شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چگونه از شر ميل جنسي خلاص شويم؟

1. دوستای من اراده ی انسان به قدری قویه که به این راحتی نمی شه اون رو زیر سؤال برد من خودم دچار این مشکل بودم ولی اول از شر تکرر و تعددش خودم رو خلاص کردم و بعد هم اونو کنار گذاشتم. فقط همینو بگم که خیلی وقتها برای اینکه در طول روز خودمو متعهد بدونم و تحریک نشم روزه می گرفتم که خیلی مؤثر بود و دست آخر برای کامل کردن کارم یه سال بعد از ماه رمضون40 روز روزه گرفتم(40 بهونه بود که بهم گیر ندن)ولی طوری بهم جواب داد که الان خیالم از این بابت راحته.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. راستی به همتون پیشنهاد می کنم کتاب "شفای زندگی" نوشته ی "لوئیز ال هی" رو بخونید مطمئنا" به این دوستمون کمک زیادی می کنه.

3. فکر میکنم چند تا چیز کم کم با هم قاطی شده

شما به خاطر  خودارضایی به این نتیجه رسیده اید که اعتماد به نفس ندارید و چون آن ر ا نیاز  دارید و دست از خودارضایی نمیتوانید دست بشویید پس راحتترین راه را برویم و آن  غریزه درمانی دارویی است.

خیر دوست عزیز بگذاریذ خیالتان را راحت کنم: دارویی که شما میخواهید دارویی است که تولید تستوسترون هورمون جنسی مردانه را کاهش میدهد واین خود افزایش استروژن زنانه را به  دنبال دارد. پس عوارض جانبی این دارو فقط عرق شدید و بیماریهای کبدی نیسا. این دارو مردانگی شما را میگیرد و به دنبال آن تمامی اعتماد به نفستان را.

این بحث تمامی ندارد. بنده در اختیارم

4. kambiz22 نوشته است: فکر میکنم چند تا چیز کم کم با هم قاطی شده

شما به خاطر  خودارضایی به این نتیجه رسیده اید که اعتماد به نفس ندارید و چون آن ر ا نیاز  دارید و دست از خودارضایی نمیتوانید دست بشویید پس راحتترین راه را برویم و آن  غریزه درمانی دارویی است.

خیر دوست عزیز بگذاریذ خیالتان را راحت کنم: دارویی که شما میخواهید دارویی است که تولید تستوسترون هورمون جنسی مردانه را کاهش میدهد واین خود افزایش استروژن زنانه را به  دنبال دارد. پس عوارض جانبی این دارو فقط عرق شدید و بیماریهای کبدی نیسا. این دارو مردانگی شما را میگیرد و به دنبال آن تمامی اعتماد به نفستان را.

این بحث تمامی ندارد. بنده در اختیارم
    من ميگويم كه انسان بر بدن خود اختيار كامل دارد...اينطور نيست؟ قبول نداريد؟
    پس اگر كسي خواست كه تا آخر عمرش ...ازدواج نكند...با هيچ زني معاشقه نكند...ميل جنسي نداشته باشد...
    اختيار كامل دارد و همچنين استقلال...با اين حرف ها كار درست نمي شود
    به شما ميگويند كه نه....اينطور نباش...تو اگر اينطور فكر مي كني ...پس حتما اعتماد به نفس كمي داري...اين حرف يعني كسي كه در اين دنيا ...نخواهد كه ازدواج كند و ميل جنسي داشته باشد حتما اعتماد به نفس پاييني دارد.
    من اينجوري نيستم...اعتماد به نفسم نه خيلي زياد است و نه خيلي كم....
    خيلي معمولي ام...
    شما طوري اين حرف را مي زنيد انگار من از كره ديگري آمده ام.....
    نه اينطور نيست...مطمئن باشيد
    به حرف هاي من هم خوب فكر كنيد.....

5. بنظر من چيزي كه از استمنا" بدتره ترس از عوارض استمنا و احساس گناه از انجام اون و سركوفت زدن به خود و بطور كلي خود را گناهكار و تحقير كردن براي اين عمل است كه از خود استمنا خطرناك تر است و عوارض رواني بدتري دارد !

بهترين راه ترك استمنا" رابطه جنسی طبيعي است كه اگر صحيح انجام بگيرد در مردان باعث افزايش اعتماد بنفس هم ميگردد.

6. با سلام واجازه از محضرآقای دکتر
    دوست خوبم اگر شما نیاز به لذت را درخودتون میبینید حتما که به این معنی نیست که میل جنسیتون زیاده که بخواهی با قرص کمش کنی.
    اگه چنین امکانی به طور قطع بود که همه مصرف میکردند.
    مورد شماهم برای خیلی ها حتما پیش آمده ولی چون شرم وحیا نمیگذاره کسی اعتراف کنه شما احساس گناه داریدومی خواهید کلا میل طبیعیتون را سرکوب کنید،البته این به معنی تایید استمنا نیست .
    اما برای هر کسی پیش می آید.
    مهم اینه که بدونی چطور از این کار دوری کنی؟
    شما کم کم زمانهایی که می تونید این کارو بکنید خودتون را مجبورا از محیط دور کنید مثلا یک قرار با یک دوست بگذارید که مجبورشید از محیط بزنید بیرون.
    شهوت مثل آب شور هست هرچی بخوری تشنه تر میشی.
    مطالعه خیلی کمکت میکنه مطالعه چیزهای که ذهنتو ببره به مسیر دیگری مثلا مطالعه تخیلی،هنری ومخصوصا شعرهای شعرای نامی.
    اگه تحریکاتی دارید کم کم ازش دور شید مثلا  ماهواره داری تنها نمون تو خونه که ببینی،عکس داری یا فیلم همین الان نابودش کن .
    حواس آدمی فقط یکجا میره نه صدجا حواستو از مسیر شهوت ببر به مسیر دیگری.
    همه چیزبه خواست خودت ربط داره نه به مصرف قرص
    سعی کن موفق میشی کم کم جلو برو
    ببخشید نمی دونم حرف درستی هست یا نه اما احساس گناه نکن چون این تجربه ای هست که بیشتر مردم داشتن.
    رهایی مهم هست.
    موفق باشی وثروتمند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. marilyn_manson نوشته است: بنظر من چيزي كه از استمنا" بدتره ترس از عوارض استمنا و احساس گناه از انجام اون و سركوفت زدن به خود و بطور كلي خود را گناهكار و تحقير كردن براي اين عمل است كه از خود استمنا خطرناك تر است و عوارض رواني بدتري دارد !

بهترين راه ترك استمنا" رابطه جنسی طبيعي است كه اگر صحيح انجام بگيرد در مردان باعث افزايش اعتماد بنفس هم ميگردد.

حرف شما کاملا درست و بدون هیچ شکی بهترین راه است....اما من نمی خواهم دختری را قربانی تمایلات جنسی خودم بکنم.
    چون مطمئنم که به مشکل برمی خورم...(هم در رابطه جنسی و هم در رابطه عاطفی) چنین موضوعی را مطرح کردم وگرنه چه کسی است که از رابطه جنسی فراری باشد؟

8. bluesea2008 نوشته است: با سلام واجازه از محضرآقای دکتر
    دوست خوبم اگر شما نیاز به لذت را درخودتون میبینید حتما که به این معنی نیست که میل جنسیتون زیاده که بخواهی با قرص کمش کنی.
    اگه چنین امکانی به طور قطع بود که همه مصرف میکردند.
    مورد شماهم برای خیلی ها حتما پیش آمده ولی چون شرم وحیا نمیگذاره کسی اعتراف کنه شما احساس گناه داریدومی خواهید کلا میل طبیعیتون را سرکوب کنید،البته این به معنی تایید استمنا نیست .
    اما برای هر کسی پیش می آید.
    مهم اینه که بدونی چطور از این کار دوری کنی؟
    شما کم کم زمانهایی که می تونید این کارو بکنید خودتون را مجبورا از محیط دور کنید مثلا یک قرار با یک دوست بگذارید که مجبورشید از محیط بزنید بیرون.
    شهوت مثل آب شور هست هرچی بخوری تشنه تر میشی.
    مطالعه خیلی کمکت میکنه مطالعه چیزهای که ذهنتو ببره به مسیر دیگری مثلا مطالعه تخیلی،هنری ومخصوصا شعرهای شعرای نامی.
    اگه تحریکاتی دارید کم کم ازش دور شید مثلا  ماهواره داری تنها نمون تو خونه که ببینی،عکس داری یا فیلم همین الان نابودش کن .
    حواس آدمی فقط یکجا میره نه صدجا حواستو از مسیر شهوت ببر به مسیر دیگری.
    همه چیزبه خواست خودت ربط داره نه به مصرف قرص
    سعی کن موفق میشی کم کم جلو برو
    ببخشید نمی دونم حرف درستی هست یا نه اما احساس گناه نکن چون این تجربه ای هست که بیشتر مردم داشتن.
    رهایی مهم هست.
    موفق باشی وثروتمند

ممنون
    به هر حال دوری از افکار جنسی راه خیلی خوبیست ولی همیشگی نیست...به هر حال با دور کردن افکار جنسی...میل جنسی که از بین نمی رود...گاه و گداری می شود که شهوت به طور وحشتناکی به شما حمله می کند...
    بحث من این است که چرا دارویی نیست که مثلا تا موقعی که آدم ازدواج نکرده...میل جنسی را کم کند
    و در سوی دیگر ...اگر کسی اصلا نخواهد میل جنسی داشته باشد و ازدواج کند....آیا اختیار از خود ندارد؟ نمی تواند میل جنسی را از خود بگیرد؟

9. به نام خدا
    سلام دوست عزیز
    قرار نیست کسی میلی خدادای را از بین ببرد. ما همیشه مورد تهاجم هستیم پس ثواب وگناه، بهشت وجهنم برای چیست برای همین موقعها که مورد حمله شهوت ونفسمان قرار میگیریم.
    شما خیلی جوانید سعی نکنید از حالا با نابود کردن ، خود را حفظ کنید.
    سعی کنید که بتوانید در میان گلهای هرز وهزاران هزار عوامل طبیعی وغیر طبیعی رشد کنید.
    اگر دارویی بود که میشد میل جنسی را کم کرد، که دیگر هیچ.
    خیلی از اتفاقات وداشتن ها دست خود ماست نیست واگر حکمتش را نمی دانیم هم تقصیر خود ماست، پس باید سعی کرد همیشه راه حلی برای برآورده شدن نیازها پیدا کرد نه سرکوب آن.
    یعنی چه نمی خواهی میل داشته باشی و ازدواج کنی شما الان خیلی عصبانی هستید کمی آرامش خود را حفظ کنید.
    مثالی میزنم، فکر کنید اسبی دست آموز دارید که تا حالا با شما کاری نداشته اما بیکباره به خاطر اینکه الودگی وارد بدنش شده رم کرده وافسار گسیخته است، حالا من از شما میپرسم باید چکرد؟
    شما جوابتان را دادید می گویید باید او را کشت.
    اما هر عاقلی می گوید مدارا کن تا رام شود.
    از حالا که اینقدر در حل مسائل زود از کوره در برید پس تا زمانی که می خواهید صد ساله شوید چه میکنید حتما فراری می شوید.
    پس بخواه وبدون اگر بخواهی ، می توانی .
    خیلی ها هم مشکل شما را داشتند وتونستند حلش کنند  نه با از بین بردنش بلکه با هدایت در مسیری درست.
    اما اگه هنوز اصرار به مصرف قرص داری آقای دکتر جوابی در بالا داده که می تونید مطالعش کنید.
    سخت نگیر این نیز می گذرد.
    موفق باشی وثروتمند

10. با سلام .
    رضا جان ، برادر عزیزم ...
    برای کاهش میل جنسی میتونی از روش های کم ضرر (یا شاید بی ضرری) که در طباسلامی هست کمک بگیری. مثلا کم تر کردن مواد پرانرژی یا نخوردن بعضی موادو استفاده از غذاهایی که میل جنسی رو کم میکنه ( برای مطالعه اینجور چیزاکافیه یکم تو سایت های معتبر اینترنت بگردی یا درکتاب های طب ببینی .)

و اما ...
    مهم تر از غذا و دارو طرز فکرت هست . یعنی تا زمانی که فکر و روانت درگیرباشه فایده نداره . مثلا خیلی ها میگن "من خیلی ش ه وتی هستم" و همینتکرار و تلقین ها مشکل رو بیشتر میکنه . اگر شماهم چنین فکری میکنی بایدسعی کنی اصلاحش کنی ....خیلی سادست ... فقط کافیه بگی "شهو ت من کاملامتعادل و کنترل شده هست " . و این رو به یه باور تبدیل کنی.
    میدونم که میدونی خود ارضایی گناه بزرگیه و این خیلی خوبه که میخوای ترکشکنی . مطمین باش میتونی ... منتهی اگه واقعا استغفار کنی و یه اراده یالهی داشته باشی . یعنی چی؟ یعنی از باور های دینیت کمک بگیر و سعی کن دور"محرک های روانی استمنا" نری .
    برای ترک این گناه کافیه به توصیه های زیر عمل کنی ...
    1- افزایش ایمان . شناخت و عشق به خدا  .
    2- کاهش شرایط (مثلا تنها بودن) .
    3- پرکردن زمان (تاثیر برنامه ریزی داشتن برای زندگی در ترک استمنا خیلی جالبه)
    4- و یک تکنیک فوق العاده جالب ...
    اولا هر وقت حس کردی میخوای این کار رو بکنی یک "استغفرلله" بگو ... کفدوتا  دستت رو روی هم بذار و دوتا انگشت بزرگ دستات رو به هم فشار بده ...10-20 ثانیه این کار رو بکن تا وسوسه انجام این کار ازت دور بشه .

باید تصمیم بگیری ... میدونم اولش سخته .... ولی بدون تا  وقتی که خودت نخوای هیچ دارو و طب اسلامی و روشی فایده نداره ./

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید