شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3   

خارج شدن منی هنگام خواب (احتلام)

1. pishtaz35 نوشته است: سلام . من پسری 17 ساله هستم که از 12 سالگی خود ارضایی میکردم حال 15 روز است که این کار را ترک کرده ام .گاهی با خوانندن مطالب آموزش جنسی یا بی خود آلتم سفت میشود بلا فاصله .در زمان خود ارضایی کمتر از 2 دقیقه ارضا میشدم می ترسم فردا که در مقابل جنس مخالف قرار می گیرم نتوانم نیازهای او را براورده کنم و سریع ارضا شوم و نتوانم کاری کنم مرا در این راه کمک کنید که چکار کنم که این زود ارضایی از بین برود چه چیزی مصرف کنم که از این مصیبت رهایی پیدا کنم . این را هم بگویم که منی من هنگام خروج کم است نسبت به چیز هایی که در فیلم ها دیده ام آیا این مشکلی دارد خیلی از شما ممنون میشووم که مرا کمک کنید و جواب را به ایمیلم سریع بفرستید تا از نگرانی در بیایم با تشکر از سایت خوبتان علی هستم alipishtaz35@yahoo.com

سلام،
    با افزایش سن و تجربه جنسی این حالت در شما کاهش می یابد، در حال حاضر و در آینده مشکلی نخواهید داشت.

2. با سلام
    من 19 ساله هستم و به طور تقریبی 1 بار در هفته محتلم می شم.این مساله وقتی خونه خودمون ام برام مشکلی نداره.ولی باعث شده که توی مسافرت ها یا خونه ی کسی،برای خوابم نگران این باشم که محتلم نشم .گاهی وقت ها حتی تا صبح بیدار می مونم.این نگرانی ها باعث می شه تو مسافرت اون لذتی که باید رو نبرم.می خواستم ببینم که راهی هست که به حداقل به طور موقت برای چند روز از احتلام احتمالی جلوگیری کنه؟
    از کسی شنیده ام که قرص فلوکستین می تونه کمکم بکنه.به نظر شما استفاده از این قرص صحیحه و اگه مشکل خاصی پیش نمیاره چه الگوی مصرف و چه دزی رو استفاده کنم؟
    متشکرم

3. rocketman نوشته است: با سلام
    من 19 ساله هستم و به طور تقریبی 1 بار در هفته محتلم می شم.این مساله وقتی خونه خودمون ام برام مشکلی نداره.ولی باعث شده که توی مسافرت ها یا خونه ی کسی،برای خوابم نگران این باشم که محتلم نشم .گاهی وقت ها حتی تا صبح بیدار می مونم.این نگرانی ها باعث می شه تو مسافرت اون لذتی که باید رو نبرم.می خواستم ببینم که راهی هست که به حداقل به طور موقت برای چند روز از احتلام احتمالی جلوگیری کنه؟
    از کسی شنیده ام که قرص فلوکستین می تونه کمکم بکنه.به نظر شما استفاده از این قرص صحیحه و اگه مشکل خاصی پیش نمیاره چه الگوی مصرف و چه دزی رو استفاده کنم؟
    متشکرم
    سلام،
    فلوکستین برای درمان مشکلات روانپزشکی تجویز می شود و یکی از عوارض جانبی آن کم شدن میل جنسی است و به تولید اسپرم در دستگاه تناسلی کاری ندارد. به هیچ وجه هیچ دارویی را خودسرانه و بدون تجویز پزشک مصرف نکنید.

4. نقل قول
    سلام، فلوکستین برای درمان مشکلات روانپزشکی تجویز می شود و یکی از عوارض
    جانبی آن کم شدن میل جنسی است و به تولید اسپم در دستگاه تناسلی کاری ندارد. به
    هیچ وجه هیچ دارویی را خودسرانه و بدون تجویز پزشک مصرف نکنید.

پس حدّ اقل یه راهی معرفی کنین Crying or Very sad

5. rocketman نوشته است: نقل قول
    سلام، فلوکستین برای درمان مشکلات روانپزشکی تجویز می شود و یکی از عوارض
    جانبی آن کم شدن میل جنسی است و به تولید اسپم در دستگاه تناسلی کاری ندارد. به
    هیچ وجه هیچ دارویی را خودسرانه و بدون تجویز پزشک مصرف نکنید.

پس حدّ اقل یه راهی معرفی کنین Crying or Very sad

سلام،
    راهکار خاصی وجود ندارد، روند تولید اسپرم مداوم انجام می گیرد و در صورت عدم تخلیه به نحوی از سیستم ادراری یا جذب و یا خارج می گردد.

6. با سلام.
    من پسری 22 ساله هستم که از 14 سالگی محتلم می شوم.ولی در چند هفته اخیر تعداد ان افزایش یافته(3 بار در هفته).من نیز فردی مذهبی هستم و مرا دچار دردسر کرده است و بزودی نیز ماه رمضان فرا میرسد.ایا دارویی برای جلوگیری از این اتفاق وجود دارد؟

7. DjStar نوشته است: با سلام.
    من پسری 22 ساله هستم که از 14 سالگی محتلم می شوم.ولی در چند هفته اخیر تعداد ان افزایش یافته(3 بار در هفته).من نیز فردی مذهبی هستم و مرا دچار دردسر کرده است و بزودی نیز ماه رمضان فرا میرسد.ایا دارویی برای جلوگیری از این اتفاق وجود دارد؟

سلام
    احتلام در خواب به طور طبيعي در اكثر مردان قبل از ازدواج وجود دارد اگر اين موضوع براي شما رنج آور است ميتوانيد به پزشك اورولوژي مراجعه كنيد

8. miladsis

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان عزيزم.از اينكه مي بينم براي خيلي از ماها جا افتاده كه اسمنا كار زشت و ناپسندي است بسيار خوشحالم.در ضمن هر كسي از هر سني كه اين كار را ترك كند و با خود عهد ببندد كه به سمتش نرود  مي تواند از مشكلات رو حي و جسمي آن زود رها شود.و در اين مورد اصلا نا اميد نباشيد و به خداوند مهربان توكل كنيد.اما اين اتفاقي نيست كه  فقط براي شما افتاده باشه و فقط با ((نخواستن))نمي توان آن را ترك كرد.بايد به طور منظم ورزش هاي نيمه سبك انجام داد و خوردن مواد بسيار چرب  و همچنين گوشت قرمز را محدود كرد و شب ها شام كمتري صرف كرد.و تا زماني كه به خودتان شك داريد در گوشه اي تنها نباشيدچون شيطان هر لحظه در كمين ماست.باز هم از همه ي دوست هاي گلم ممنون

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. miladsis نوشته است: سلام دوستان عزيزم.از اينكه مي بينم براي خيلي از ماها جا افتاده كه اسمنا كار زشت و ناپسندي است بسيار خوشحالم.در ضمن هر كسي از هر سني كه اين كار را ترك كند و با خود عهد ببندد كه به سمتش نرود  مي تواند از مشكلات رو حي و جسمي آن زود رها شود.و در اين مورد اصلا نا اميد نباشيد و به خداوند مهربان توكل كنيد.اما اين اتفاقي نيست كه  فقط براي شما افتاده باشه و فقط با ((نخواستن))نمي توان آن را ترك كرد.بايد به طور منظم ورزش هاي نيمه سبك انجام داد و خوردن مواد بسيار چرب  و همچنين گوشت قرمز را محدود كرد

دوست محترم
    از قضا بنده پیشنهاد میکنم برای نجات از عمل «زشت و ناپسند» احتلام و استمنا و موارد مشابه بدون نیاز به توکل تا میتوانید شبها غذای سنگین و  چرب و پر گوشت بخورید. همانطور که میدانید برای هضم این غذای سنگین بیش از 3\2  خون بدن مورد استفاده قرار میگیرد و 3\1 مابقی برای ارگانهای «حیاتی» بدن نظیر مغز و ... مورد  نیاز است و این مقدار ناچیز خون حتی اگر خودمان نیز بخواهیم نمیتواند سراغ «ارگان مربوطه» برود.

10. با سلام
    من29 سالمه و مجرد هستم.مدتی است که در هنگام احتلام مایع خروجی بسیار روشن و شفاف بوده ودارای رنگ سفید و بوی خاصی می باشد ولیکن غلظت و حالت چسبندگی و کشسانی مایع منی را ندارد و در هنگام خروج اصلا متوجه آن نمی شوم آیا این همان مایع منی است و حاوی اسپرم می باشد یا خیر..مدتی است که این موضوع فکر مرا به خود مشغول کرده. آیا این امر در هنگام ازدواج می تواندایجاد مشکل نماید.لطفا در صورت امکان جواب را به ایمیل من نیز ارسال نمایید. با تشکر

11. ehsanlx نوشته است: با سلام
    من29 سالمه و مجرد هستم.مدتی است که در هنگام احتلام مایع خروجی بسیار روشن و شفاف بوده ودارای رنگ سفید و بوی خاصی می باشد ولیکن غلظت و حالت چسبندگی و کشسانی مایع منی را ندارد و در هنگام خروج اصلا متوجه آن نمی شوم آیا این همان مایع منی است و حاوی اسپرم می باشد یا خیر..مدتی است که این موضوع فکر مرا به خود مشغول کرده. آیا این امر در هنگام ازدواج می تواندایجاد مشکل نماید.لطفا در صورت امکان جواب را به ایمیل من نیز ارسال نمایید. با تشکر

سلام،
    از روی ظاهر منی نمی توان در مورد کیفیت و عملکرد آن اظهار نظر نمود ، برای ارزیابی می بایست آزمایش منی (اسپرموگرام) انجام شود.

12. سلام آقای دکتر
    ممنون از راهنمایی های دوستانتون
    پسری 19 ساله که تا به حال دچار احتلام نشده و به دلایل مذهبی نخواهد استمنا انجام دهد و یا با جنس مخالف رابطه داشته باشد،چون به تازگی دچار نیاز شدید جنسی شده
    آیا می تواند از دارو یاروشی استفاده کند که حداقل در خواب ارضا شود و این نیاز شدید جنسی از او دور شود؟
    آیا این مسئله ممکن است باعث عدم باروری او در آینده شود؟
    اگه سریع بهم جواب بدين و کمکم کنین ممنون میشم.

13. سلام .
    مدتی است که پشت سر هم در خواب محتلم می شوم . آیا این امر نشانه ی نوعی مریضی است ؟
    لطفا پاسخی کامل بدهید .

14. بازم سلام
    من هنوز پاسخی برای سوالم دریافت نکردم ،خواهش میکنم اگه کسی راجع به این موضوع راه حلی میدونه راهنماییم کنه،چون این قضییه داره مشکل ساز میشه.

15. 7631 نوشته است: سلام آقای دکتر
    ممنون از راهنمایی های دوستانتون
    پسری 19 ساله که تا به حال دچار احتلام نشده و به دلایل مذهبی نخواهد استمنا انجام دهد و یا با جنس مخالف رابطه داشته باشد،چون به تازگی دچار نیاز شدید جنسی شده
    آیا می تواند از دارو یاروشی استفاده کند که حداقل در خواب ارضا شود و این نیاز شدید جنسی از او دور شود؟
    آیا این مسئله ممکن است باعث عدم باروری او در آینده شود؟
    اگه سریع بهم جواب بدين و کمکم کنین ممنون میشم.

ببینید بطور کلی هرگاه مایع منی بیش از حد در کیسه جمع شود خود به خود خارج می شود
    گاهی با خودارضایی این عمل انجام می شود
    گاهی با احتلام شبانه
    گاهی حتی موقع دفع
    ضمنا احتلام شبانه یکی از نشانه های سلامت دستگاه باروری هست و به ناباروری ارتباطی نخواهد داشت

پس در شرایط عادی اصلا نیازی نیست شما دارویی مصرف کنید تا محتلم بشوید . در مواقعی استمنا باعث خروج منی شده و دیگر احتلام رخ نمی دهد . اگر استمنا نمی کنید نگران نباشید سرانجام پس از مدتی خود به خود محتلم می شوید
    البته احتلام پایانی بر نیاز جنسی نیست
    با توجه به سن شما این شدت و حدتی که دارید طبیعی است
    و من توصیه می کنم هرکاری با این میل بالای جنسی کردید فقط سرکوبش نکنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 6
رفتن به صفحه :    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید