شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تحريك به وسيله عضلهي ساق پا

1. milaaaad

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    يكي از دوستان من قسمت عضله ساق پاش بسيار حساس  هست،و  با مالش اين قسمت بسيار تحريك شده وحتي ارضا ميشه.
    اين در صورتي هست كه ايشون حتي با ديدن فيلم و... ويا حتي هنگام رابطه جنسی آْلت ايشون به زور سفت ميشه.
    مي خواستم ببينم  مشكلي دارن اين دوست بنده يا نه يه  چيز عاديه

2. با سلام .
    همون اول بگم که من نه دکترم نه کارشناس ولی تو یک مقاله خونده بودم که عضله ی ساق پا یکی از حساس ترین و تحریک پذیر ترین قسمت های بدنه . |س زیاد نگران نباش .

3. milaaaad نوشته است: با سلام
    يكي از دوستان من قسمت عضله ساق پاش بسيار حساس  هست،و  با مالش اين قسمت بسيار تحريك شده وحتي ارضا ميشه.
    اين در صورتي هست كه ايشون حتي با ديدن فيلم و... ويا حتي هنگام رابطه جنسی آْلت ايشون به زور سفت ميشه.

ای بابا چرا برای مردم حرف در میارید، خوب هست این را بدانید که تحریک شدن قسمت مهم ارضا شدن است. و ارضا فقط چند دقیقه خیلی کوتاه است و اساس لذت در تحریکاتش هست.

یعنی اگر کسی کامل تحریک بشه میتونه ارضا هم بشه حتی با مالش در نقاط حساس بدن از جمله این قسمتی که ذکر کردید که جز نقاط حساس بدن هست
    احتمالا این فرد از قدرت تحریک بالایی برخوردار هستند جای نگرانی از اینکه بیمار باشند نیست اما از این نظر که ایشون میتونند راحت تحریک بشوند معلوم هست که عوامل محرک زیادی برای خودشون دارند مخصوصا از لحاش ذهنی که بهتر هست اگر مشکل ساز هست ازشون اجتناب کنند.
    وگرنه که هیچ مشکلی نیست.

4. milaaaad نوشته است: با سلام

سلام اقا میلاد
    تحریک تحریکه حالا جاش زیاد فرقی نمیکنه  یکی ممکنه لاله گوشش خیلی تحریک پذیر باشه یکی جای دیگش و دوست شما هم ساق پاش اینا همشون طبیعیه ولی مورد دوم که گفتید ایشون حتی با نگاه کردن به فیلم ... ویا حتی نزدیکی  التش نعوظ کامل نداره چندان طبیعی به نظر نمیرسه وحتما باید توسط متخصص بررسی بشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. دوست عزیز این خیلی عجیبه که دوست شما با دیدن فیلم یا نزدیکی تحریک کامل نمیشه و از ساق پا میشه!!!به نظر من حتما به یه پزشک متخصص مراجعه کنن.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید