شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نظر خانوم ها راجع به موي بدن اقايون

نظر خانوم ها راجع به موي بدن اقايون جيست ؟
بودن
44%
 44%  [ 4 ]
نبودن
55%
 55%  [ 5 ]
مجموع رای ها : 9

1. نظر خانوم ها راجع به موي بدن اقايون چيست ؟(بودن يا نبودن )

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. arash11922 نوشته است: نظر خانوم ها راجع به موي بدن اقايون چيست ؟(بودن يا نبودن )

من که اصلا خوشم نمیاد ولی اگر ادم طرفش و واقعا دوست داشته باشه چیزای مهم تر ی وجود داره که واسش مهمه.ولی من کلا خوشم نمیاد ترجیح میدم نباشه یا حداقل  زیاد نباشه.

3. arash11922 نوشته است: نظر خانوم ها راجع به موي بدن اقايون چيست ؟(بودن يا نبودن )

همیشه در هر ارتباطی چه صورت به صورت وچه رابطه جنسی نظافت حرف اول را می زند برای مرد ویا زن.
    نظافت در ایجاد ارتباط خوب موثر هست.
    وهیچ وقت تمیز بودن تازگیه وشیرینیه لذت را کم نکرده وعادت نمی شود که بگوییم اکر همیشه تمیز باشیم طرفمون عادت می کنه.
    نظالفت حتی در دین هم شفارش شده.
    واین سوال شما بخشی از نظافت است.

4. سلام
    به نظرم من آقايون بهتره يه فكري به حال موهاي بدنشون بكنن فكر نمي كنم هيچ دختري از ديدن بدن پر موي مردي به وجد بياد

5. من عاشق موی مرد هستم مخصوصا روی سینه به نظر من موی سینه مردها رو رابطه جنسیی تر نشون میده....البته خیلی ببخشید از موی آلت اصلا خوشم نمی آد و حتما باید زده بشه!!

6. yagmur

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    موی صورت و آلت مردها مخصوصا در حالت کوتاه که تازه رشد کرده ، لذت رابطه جنسی رو کمتر می کنه ( چون حالت سوزنی داشته و   سوزش و درد موقع تماس بهمراه دارد )  ولی داشتن مو روی سینه و بازوها و پاها جاذبه مرد رو بیشتر می کنه . هیچ زنی از دیدن دست و پای لخت مردها به وجد نمی آید .
    البته موی صورت در حالت بلند بطوری که در تماس باعث سوزش پوست نشود مشکلی در روابط ایجاد نمی کند.
    فقط مواظب باشید در صورت اصلاح گرفتار جوشهای مزاحم نشوید که این حالت از پر مویی بدتر است!!!!!!
    در حالت داشتن مو روی بازوها  و مخصوصا سینه نرمی و لطافت مو هم باید در نظر گرفته شود ، اگر موهای زبر دارید بهتر است با استفاده از واکس مو / کرمهای نرم کننده مو ( برای مدت کوتاه ) نرمی و لطافت رو به موهاتون بدین .
    در حالت کلی موهای غیر زاید مرد جذبه مرد رو بیشتر می کنه

7. موی سینه و دست وپای مرد صد البته به نظر من خیلی خوبه اما جاهای دیگه نظافت محسوب میشه

8. من خانومهای بسیاری رو دیدم (تقریبا اکثر آنها) که از موی سینه مرد خوششون میاد و لذت میبرند مثل اقایونی که از نوازش موی زن لذت میبرند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید