شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پا درد

1. با سلام .... من آتوسا دختری نوزده ساله با وزن 50 کیلو و قد 160 هستم.... مدت سه چهار سالی میشه که یه بدن درد خفیف دارم... یعنی اوایل دردش کمتر بود... من این درد رو در ناحیه پا حس میکنم ...سه بار آزمایش روماتیسم دادم ولی این نظریه هم رد شد.... هیچ دکتری علت این درد رو نمیدونه... الان هم به مدت یه هفته است که زانوهام به شدت درد میکنن و احساس درد تا کمرم کشیده میشه.... لازم به ذکر است که اصلا تمایلی به خودن شیر و لبنیات ندارم و خیلی کم لبنیات میخورم....جز پیاده روی هم تحرک زیادی ندارم....دو هفته پیش آزمایش روماتیسم دادم ولی سالم بودم..
    . به نظر شما مشکل من چیه؟ متشکرم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام
    خوشبختانه برای درد بدن شما علتی پیدا نشده است.
    حال نوبت شماست. «دفترچه درد بدن»  همانند دفترچه خاطرات تهیه کنید و هر روز وضعیت درد بدنتان را  در آن بنویسید و ببینید آیا تغییر درد, چه بهتر و چه بدتر, در آن روز بخصوص علت خاصی  داشته است یا خیر.
    منتطر پاسختان در چند روز آینده هستیم.

3. atoosa375 نوشته است: با سلام .... من آتوسا دختری نوزده ساله با وزن 50 کیلو و قد 160 هستم.... مدت سه چهار سالی میشه که یه بدن درد خفیف دارم... یعنی اوایل دردش کمتر بود... من این درد رو در ناحیه پا حس میکنم ...سه بار آزمایش روماتیسم دادم ولی این نظریه هم رد شد.... هیچ دکتری علت این درد رو نمیدونه... الان هم به مدت یه هفته است که زانوهام به شدت درد میکنن و احساس درد تا کمرم کشیده میشه.... لازم به ذکر است که اصلا تمایلی به خودن شیر و لبنیات ندارم و خیلی کم لبنیات میخورم....جز پیاده روی هم تحرک زیادی ندارم....دو هفته پیش آزمایش روماتیسم دادم ولی سالم بودم..
    . به نظر شما مشکل من چیه؟ متشکرم

سلام.
    ضمن عذرخواهی از آقا کامبیز.
    دوست عزیز، من هم در اوایل مثل شما بودم. یعنی از لبنیات چندان خوشم نمیومد. و دقیقا مشکلات من هم از زانو شروع شد. در سرما و گرما، و در راه رفتنها، یا بعض وقتیها بی دلیل.
    اما بعدا متوجه شدم که انسان نیاز حیاتی به خوردن لبنیات داره و مهمتر از همه اینکه بالاخره هر آدمی یه طعم خاص از لبنیات رو در یک زمان خاص از روز یا در حالت روحی خاص، کاملا می پسنده و از مصرف اون لذت خواهد برد. فقط می مونه پیدا کردن زمان و طعم مناسب که زحمتش دیگه با شماست.
    من با استفاده از همین روش موفق شدم زمان و طعم مورد علاقه خودم رو پیدا کنم. شما هم سعی کنید حتما موفق می شید.

4. سلام
    جواني هستم 20 ساله،170 قد.
    چند ماهي است در ناحيه كمري درد دارم.زانوي چپم هم درد داره.تو تست rf جواب منفي بوده.جالب اينجاست كه تو زانوي چپم احساس بهم كشيده شدن استخونامو بعضي وقتا دارم.
    آيا من دچار آرتروزم؟
    ممنون

5. از مكمل كلسيم استفاده كنين و ورزش شنا بعد از 4 هفته كاملا بهبود پيدا ميكنين

6. یه مساله مهم ... لطفا توجه کنید !

دوستان خیلی از دردها منشا روحی_روانی دارن ... مثلا زانو درد و کمر درد های عصبی که کلی هم شایع شده . من به دوستان توصیه میکنم که اولا اگه لبنیات دوست ندارن خیالی نیست! از شیرهای طعم دار ... بستنی (به اندازه کافی) ... شیرعسل و اگه اصلا نمیتونن از سایر منابع غیر لبنی نیازهاشون رو برطرف کنن(تاحد ممکن از چیزهای طبیعی)

و اما از لحاظ روانی ...
    زانو درد : هنگامی اتفاق می افته که شخص از مسیری که تو زندگیس داره میره مطمین نیست ... پس باید یه مسیر مناسب و با برنامه انتخاب کنید و سعی کنید با استقامت و عزم اراده توش حرکت کنید
    کمر درد: نداشتن تکیه گاه .... چه خوبه تو این ماه قشنگ تکیه گاه واقعی در زندگی (خدا) رو بشناسیم و سعی کنیم اونو تکیه گاه و حامی خودمون داشته باشیم .
    ----
    الله اعلم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید