شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عضو حساس در دخترها

1. سلام.
    پسري 22 ساله هستم.
    حساس ترين عضو بدن پسرها به ضربه بيضه ها(تخمها)هستند.بيضه ها بهحدي حساس اند كه با كوچكترين ضربه درد شديدي ميگيرند.
    آيا دخترها عضو حساس دارن؟نام آن چيست؟

2. random نوشته است: سلام.
    پسري 22 ساله هستم.
    حساس ترين عضو بدن پسرها به ضربه بيضه ها(تخمها)هستند.بيضه ها بهحدي حساس اند كه با كوچكترين ضربه درد شديدي ميگيرند.

سلام.
    بله به نظر من سینه ها در دخترها یکی از جاهای حساس در برابر ضربه است.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. کله ی دختر ها هم در برابر ضربه خیلی حساس هست . می تونی امتحان کنی !!!! این چه سوالیه آخه ؟!

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. من در ارتباط  جنسی  که  با  دوست  دخترم  داشتم   فهمیدم  که سینه هایش  از  اعضای  دیگه  حساس تر  هست .

5. X-Man

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اگر منظورت اینه که یک جایی داشته باشن تا تو بزنی تو اون قسمت از بدنش و اون کلی دردش بیا و بیفته رو زمین،بعد فرار کنی و بهش کلی بخندی نه.یه همچین جایی ندارن

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. به قول دوستمون X-Man این محل رو واسه چی میخای؟
    X-Man جان همچین جایی در خانم ها هم وجود داره
    کمی پایین تر از شکم(محل تخمدان ها)
    ولی هیچوقت بهش ضربه نزنید که در موارد حاد مرگ هم مشاهده شده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. به نظر من سینه ها حساس ترین قسمت بدن خانم هاست . کاملا در ارتباط با اون ها می تونی متوجه این موضوع بشی .

8. حساسیتی که شما میگید از نظر میزان تحریک یک خانم هست نه از نظر درد
    سوال مهمی که اینجا پیش میاد اینه که random برای چی درباره ی این قسمت اطلاعات میخاد؟
    آخه عجیب نیست وقتی خودمون حتی بر اثر یک ضربه ی بسیار جزئی دنیا رو تیره و تار میبینیم
    چرا باید بخایم که دیگران(خانم ها)این درد رو بچشن؟
    ببخشیدا به نظر من این یه جنبه ی روانی داره و باید هدف از این سوال معلوم بشه

اینجا جاش نیست ولی کسی نیست که به ما هم جواب بده(تا آقای دکتر بیان)؟

http://roham.ws/web/ftopicp-10666.html

9. نه.آخه حتی یه دختر 10ساله هم میدونه که بیضه ها حساس اند ولی خیلی از پسرا جای حساس دخترها رو نمیدونن.

10. در ورزش های رزمی معمولا برای حفاظت از اندامهای بدن از یک سری لوازم استفاده میکنند که هم برای مردان وهم زنان مشترکه.ولی یکسری شون فرق میکنه.مثلا مردها از  بیضه بند برا حفاظت از بیضه هاشون در برابر ضربه استفاده میکنند.آیا زنها همچین جای حساسی دارند که نیاز به محافظت داشته باشه؟اسم اون وسیله ی محافظتی چیه؟

11. آیا پریود نامنظم باعث باردار نشدن است

12. phpbb نوشته است: حساسیتی که شما میگید از نظر میزان تحریک یک خانم هست نه از نظر درد
    سوال مهمی که اینجا پیش میاد اینه که random برای چی درباره ی این قسمت اطلاعات میخاد؟
    آخه عجیب نیست وقتی خودمون حتی بر اثر یک ضربه ی بسیار جزئی دنیا رو تیره و تار میبینیم
    چرا باید بخایم که دیگران(خانم ها)این درد رو بچشن؟
    ببخشیدا به نظر من این یه جنبه ی روانی داره و باید هدف از این سوال معلوم بشه

اینجا جاش نیست ولی کسی نیست که به ما هم جواب بده(تا آقای دکتر بیان)؟

http://roham.ws/web/ftopicp-10666.html

سلام.
    علاوه بر تحریک پذیری بالای سینه ها در برابر ضربه هم واقعا حساسند.

13. random نوشته است: سلام.
    پسري 22 ساله هستم.

دوستان کاربر دقت کنید که این سایت برای پرسش و پاسخ هست و دلیل ندارد که  علت سوال را بدانبم اگر احساس میکنید سوال برابر مقررات نیست پاسخ ندهید اما لطفا موضوع را منحرف نکنبد.
    چون دوستمون تاکید بر درد را دارند باید بگم که در خانمها حساس ترین عضو تا زمانی که متاهل نشدند سینه ها وبعد شکم می باشد.
    اما در مورد لذت حرف اول را سینه می زند.

14. bluesea2008 نوشته است:
    random نوشته است: سلام.
    پسري 22 ساله هستم.

دوستان کاربر دقت کنید که این سایت برای پرسش و پاسخ هست و دلیل ندارد که  علت سوال را بدانبم اگر احساس میکنید سوال برابر مقررات نیست پاسخ ندهید اما لطفا موضوع را منحرف نکنبد.
    چون دوستمون تاکید بر درد را دارند باید بگم که در خانمها حساس ترین عضو تا زمانی که متاهل نشدند سینه ها وبعد شکم می باشد.

سلام.
    میخواستم بدونم چرا در خانم های متاهل شکم حساسه؟؟؟؟؟؟ منظورتون از متاهل یعنی هر کسی که تا حالا رابطه ی جنسی یعنی دخول کامل داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و به نظر من تو لذت کلیتوریس(چوچوله)حرف اول و میزنه.البته در هر کس متفاوته.

15. maryam68 نوشته است:
    bluesea2008 نوشته است:
    random نوشته است: سلام.
    پسري 22 ساله هستم.

سلام.
    میخواستم بدونم چرا در خانم های متاهل شکم حساسه؟؟؟؟؟؟ منظورتون از متاهل یعنی هر کسی که تا حالا رابطه ی جنسی یعنی دخول کامل داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و به نظر من تو لذت کلیتوریس(چوچوله)حرف اول و میزنه.البته در هر کس متفاوته.

مریم جان این یک نظر شخصی هست  من فکر میکنم   بعد از ازدواج خانمها مخصوصا بعد بچه داری حساسیتشون در مورد ضربه از سینه کمتر میشه وشکم کلا همیشه دردناک هست موقع ضربه. زن ومرد نداره.
    اما از لحاظ لذت همانوطور که به شخص بستگی داره ولی سینه برای شروع وآماده سازی بی تاثبر نیست.
    نمیشه که یکدفعه رفت سراغ اصل مطلب

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید