شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا یکی از دلایل مقاربت دردناک مصرف راکوتان است؟

1. taty

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید

در عنوان های مختلف سایت جستجو کردم اما نتوانستم جواب سئوال خودمو پیدا کنم لطفا منو راهنمایی کنید.

24 سال دارم و مدت 4 سال است که ازدواج کرده ام در سه سال اول ازدواج نزدیکی هایم بدون مشکل بود ولی الان تقریبا نزدیک یکسال است که از اول تا آخر نزدیکی فقط احساس درد می کنم و این درد هم ابتدای دخول و هم بصورت عمقی است. لازم به ذکر است که به دلیل وجود جوش صورت نزدیک یکسال است که از داروی راکوتان روزانه یک عدد استفاده می کنم و همراه با این دارو، از قرص سیپروترون کمپوند نیز استفاده می کنم. در این مدت یکسال، ترشحات من زمانی که تحریک می شوم بسیار کم است و جهت دخول ماده لزجی وجود ندارد . باید بگم که همسرم واقعا همه تلاش خود را می کند و من از نظر روحی ،تمایلات جنسی و تحریکات جنسی مشکلی ندارم ، فقط هنگام دخول این اتفاق می افتد. آیا ممکن است چون راکوتان موجب خشکی مخاط می شود چنین مشکلی پیش آمده باشد ؟

لطفا مرا راهنمایی کنید، از شما متشکرم.

2. taty نوشته است:
    با سلام و خسته نباشید

در عنوان های مختلف سایت جستجو کردم اما نتوانستم جواب سئوال خودمو پیدا کنم لطفا منو راهنمایی کنید.

24 سال دارم و مدت 4 سال است که ازدواج کرده ام در سه سال اول ازدواج نزدیکی هایم بدون مشکل بود ولی الان تقریبا نزدیک یکسال است که از اول تا آخر نزدیکی فقط احساس درد می کنم و این درد هم ابتدای دخول و هم بصورت عمقی است. لازم به ذکر است که به دلیل وجود جوش صورت نزدیک یکسال است که از داروی راکوتان روزانه یک عدد استفاده می کنم و همراه با این دارو، از قرص سیپروترون کمپوند نیز استفاده می کنم. در این مدت یکسال، ترشحات من زمانی که تحریک می شوم بسیار کم است و جهت دخول ماده لزجی وجود ندارد . باید بگم که همسرم واقعا همه تلاش خود را می کند و من از نظر روحی ،تمایلات جنسی و تحریکات جنسی مشکلی ندارم ، فقط هنگام دخول این اتفاق می افتد. آیا ممکن است چون راکوتان موجب خشکی مخاط می شود چنین مشکلی پیش آمده باشد ؟

لطفا مرا راهنمایی کنید، از شما متشکرم.

سلام،
    بله، خشکی واژن شما می تواند به دلیل مصرف راکوتان باشد، اگر مصرف راکوتان را می خواهید ادامه دهید می توان از مواد لزج کننده واژن (ژل لوبریکانت) جهت کاهش درد استفاده نمایید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید