شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نوك سينه

1. سلام من مدتي است يكي از لبه هي التم كشيده و تيره شده و نگرانم.خودمرا ميمالاندم نميدونم چيكار كنم درست شه؟
    در نوك سينه ام جوش هاي كوچك چربي هست ولي خوب نميشه . چه ماده اي بزنم. گرچه در ظاهر جوش  رنگ نوك سينه است ولي با فشار دادن سفيد مياد بيرون.خواهش مي كنم جواب بدين.ممنون  21 سالمه و مجرد ميترسم عيب بدي باشه و بعدا پيش شوهرم زشت باشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. atoosa نوشته است: سلام من مدتي است يكي از لبه هي التم كشيده و تيره شده و نگرانم.خودمرا ميمالاندم نميدونم چيكار كنم درست شه؟
    در نوك سينه ام جوش هاي كوچك چربي هست ولي خوب نميشه . چه ماده اي بزنم. گرچه در ظاهر جوش  رنگ نوك سينه است ولي با فشار دادن سفيد مياد بيرون.خواهش مي كنم جواب بدين.ممنون  21 سالمه و مجرد ميترسم عيب بدي باشه و بعدا پيش شوهرم زشت باشه

شما عیب و ایرادی ندارید . این مواردی هم که  می فرماید ابدا زشت نیست و عیب محسوب نمی شه
    سینه هم مثل تمام نقاط بدن می تونه دچار آکنه بشه و آکنه بسته به نوعش ( عفونی - قارچی و ... ) و ناحیه ی که گرفتار آکنه شده درمان خاص خودش رو می طلبه که باید به پزشک مراجعه کنید
    کلا هر تغییر در حالت سینه خود دارید اگر به پزشک مراجعه کنید بد نیست . نمی خوام نگرانتون کنم ولی جوش روی سینه هم یکی از مواردیه که بهتره توسط متخصص بررسی بشه

تیرگی لب های آلت هم دلایل متنوعی داره . می تونه ارثی باشه . می تونه ناشی از قارچ باشه
    اضافه وزن ندارید ؟
    ولی مطمئنا به مالش ارتباط خاصی ندارد . اگر ناشی از قارچ باشه با درمان تا حد خوبی مشکلتون برطرف میشه

به پیر به پیغمبر متخصص زنان رو گذاشتند واسه همین کار
    ویزیت شدن توسط متخصص نه زشته نه شرم آوره
    پزشک زنان هم نمی گه وای این چه بی حیاییه که داره سینه ش رو یا هرجایی رو نشون من میده
    بابا کار ایشون اینه . شما هم اگر 6 ماه یکبار ویزیت بشید به خودتون لطف کردید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. اضافه وزن اصلا ندارم..ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. دوست عزیز سلام
    شما با توصیف این شرایط باید بدونید که از من هم سالمتر هستید.
    این حات در خانمها طبیعی هست وهمه کماکان اینگونه اند.
    مشکل شما اینه که تا حالا حمام عمومی نرفتید چون مال قدیمها بوده به سن شما قد نمی ده وببینید که همه خانمها با بالا رفتن سن و سالشان به مرور قسمت تناسلی مخصوصا لبها تیره وکشیده وآویزان می شود.
    نوک سیته هم معمولا به علت وجود چربی های اطراف سینه هست که به حالت برجسته و جوش دیده می شود واین پدیده نه تنها بد نیست بلکه لازم هست ودر زمان شیردهی یک خانم این چربی ها باعث می شود که سینه مادر ترک نخورد وکودک راحت شیر بخورد.
    عزیزم نترس ونگران نباش .
    خودارضایی ومالاندن تنها  گناه دارد عوارض جسمی ندارد
    خواستید در قسمت جستجو از خودارضایی هم اطلاعاتی بگیرید.

5. براي برطرف شدن جوش هاي نوك سينه چه بايد كرد؟...دكتر زنان به اين مساله هم جواب ميدهد يا نه؟
    من  واقعا نميتونم برم دكتر..مرسي

6. مرسي از دلگرميتون واقعا..ولي من كه سنم زياد نيست..در مورد سينه هم اينايي كه فرموديد منظورم نيست به جز اونا جايي كه بايد صاف و به رنگ  گوشت باشه..بازم ممنون

7. atoosa نوشته است: مرسي از دلگرميتون واقعا..ولي من كه سنم زياد نيست..در مورد سينه هم اينايي كه فرموديد منظورم نيست به جز اونا جايي كه بايد صاف و به رنگ  گوشت باشه..بازم ممنون

آتوسا  جان  اگه  می خواهی خیالت راحت بشه حتما  یک  دکتر برو  
    بدون  دکتر  راز دار هست ترس و خجالت هم نداره
    دکتر چشمش پر از این حرفها
    موفق باشی

8. atoosa نوشته است: براي برطرف شدن جوش هاي نوك سينه چه بايد كرد؟...دكتر زنان به اين مساله هم جواب ميدهد يا نه؟

آتوسای عزیزم سلام
    همانطور که قبلا هم گفتم شما مشکلی ندارید اما اگر خیلی نگران هستید حتما به دکتر زنان مراجعه کنید.
    دوست گلم
    اگر میترسی به دکتر بری، اگر فکر کردی که روی پیشونیت نوشتن که برای چه به دکتر مراجعه کردی، اگر فکر می کنی که همه خیال بد در مورد تو میکنند، اگر خجالت میکشی،  بدون که حست کاملا طبیعی حس همه خانمها ودوشیزه ها برای اولین بار که به دکتر زنان مراجعه میکنند  همینه همه این حس را دارند چون نمی دانند که:
    دکتر رازدار و امین بیمارش هست و بعد ویزیت تو نمیاد تو سالن انتظار جار بزنه که تو برای چه  مراجعه کردی.
    به هیچ کسی نمیگه حتی مامانت.
    گمان بد وشک هم نمیکند این چیزها برای او عادی شده.
    ببین من تو رو نمیگم به خودت نگیر ولی مردم هزار تا خلاف میکنند راحت میرن دکتر ونمی ترسند ومشکلشون را حل میکنند.
    در مورد تو نه قبل ورود ونه بعد خروج اصلا قضاوت نمیکنه، چون چشم وگوشش پر هست واونقدر کار داره که تو ذهنشو درگیر نکنی.
    پس نترس برو وهر سوالی داری از او بپرس.
    عزیزم جامعه عوض شده وهمه پذیرای خیلی چیزها شدند.
    اگه میترسی آشنا تو مطب ببینی بدون که تو الان جوانی وراههای زیادی باید بری لازم نیست برای هر کسی توضیح بدی چه میکنی.
    قرار نیست تو برای کارهات به کسی پاسخ بدی.اما میتونی بگی برای چکاب آمدم اگه خودت به خودت شک نکنیکسی به تو شک نمیکنه.
    اما برای گرفتن وقت هم نترس به منشی بگو می خواهم سینه ام را معاینه کنند لازم نیست بگی برای چه می خواهی معاینه کنندوقتی با دکتر تنها شدی همه سوالهاتو بگو مطمئن باش او برای این آنجا نشسته که به همه حرفهای تو غلط یا درست گوش کند پس خجالت نکش.
    تا نری نمی فهمی من چی میگم اونجا  دنیای خاصیه  هیچ به کسی کاری نداره وبازخواست هم نمیشه امتحان کن.
    موفق باشی.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  9. سلام اتوسا جان دوست عزیزم بابت مسایل کوچیک ذهنت در گیر نکن این مورد تو رو همه دختر وزنها دارند مطمین باش هیچ مشکلی نداری اگر زمانی دیدی واقعا این جوشها حالت غیر طبیعی داره اول از یکی از نزدیکانت مثل مادر یا خواهرت بپرس اگر در مقایسه با اونا دیدی غیر طبیعی به پزشک مراجعه کن.

10. atoosa نوشته است: براي برطرف شدن جوش هاي نوك سينه چه بايد كرد؟...دكتر زنان به اين مساله هم جواب ميدهد يا نه؟

هرچی گفتنی بود "اسمان آبی" عزیز گفتن ...

در جهت صحبتای ایشون ...

اگه واقعا با رعایت اون نکات هم نتونستی بری کافیه یه همراه مناسب داشته باشی . منظورم اینه که مثلا مادر،خواهر، برادر یا هرکسی که بهش اطمینان داری و آرومت میکنه .
    البته دل ارام گیرد به یاد خدا، موفق باشی!

11. من هم دچار جوش نوک سینه شده ام هم روی قسمت قهوهای وهم نوک سینه ام البته خیلی کوچیکه وقتی فشارش میدم به اندازه نوک سوزن سفیدی میاد بیرون یه مدت خیلی تحریکش کردم دورش زخم شد البته یه مدت بهش دست نزدم زخمش خوب شد ولی خودش خوب نشد حدود 6 ماهه که هستش من تو همون سینه ام فیبروکیست هم دارم که نمونه برداری شد و گفتن سرطانی نیست 29 سالمه 10 سال ازدواج کردم بچه نداریم تازه می خواهیم بچه دار بشیم یه بار رفتم دکتر اصلا متوجه نشد منم بهش نگفتم در حالت معمولی تقریبا معلوم نیست جدیدا در مورد پاژه سینه شندیدم کمی فکرم مشغول شده

12. yasamin4006 نوشته است: من هم دچار جوش نوک سینه شده ام هم روی قسمت قهوهای وهم نوک سینه ام البته خیلی کوچیکه وقتی فشارش میدم به اندازه نوک سوزن سفیدی میاد بیرون یه مدت خیلی تحریکش کردم دورش زخم شد البته یه مدت بهش دست نزدم زخمش خوب شد ولی خودش خوب نشد حدود 6 ماهه که هستش من تو همون سینه ام فیبروکیست هم دارم که نمونه برداری شد و گفتن سرطانی نیست 29 سالمه 10 سال ازدواج کردم بچه نداریم تازه می خواهیم بچه دار بشیم یه بار رفتم دکتر اصلا متوجه نشد منم بهش نگفتم در حالت معمولی تقریبا معلوم نیست جدیدا در مورد پاژه سینه شندیدم کمی فکرم مشغول شده

سلام

دوست عزیز اون دونه هایی که شما در ظاهر روی قسمت قهوه ای پستان میبینید جوش نیستند ... و اکثر پستانها این دونه های ریز رو دارند که در بعضی محسوس و بعضی محسوس نیست. پس کاملا طبیعیه... و وقتی هم که فشار میدید اون چیز سفیدی که میگید خارج میشه عفونت نیست که نگرانش هستی.
    شما خودتون با تحریک این منطقه باعث ایجاد زخم شدی. به تحریکات ادامه ندید و نگران نباشید.

13. اینو هم اضافه کنم...
    که دوست من، پاژه ی پستان به اینصورت خودش رو نشون نمیده...

پاژه مثل اگزما نوک و هاله ی قهوه ای رو گرفتار میکنه...نوک پستان پوسته میشه و با خارش شدید و سوزش این ناحیه همراهه. که البته ترشحات غیر معمول هم در این بیماری از نوک سینه دیده میشه.

ولی شما تنها با تحریک این قسمت باعث ایجاد زخم شدید . پس جای نگرانی نیست.

شاد باشید.

14. این کاملا طبیعی هست که شخصی از چیز خواصی لذت بیشتری ببره....
    اما بهتر در انتخاب همسر مسائل مهمتری را مد نظر قرار بدی...............

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  15. شاید در زمانی که تفرکات شما در حین شکل گیری بوده. شما صحنه هایی دیده اید. که مناسب نبوده. عذر می خوام که صریحاً عرض می کنم. فیلم هایی وچود دارند که در سراسر دنیا برای نوجوانان زیر 18 سال منع شده اند. در کشور ما کلاً منع شده. اما مثلاً در کشور آمریکا که در این موارد آزادی وحود دارد باز هم افراد زیر 18 سال از دیدن آن فیلم ها منع شده اند. به آن دلیل است که مسائل عموماً جنسی یا حتی صحنه ی فوق العاده وحشتناک در آن فیلم ها ارائه می شود. روی ذهنیت شخص تأثیر گذاشته و آینده ی وی را تحت تأثیر گذاشته. این مشکلی است که خیلی از جوانان ایرانی با آن مواجه هستند به دلیل منع شدید از این تصاویر و عدم اطلاع درست آنها از اینکه چرا نباید ببینند بنابر این جوان ایرانی بدتر جذب این جور فیلمها میشود. اما خوشحالم شما پی به آن بردید. الته مشکل بزرگی نیست که ناراحت باشید.اما همان طور که خودتون گفتید. در حین صحبت با خانم ها به انها به شکل یک جنس نگاه می کنید. از کل شخصیت و هویت وی سینه های وی را در نظر می آورید.
    تنها دلیلی که من برای همچین حالتی تصور می کنم اینه اما اگر در مورد شما صادق نیست ناراحت نشید.
    اما راه حل. به نظر من چنین فردی که همچین احساسی دارد باید ذهنیت خود را تغییر دهد. مثلاً وقتی با کسی در حال صحبت هستید به ذهنتون اجازه ندید به سمت و سوی دیگری بره. الان شما 24 سالتونه می تونین فیلم هایی که حاوی صحنه هایی هستند تماشا کنید اما از بعد جنسی اون فیلم رو نبینید و به ذهنتون اجازه ندید که همچین تصوری انجام بده. به ذهن خودتون کنترل داشته باشید. البته لازم خودتون رو زجر بدید. این کاری است که شده و ذهن شما رو تسخیر کرده بنابر این شاید مدت طولانی برای این کار لازم باشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید