شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا با ریختن منی روی نواحی پا در نزدیکی دهانه واژن و لبها احتمال حاملگی وجود دارد؟

1. با سلام
    من به تازگی نامزد کرده ام. من و نامزدم با هم نزدیکی داشتیم البته نه از نوع دخول و ایشان هنوز باکره هستند. بخشی از آب منی من روی نواحی پا در نزدیکی دهانه واژن ریخت که ظرف مدت کوتاهی با صابون شسته شد(البته مطمئن نیستم که روی لبهای لت نریخته است). محض احتیاط 2 قرص HD 4 5 ساعت بعد و دو قرص دیگر بخ فاصله 12 ساعت از نویت اول مصرف کردند آیا هنوز احتمال حاملگی وجود دارد؟ از آحرین روز خون ریزی 4 روز و از شروع آن 10 روز می گزرد

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  2. gazal61

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام.عزیزم با ریختن منی روی واژن احتمال حاملگی 1در میلیون است.با اقداماتی که انجام دادهاید مطمِِئن باشید حاملگی رخ نمیدهد.ازاین به بعد بیشتر مواظب باشید و سعی کنید از HD,LDاستفاده نکنید که عوارض زیادی دارد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. amirh_908 نوشته است: با سلام
    من به تازگی نامزد کرده ام. من و نامزدم با هم نزدیکی داشتیم البته نه از نوع دخول و ایشان هنوز باکره هستند. بخشی از آب منی من روی نواحی پا در نزدیکی دهانه واژن ریخت که ظرف مدت کوتاهی با صابون شسته شد(البته مطمئن نیستم که روی لبهای لت نریخته است). محض احتیاط 2 قرص HD 4 5 ساعت بعد و دو قرص دیگر بخ فاصله 12 ساعت از نویت اول مصرف کردند آیا هنوز احتمال حاملگی وجود دارد؟ از آحرین روز خون ریزی 4 روز و از شروع آن 10 روز می گزرد

درصورت وردود اسپرم به واژن بکارت نمی تونه جلوی بارداری رو بگیره
    ولی با توجه به توضیحات شما و بخصوص با توجه به استفاده از روش اورژانسی احتمال بارداری وجود نداره
    و خیالتون راحت باشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  4. فقط یادتون باشه که بدلیل استفاده از قرص و همچنین استرس ممکنه در تایم پرپود بعدی دچار اختلالاتی بشوند که جای نگرانی نداره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. پس با این تفاسیر می شه به طور 100% مطمئن بود؟ آیا این زمان برای نزدیکی ده تخمک گزاری نزدیک است؟

6. amirh_908 نوشته است: پس با این تفاسیر می شه به طور 100% مطمئن بود؟ آیا این زمان برای نزدیکی ده تخمک گزاری نزدیک است؟

ببین تجربه می گه 100% امکانش نیست اما بطور علمی هیچوقت نمیشه گفت 100%
    پس نگران نباش
    در مورد تخمک گذاری هم یکی از فاکتورهای اصلی که بشه گفت زمان تخمکگذاری کی هست اینه که پریود ایشون منظم باشه یا فرضا جلو و عقب افتادن پریود های نامنظمشون معلوم باشه
    خودت رو در گیر این مسائل نکن . مشکلی پیش نمیاد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  7. z12345

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من و دوستم امروز براي اولين بار رابطه ي جنسي داشتيم
    و به دليله باكره بودن دوستم دخول نداشتيم.من وقتي التم  لاي پاهش مي گذاشتم و مي ماليدم بهش يه ماده ي چسبناكي ازش خارج مي شد  كه ما به اون توجهي نكرديم تا اين كه من ارضا شدم و منيم رو روي شكم اون ريختم و زود پاك كردم كه مطميئنم به اونجاهاش نرسيد.
    بعد از اونم ما كارمون رو ادامه داديم وبازم اون ماده ازم ترشح مي شد حالا من نميدونم مني بود كه تو راه مونده بود يا چيز ديگه.چون اجازه نمي داد من اونجا رو نگاه منم  ما هم توجه نكريم و التم را به كليتوريسش مي ماليدم  و  چون اون ارضا نمي شد  و من خسته شدم منصرف شديم و دوباره دست آخر به طور ايستاده التم را اون قدر لاي پاش گذاشتم  تا ارضا شد و بازم با اون ماده توجهي نكرديم ولي حالا نگرانيم كه يه وقت مشكلي پيش نيومده باشه
    براي حاملگي چه قدر مني لازمه؟
    آيا با وجود پرده امكان حاملگي هست؟
    آيا مني حتما بايد وارد واژن بشه؟
    اگه مني به كليتوريس بريزه اشكالي داره؟
    اون مادهي چسبناك چيه؟منيه؟ميشه به وسيلهي اون بار دار شد؟
    ممنون ميشم ما رو از نگراني در بياريد.
    حرف دكتر رو هم نزنيد
    ببخشيد من اين قدر اطلاعاتم كمه

8. z12345 نوشته است: من و دوستم امروز براي اولين بار رابطه ي جنسي داشتيم
    و به دليله باكره بودن دوستم دخول نداشتيم.من وقتي التم  لاي پاهش مي گذاشتم و مي ماليدم بهش يه ماده ي چسبناكي ازش خارج مي شد  كه ما به اون توجهي نكرديم تا اين كه من ارضا شدم و منيم رو روي شكم اون ريختم و زود پاك كردم كه مطميئنم به اونجاهاش نرسيد.
    بعد از اونم ما كارمون رو ادامه داديم وبازم اون ماده ازم ترشح مي شد حالا من نميدونم مني بود كه تو راه مونده بود يا چيز ديگه.چون اجازه نمي داد من اونجا رو نگاه منم  ما هم توجه نكريم و التم را به كليتوريسش مي ماليدم  و  چون اون ارضا نمي شد  و من خسته شدم منصرف شديم و دوباره دست آخر به طور ايستاده التم را اون قدر لاي پاش گذاشتم  تا ارضا شد و بازم با اون ماده توجهي نكرديم ولي حالا نگرانيم كه يه وقت مشكلي پيش نيومده باشه
    براي حاملگي چه قدر مني لازمه؟
    آيا با وجود پرده امكان حاملگي هست؟
    آيا مني حتما بايد وارد واژن بشه؟
    اگه مني به كليتوريس بريزه اشكالي داره؟
    اون مادهي چسبناك چيه؟منيه؟ميشه به وسيلهي اون بار دار شد؟
    ممنون ميشم ما رو از نگراني در بياريد.
    حرف دكتر رو هم نزنيد
    ببخشيد من اين قدر اطلاعاتم كمه

اطلاعات کم ببخشید لازم نداره دوست من
    ولی وقتی اطلاعاتت کمه . حرف دکتر رو هم نباید بزنیم !!! اونوقت شما و اون دختر خانم یک کارهایی می کنید که اگر 1 در 1000000 دختر باردار بشه هر دوتاتون توی بد هچلی می افتید
    بنظر من آدم  وقتی اطلاعاتش کمه لااقل یکم باید احتیاط کنه

برای بارداری گاهی یک قطره منی هم کافیه
    نخیر وجود پرده نمی تونه 100% جلوی بارداری رو بگیره
    بله منی حتما باید وارد واژن بشه اما وقتی شما منی رو روی آلت دوستت بریزی هم می تونی براحتی وارد واژن بشه
    منظورت رو از منی بریزه روی کلیتوریس متوجه نشدم ؟ اگرمنظورت بارداریه . بله اشکال داره چون کلیتوریس خیلی از دهانه واژن فاصله نداره و ... اما در حالت عادی هیچ اشکالی نداره ( نه شرعی - نه عرفی !! )
    ماده چسبناک اگر از شما خارج شد بهش precum یا آب اولیه ( پیش منی !!! ) نمی دونم چطوری ترجمه اش کنم خلاصه یک مایعی هست که می تونه حاوی اسپرم باشه و می تونه بارداری هم ایجاد کنه بخصوص که شما یک بار انزال داشتی و دوباره مشغول شدی
    اگر ماده چسبناک از دوستت خارج شده بهش می گن ترشحات واژن که بر اثر تحریک شدن در خانمها ایجاد می شه و عملیات رو تسهیل می کنه و ربطی به بارداری نداره

پاسخ سوالات رو دادم
    اما اگر خودت رو دوست داری بدون آگاهی انقدر بی پروا جلو نرو
    یک کاندوم ناقابل روی عضو مبارکت می کشیدی الان هیچکدوم از این سوالا برات پیش نمی اومد

9. ضمنا می تونی در قسمت جستجوی سایت ( اون بالا با علامت ذره بین مشخص شده ) دنبال عبارت " اورژانسی " بگردی و با روش اورژانسی جلوگیری از بارداری آشنا بشی و اگر نگرانی و مطمئنی منی روی آلت دوستت ریخته شده ازش استفاده کنی . هنوز دیر نشده . 72 ساعت وقت داری

10. z12345

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    راستي شما اشتباه منظورمو فهميدي من مني رو روي التشون نريختم.من ريختم روي شكمش.خيلي بالاتر از التش كه زود پاكش كرديم.و اصلان نرسيد با اونجا ولي بلافاصله بعدش دوباره التم رو گذاشتم بينه پاش. وبازم پيش مني امد(فكر كنم اين ديگه پس مني بود) من از اين ميترسم كه يه وقت ازم مني خارج نشده باشه.
    البته اين الته من يه كم بزرگه  كه فكر نمي كنم سرش بينه پاش بوده باشه.ولي بازم نگرانم.

11. z12345 نوشته است: راستي شما اشتباه منظورمو فهميدي من مني رو روي التشون نريختم.من ريختم روي شكمش.خيلي بالاتر از التش كه زود پاكش كرديم.و اصلان نرسيد با اونجا ولي بلافاصله بعدش دوباره التم رو گذاشتم بينه پاش. وبازم پيش مني امد(فكر كنم اين ديگه پس مني بود) من از اين ميترسم كه يه وقت ازم مني خارج نشده باشه.
    البته اين الته من يه كم بزرگه  كه فكر نمي كنم سرش بينه پاش بوده باشه.ولي بازم نگرانم.

شما انزال داشتی حالا فرقی نمی کنه روی شکمش ریخته باشی یا روی کولر روی پشت بام
    مهم اینه که بلافاصله دوباره شروع کردی
    اینجا در لوله ی خروجی آلتت مقداری منی وجود داره و آب اولیه هم به این داستان اضافه شده
    خلاصه معجون این دوتا اگر به آلت دوستت مالیده شده باشه می تونه باعث بارداری بشه هرچند خیلی کم

توصیه من اینه که آرامشت رو حفظ کنی
    اطلاعاتت رو بالا ببری
    از کاندوم استفاده کنی
    روش اورژانسی رو یاد بگیری
    و...

الان باید بهت بگم مشکلی پیش نمیاد . نگران نباش و تو هم دعا کن مشکل پیش نیاد اما دفعه بعد حواست رو جمع کن پسر خوب

12. مجدداً سلامو الآن 6 7 ساعت از نوبت دوم استفاده قرص به روش اورژانسی می گزرد و نامزد من با لا می آورد. مربوط به قرص است یا چیز دیگر؟ لطفاً کمک!!!!!!!!

ببخشید میشه کمکم کنید
    نامزد من بد از 6 7 ساعت از قرص دوم به روش اورژانسی الان چند باربالا آورده. من شرایط رو توضیح دادم. این اثر قرص یا چیز دیگه. باید چیکار کنم؟

13. z12345

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشيد يه سوال ديگه
    شما گفتي انزال داشتي فرقي نمي كنه
    روی شکمش ریخته باشی یا روی کولر روی پشت بام
    مثلا من كه روي شكمش ريختم  چه ربطي داره به بارداري؟مگه نبايد وارد واژن بشه؟چرا اين حرف رو زديد؟ميشه توضيح بديد؟
    به نظر شما مشكلي پيش اومده؟

اگه من مطمئن باشم كه مني وارد واژنش نشده باشه و فقط به لبهاش و كليتوريسش ماليده باشه ،بازم احتمالش هست مشكلي پيش بياد؟

چون مطمئنم كه وارد واژن نشده. فقط اون حالت چسبندگيش شايد مي ماليده به اونجاهايي كه گفتم

14. amirh_908 نوشته است: ببخشید میشه کمکم کنید
    نامزد من بد از 6 7 ساعت از قرص دوم به روش اورژانسی الان چند بار بالا آورده. من شرایط رو توضیح دادم. این اثر قرص یا چیز دیگه. باید چی کار کنم؟

سلام.
    نگران نباشید این از عوارض قرصه و ایشونم اشتباه کردن زودتر خوردن حالا مشکلی نیست.12 ساعت بعد از  دفعه اول که قرص مصرف شده دوباره قرصهارو بخورن.
    فقط اگر تا 2 ساعت بعد از مصرف قرص دوباره بالا اوردن چون هنوز قرص ها جذب نشده باید دوباره مصرف کنند.
    از دفعه ی بدم دنبال یه روش دیگه واسه جلوگیری باشید.
    موفق باشید نگرانم نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. z12345 نوشته است: اگه من مطمئن باشم كه مني وارد واژنش نشده باشه و فقط به لبهاش و كليتوريسش ماليده باشه ،بازم احتمالش هست مشكلي پيش بياد؟

چون مطمئنم كه وارد واژن نشده. فقط اون حالت چسبندگيش شايد مي ماليده به اونجاهايي كه گفتم

با سلام.
    ببینید اینکه شما انزال داشتی و هیچ فرقی نمیکنه یعنی منی هنوز در مجاری شما وجود داشته و شما بلافاصله دوباره شروع کردی و باید بدونی اسپرم قابلیت حرکت داره و پرده ی بکارتم نمیتونه مانعش بشه.
    حالا باید ببینیم این دوست شما در روزهای پر خطر تخمک گذاری بوده یا نه؟؟؟؟؟؟؟(اگر درباره این موضوع اطلاعات میخوای جستجو کن.)البته اگر در روزهای پر خطرم نباشه بازم احتمال حاملگی هست.
    حتی قبل از انزال شما یعنی دفعه اولم اشتباه کردید و احتمال حاملگی وجود داشته چه برسه به دفعه ی دوم.همون جور که در بالا براتون توضیح دادن اون پیش منی شما که قبل از انزال خارج میشه دارای اسپرمه و امکان حاملگی وجود داره.
    اگر هنوز 3 روز از رابطتون نگذشته میتونی از روش اورژانسی استفاده کنی اگر هنوز دیر نشده اگرم که گذشته باید اندفعه توکل کنی به خدا و دفعه ی بعد حواست و جمع کنی.
    باید بگم که داشتن استرس و نگرانی و استفاده از روش اورژانسی میتونه پریود و عقب بندازه.
    امیدوارم مشکلی پیش نیاد.
    همیشه شاد باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید