید اما واقعیت این است که بیشتر پزشک های داخلی به اندازه کافی برای مقابله با اینگونه دردها آموزش ندیده و مهارت ندارند.
    متاسفانه، کلینیک های تنظیم خانواده مملو از بیمار است و متخصصین آن وقت کافی برای رسیدگی به مشکلات خانم هایی که در ارتباط جنسی دارای مشکل هستند، ندارند.
    یک راه دیگر این است که به یک متخصص زنان مراجعه کنید و از او بخواهید که به شما برای حل مشکلتان کمک کند.
    عامل احساسی
    بد نیست نگاهی به این مشکل بیندازیم و ببینیم علت دردناک بودن رابطه جنسی چه می تواند باشد. اما خوب است به خاطر داشته باشید که همیشه کمی از عناصر احساسی نیز در این قبیل مشکلات دیده می شود.
    اگر شما هم هنگام برقراری ارتباط جنسی دچار درد می شوید، مطمئناً این مسئله باعث نگرانی و ناراحتی شما شده است. این نگرانی و ناراحتی به کلی شهوت جنسی شما را خاموش می کند و همین مسئله باعث می شود دفعه بعد درد بیشتری را تجربه کنید.
    متاسفانه، مقاربت دردناک در اکثر موارد می تواند تاثیرات احساسی بسیار مخربی بر یک رابطه داشته باشد. گاهی اوقات حتی پیش می آید که زوج هایی به خاطر این مشکل از هم جدا می شوند. با در نظر گرفتن این مسائل دیگر واضح است که باید سریعاً به دنبال راه چاره ای برای مشکل خود باشید.
    علت آن چیست؟
    عوامل مختلفی می توانند در بروز مقاربت دردناک تاثیرگذار باشند که خیلی از آنها چندان جدی نیستند. اما برخی از این عوامل کاملاً جدی هستند.
    درواقع، این ارزیابی باید توسط پزشک شما صورت گیرد که متخصص در آزمایش دستگاه تناسلی است. یکی از اولین چیزهایی که باید مشخص شود این است که آیا این درد عمقی است یا نزدیک به خارج است؟
    پاسخ به این سوال شاید چندان ساده هم نباشد. گاهی اوقات این درد هم سطحی و هم عمقی است. اما تشخیص اینکه درد از کدام ناحیه است می تواند به تشخیص مشکل کمک کند.
    - گرفتگی عضلات واژن
    گرفتگی عضلات واژن می تواند هم درد سطحی و هم عمقی ایجاد کند و یکی از متداولترین عوامل بروز درد حین رابطه جنسی است. این اسپاسم و گرفتگی عضلات آن ناحیه از بدن است که معمولاً به خاطر ترس از آسیب دیدن اتفاق می افتد.
    این گرفتگی معمولاً آنقدر دردناک است که ادامه ارتباط غیرممکن می شود—گاهی اوقات حتی برای سال ها.
    برخی از خانم ها که دچار گرفتگی عضلات واژن می شوند، دیگر هیچوقت نتوانسته اند یک رابطه جنسی کامل داشته باشند یا حتی از نواربهداشتی استفاده کنند. این دسته از خانمها حتی نسبت به آزمایش های واژن نیز ترس دارند به همین علت هیچوقت برای معاینه نزد پزشک و متخصص نمی روند.
    گرفتگی عضلات واژن درد بسیار زیادی ایجاد می کند و خانم هایی که دچار آن می شوند معمولاً تا حد زیادی از دست همسرشان، پزشکشان و حتی خودشان، عصبانی می شوند. اما این وضعیت تقصیر هیچ کس نیست.
    دلایل متداول این مشکل عبارتند از:

• تربیت و پرورش محدود و سخت گیرانه که زن طوری بار آمده باشد که به رابطه جنسی به عنوان کاری زشت و ناپسند نگاه کند.
    • تربیتی که در آن به زن این باور غلط داده شده که مهبل خیلی تنگ است به همین دلیل رابطه جنسی خیلی دردناک می شود.
    • در گذشته به فرد تجاوز شده باشد یا مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته باشد. تجربیاتی مثل این ممکن است باعث شود فرد از رابطه جنسی ترس داشته باشد.
    • عفونت های دردناک مهبل
    • عدم راحتی با والدین—در سطح ناخودآگاه.

این باور غلط وجود دارد که خانم هایی که دچار گرفتگی عضلات مهبل هستند به طور کل از رابطه جنسی و برقراری رابطه جنسی بدشان می آید.
    درواقع، خیلی از خانم هایی که دچار این وضعیت هستند بسیار علاقه مند به نزدیکی با همسرشان هستند.
    خیلی از آنها از عشق بازی و ناز و نوازش های همسر لذت می برند و حتی برخی از آنها می توانند به همین ترتیب به ارگاسم برسند. اما به محض اینکه همسرشان به برقرار ارتباط مبادرت ورزد، این لذت از بین می رود.
    عوامل دیگر درد عمقی حین رابطه جنسی

• مشکل گردنه رحم: آلت تناسلی مرد، با شدت به گردنه رحم برخورد می کند. درنتیجه عفونت های گردنه رحم و نواحی حساس روی آن می تواند موقع ارتباط جنسی ایجاد درد کند.
    • مشکل رحم: اختلالات مختلف رحم می تواند درد عمقی حین رابطه جنسی ایجاد کند.
    • تورم درونی رحم: این اختلال که بسیار هم متداول است معمولاً رحم و بافت های اطراف آن را تحت تاثیر قرار می دهد. این مشکل باعث می شود این نواحی بسیار حساس شوند مخصوصاً وقتی نزدیک به عادت ماهیانه فرد می شود. فشار آلت جنسی مرد روی ناحیه ای که دچار این مشکل است، دردی شدید و عمقی ایجاد می کند.
    • مشکل تخمدان: کیست های تخمدان هم ممکن است درد ایجاد کنند. این درد همچنین اگر نوک آلت جنسی مرد به تخمدانی که در جای عادی خود قرار ندارد برخورد کند، ایجاد می شود.
    • بیماری التهابی لگن: این مشکل با عفونت ایجاد می شود و اخیراً به خاطر ویروسی به نام کلامیدیا متداولتر شده است. اگر این ویروس درمان نشود، تا حد زیادی احتمال بروز این بیماری وجود دارد. در این مشکل، بافت های عمقی درونی به طرز بدی ملتهب می شوند و درنتیجه فشار رابطه جنسی منجر به ایجاد درد می شود.
    • بارداری خارج از رحم: ایجاد فشار روی آن می تواند دردناک باشد.

عوامل دیگر درد سطحی حین رابطه جنسی

• نبود مایع روان ساز: این مسئله می تواند به خاطر استرس، وقفه افتادن در رابطه جنسی، راحت نبودن بدن پدید آید. بی مهارت مرد در مقدمه رابطه جنسی هم می تواند یکی از متداول ترین دلایل بروز این مسئله باشد.
    • بزرگ بودن آلت جنسی مرد: بعضی از خانم ها شکایت دارند که آلت تناسلی همسرشان بیش از اندازه بزرگ است. درواقع، وقتی زن تحریک می شود و راحت هم باشد، واژن تا چند سانتیمتر باز می شود بنابراین هر زنی باید بتواند هر نوع آلت تناسلی را تحمل کند.

اما اگر فرد به آلت تناسلی بزرگ عادت نداشته باشد یا مشکلات قبلی عفونت های ادراری یا تورم درونی رحم داشته باشد می تواند حین رابطه جنسی برای او استرس و اضطراب ایجاد کند.
    یک اختراع جدید می تواند در این مورد به درد بخور باشد. این اختراع مثل یک حلقه بالشتکی است که مرد ته آلت تناسلی خود می اندازد. این باعث می شود طول آلت تناسلی که وارد وازن می شود کوتاهتر شود.

• خشکی یائسگی یا پس از یائسگی: این مسئله معمولاً به خاطر افت هورمون های جنسی در خانم هاست. درمان با قرص های مخصوص یا کرم هورمونی معمولاً مشکل را برطرف می کند. روان سازهای معمولی مخصوص رابطه جنسی هم می تواند کمک کند.
    • عفونت واژن: این عفونت ها بسیار متداول است. یک نوع عفونت که تعداد زیادی از خانم ها را گرفتار می کند، برفک است. تاول یا تبخال روی وازن هم می تواند دردناک باشد.
    • آسیبدیدگی: آسیبدیدگی فرج یا واژن ممکن است در تجاوز های جنسی اتفاق بیفتد و بعدها مشکلاتی را برای فرد ایجاد کند. انواع متداولتر آسیب ها با پارگی های موقع وضع حمل اتفاق می افتد.
    • زگیل روی دستگاه تناسلی: این مشکلات در افرادی که از نظر جنسی بی بند و بار هستند به وفور دیده می شود. معمولاً این زکیل ها می تواند درد ایجاد کند، به خصوص اگر عفونی شوند.
    • تورم فرج یا مادگی: فرج یا مادگی به دهانه وازن اطلاق می شود. این مشکل می تواند به خاطر عوامل مختلفی باشد از جمله مواد شیمیایی موجود در ماده های شوینده بدن و صابون ها.
    • ورم خونی چوچوله: این مشکل کبودی یا خون مردگی است که روی چوچوله ایجاد می شود که به خاطر سایش بیش از حد می تواند باشد. این مشکل معمولاً طی چند هفته بهبود می یابد.
    • اجسام خارجی در واژن: متداولترین این اجسام، تکه پنبه ای از نوار بهداشتی است که جا مانده است. این مسئله معمولاً ایجاد درد می کند به خصوص اگر آن پنبه منجر به عفونت شده باشد.
    • حساسیت اندام های جنسی خارجی: این مشکلی بسیار ماندگار و دردناک است که در آن ناحیه خارجی اندام های جنسی بسیار حساس میشود و فقط لمس کردن آن درد شگرفی ایجاد می کند. دلیل این مشکل هنوز شناخته شده نیست اما معمولاً می توان آن را با موفقیت درمان کرد.
    • سرطان: سرطان معمولاً به ندرت منجر به درد در رابطه جنسی می شود اما برای خانمی که تا قبل از 40 سالگی با چنین مشکلی مواجه نبوده است می تواند یک علامت اخطار باشد.

آیا مردها هم ممکن است حین رابطه جنسی دچار درد شوند؟
    گاهی اوقات مردها نیز حین ارتباط جنسی دچار درد می شوند. دلایل متداول این مشکل می تواند شامل اختلالات پوستی روی آلت جنسی مثل اگزما یا پسوریازیس باشد. همچنین ممکن است به این علت باشد که وازن زن برای آلت تناسلی مرد خیلی کوچک است. یک روان ساز خوب مخصوص رابطه جنسی می تواند در این زمینه کمک کند.
    عوامل معمول درد مردها حین رابطه جنسی عبارتند از:

• برفک که در این مورد زن هم مبتلا به این مشکل خواهد بود.
    • بخیه ای که پس از وضع حمل در واژن زن جا مانده باشد.
    • نخ آئودی یا آئودی که به خوبی در واژن جاسازی نشده باشد.

بیماری پیرونی (Peyronie’s disease)—اختلالی مردانه که موجب خم شدن آلت تناسلی می شود.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی پزشکی زنان

...............................................................

دیس پارونی ( مقاربت دردناک در زنان ) چیست و چه باید کرد ؟
    عفونت‌ آميزشي‌، از جمله‌ هرپس‌ (عامل‌ تب‌خال‌ تناسلي‌) و ساير ويروس‌هايي‌ كه‌ مجراي‌ تناسلي‌ (مهبل‌)، گردن‌ رحم‌، لوله‌هاي‌ رحمي‌، يا تخمدان‌ را درگير مي‌سازند.
    فشار روي‌ ديواره‌ مجراي‌ تناسلي‌ در اثر تشكيل‌ بافت‌ جوشگاهي‌ به‌ دنبال‌ اعمال‌ جراحي‌ يا اشعه‌ درماني‌
    تشكيل‌ بافت‌ جوشگاهي‌ ناشي‌ از ترميم‌ پارگي‌ مجراي‌ تناسلي‌ در اثر يا براي‌ زايمان‌ به‌طوري‌ كه‌ مجرا را تنگ‌ كند.
    تومور فيبروييد يا ساير تومورهاي‌ رحمي‌
    آندومتريوز
    پرده‌ بكارت‌ بدون‌ سوراخ‌، پاره‌، يا ضخيم‌تر از حد طبيعي‌
    آسيب‌ديدگي‌ نوك‌ پيشابراه‌
    لغزنده‌سازي‌ ناكافي‌ مجراي‌ تناسلي‌ يا كاندوم‌
    واكنش‌ آلرژيك‌ به‌ ديافراگم‌، كاندوم‌، پا ژل‌ يا فوم‌ ضد حاملگي‌
    خشكي‌ و نازكي‌ ديواره‌ مجراي‌ تناسلي‌ پس‌ از يائسگي‌
    بيماري‌ التهابي‌ لگن‌
    علل‌ رواني‌ و عاطفي‌اين اختلال كدامند ؟
    ترس‌ از حاملگي‌
    ترس‌ از آسيب‌ رسيدن‌ به‌ جنين‌ در هنگام‌ حاملگي‌
    فقدان‌ برانگيختگي‌ جنسي‌ و لغزندگي‌ مجراي‌ تناسلي‌ در اثر كمي‌ ترشحات‌. اين‌ حالت‌ در اثر عوامل‌ مختلف‌ مثل‌ تحريك‌ جنسي‌ ناكافي‌، بيزاري‌ از مرد، خستگي‌، يا اضطراب‌ ايجاد مي‌شود.
    نداشتن‌ تجربه‌ يا اطلاعات‌ جنسي‌
    سابقه‌ آسيب‌ جسمي‌ يا ضربه‌ روحي‌ ناشي‌ از روابط‌ جنسي‌
    نداشتن‌ موقتي‌ اشتياق‌ به‌ رابطه‌ جنسي‌
    ۳- چه عواملي كه اين اختلال را شدت ميدهند ؟
    حاملگي‌ و دوره‌ پس‌ از زايمان‌
    استرس‌، بيماري‌ اخير، خستگي‌، يا كار زياد
    نوشيدن‌ الكل‌
    يائسگي‌
    ۴-چگونه از بروز اين پديده ممانعت نماييم؟
    اگر علايم‌ عفونت‌ دستگاه‌ تناسلي‌ وجود دارد بايد سريعاً براي‌ درمان‌ مراجعه‌ شود.
    مصرف‌ ژل‌ها يا فوم‌هاي‌ ضد حاملگي‌ كه‌ باعث‌ واكنش‌هاي‌ آلرژيك‌ مي‌شوند را متوقف‌ كنيد.
    موضوع‌ بايد با شوهر در ميان‌ گذاشته‌ شود. پشتيباني‌ و صبر شوهر براي‌ غلبه‌ بر اين‌ مشكل‌ اهميت‌ زيادي‌ دارد. مسأله‌ تحريك‌ جنسي‌ در اين‌ ميان‌ مهم‌ است‌. در صورت‌ لزوم‌ از مواد لغزنده‌كننده‌ غيرروغني‌ و غير آلرژيك‌ مي‌توان‌ استفاده‌ كرد.
    اگر صدمات‌ جسمي‌ يا روحي‌ در روابط‌ جنسي‌ گذشته‌ وجود داشته‌ است‌، بهتر است‌ براي‌ مشاوره‌ تخصصي‌ در رابطه‌ با احساسات‌ منفي‌ مربوطه‌ مراجعه‌ شود.
    ۵-عوارض احتمالي اين اختلال عبارتند از :
    به‌ علت‌ بستگي‌ دارد. بيماري‌هاي‌ طبي‌ معمولاً قابل‌ معالجه‌ هستند. مشكلات‌ رواني‌ را نيز اغلب‌ مي‌توان‌ رفع‌ كرد. راه‌ حل‌ بهبود مشكلات‌ بين‌ فردي‌ نيز برقراري‌ ارتباط‌ مناسب‌ و صبر است‌.
    عوارض‌ احتمالي‌
    پيدايش‌ مشكل‌ در روابط‌ شخصي‌، ناتواني‌ دايمي‌ از لذت‌ بردن‌ از تجربيات‌ جنسي‌، و از دست‌ دادن‌ عزت‌ نفس‌
    درمان اين پديده ممكن است ؟ چگونه؟
    - انجام‌ بررسي‌هاي‌ آزمايشگاهي‌ مثل‌ پاپ‌اسمير و كشت‌ هر گونه‌ ترشح‌ از مجراي‌ تناسلي‌ براي‌ پيدا كردن‌ هرگونه‌ مشكل‌ طبي‌ كه‌ بتوان‌ آن‌ را درمان‌ كرد.
    - درمان‌ مناسب‌ برحسب‌ وجود علل‌ جسمي‌ يا رواني‌ طرح‌ريزي‌ مي‌شود.
    - نشستن‌ در آب‌ داغ‌ به‌ رفع‌ علايم‌ كمك‌ مي‌كند. بهتر است‌ اين‌ كار ۳ يا ۴ بار در روز، هر بار به‌ مدت‌ ۱۵-۱۰ دقيقه‌، انجام‌ شود.
    - به‌ هنگام‌ مقاربت‌ جنسي‌ از لغزنده‌كننده‌ مناسب‌ استفاده‌ شود.
    - تمرينات‌ مخصوص‌ براي‌ آشنا كردن‌ جسم‌ و ذهن‌ با مقاربت‌ جنسي‌
    - وضعيت‌هاي‌ مختلف‌ بايد امتحان‌ شوند تا وضعيتي‌ كه‌ كمترين‌ درد را به‌ همراه‌ دارد مشخص‌ شود.
    - درمان‌ مشكلات‌ رواني‌ بسته‌ به‌ نيازهاي‌ بيمار متفاوت‌ است‌. روش‌ها شامل‌ موارد زير هستند: آموزش‌ درباره‌ جلوگيري‌ از حاملگي‌؛ مشاوره‌ براي‌ كشف‌ تعارضات‌ روحي‌ مخفي‌ در ناخودآگاه‌؛ تمرينات‌ تمركز حسي‌ و عاطفي‌؛ و آموزش‌ روش‌هاي‌ مناسب‌ تحريك‌ جنسي‌
    - در مواردي‌ مثل‌ وجود اسپاسم‌ عضلات‌ ناحيه‌ مجراي‌ تناسلي‌ يا بافت‌ جوشگاهي‌ ناشي‌ از ترميم‌ پارگي‌ مجراي‌ تناسلي‌، انجام‌ يك‌ عمل‌ جراحي‌ كوچك‌ ممكن‌ است‌ به‌ رفع‌ علايم‌ كمك‌ كند.

منبع : http://www.pezeshk.us

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  6. ba salam, man sale pish ba namzadam 3x dashtam ,ye kam koon oomad va ghat shod , fardaye oonrooz didam ke adate mahane shodam ,harchiam negah mikonam engar pardeye bekaratam sare jashe, chand hafte pish namzadam say kard kamelan dakhel kone ama nashod kheyli seft bud ,ama angoshtesh ta 3cm be dakhel miraft! yani man parde daram ?
    kheyli oozr mikham age mishe javab bedim .mamnoon

7. nazi6 نوشته است: ba salam, man sale pish ba namzadam 3x dashtam ,ye kam koon oomad va ghat shod , fardaye oonrooz didam ke adate mahane shodam ,harchiam negah mikonam engar pardeye bekaratam sare jashe, chand hafte pish namzadam say kard kamelan dakhel kone ama nashod kheyli seft bud ,ama angoshtesh ta 3cm be dakhel miraft! yani man parde daram ?
    kheyli oozr mikham age mishe javab bedim .mamnoon

سلام
    لطفا فارسی تایپ کنید . در صورت پینگلیش نوشتن با توجه به قوانین سایت دفعه بعد به درخواست شما پاسخ داده نمی شه

دو احتمال وجود داره

اگر شما یکبار یک رابطه کامل رو تجربه کردید پس بکارت شما از بین رفته

1- مگر اینکه بکارت شما حلقوی ویا ارتجاعی باشد . البته هر دوی اینها هم اثر رابطه را روی خودشون خواهند داشت و پزشک قانونی تشخیص می دهد
    با توجه به فرمایشات شما فکر می کنم بکارتتون از نوع ارتجاعی بوده باشه که به این سادگی ها پاره نمی شود و هر از گاهی براثر رابطه خونریزی می کند .

2- البته میشه روی این مساله هم حساب کرد که بکارت شما در همان رابطه اول از بین رفته باشد  و اینبار اگر دخول صورت نگرفته بدلیل انقباض شدید عضلات واژن بوده که می تواند حاصل استرس باشد . اینکه انگشت شما حدود 3 سانتی متر داخل رفته یعنی هیچ مانعی سر راهش نبوده . بکارت معمولا جلوتر از اینحرفاس

توصیه می کنم  اگر این مساله براتون مهمه به متخصص زنان مراجعه کنید چون بدون معاینه هیچوقت نمیشه نظر قطعی داد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. دوست عزیز
    خونریزی پرده بکارت ممکنه فقط چند قطره وبرای یک بار باشه یا به مقدار زیاد وتا چندین بار که بستگی داره به نوع پرده و مقدار فشار آلت مرد که گاهی باعث پارگیه ديواره واژن هم میشه که با درد زیادتر از معمول همراهه اما بعد از سه چهار روز يا مدت کوتاههی اين زخم بهبود پيدا ميکنه
    وديگه هیچ خون يا ترشحی نمیشه مگر اينکه ديواره واژن با مشکلی مواجه باشه که پزشک متخصص بايد تشخيص بده اما بعد از بهبودی هر چه فاصل بین دفعات نزدیکی بیشتر وطولانی تر باشه ترس و رد هم بیشتر میشه و دیرتر واژن به اندازه آلت عادت میکنه  تا درد تموم بشه وشما به مرحله لذت برسين بقيه راهنماییها روهم که دوستان مفصل توضيح دادن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید