شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناقص العضو شدن بچه با جلق زدن؟

1. سلام آقای دکتر.بنده حدود 3-4 سالی است که خودم را با جلق زدن ارضا میکنم.حال که ضررهای آن از جمله ناقص العضو شدن بچه و جنین آگاه شده ام بسیار ناراحت هستم.راه حلی به من پیشنهاد کنید تا 1: مقدار منی خود را از راههای ارزان افزایش دهم
    2:چون من خیلی به بچه علاقه دارم بگویید چگونه از ناقص شدن او جلوگیری کنم.با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. من واقعا برای کسانی که چنین موضوعی را برای شما مطرح کرده اند متاسفم
    استمنا از لحاظ رابطه جنسیولوژی چندان ضرری ندارد که گفته می شود
    با اجازه آقای دکتر من لینکی در همین رابطه را به شما می دم تا آشنایی بیشتری با این موضوع پیدا کنید. البته این نکته رو هم بگم که این عمل بی ضرر بی ضرر هم نیست و زمانی مشکل حاد محسوب می شود که فرد این کار را بیش از حد انجام دهد یا این که حتی با داشتن شریک جنسی در تمام اوقات استمنا کند.
    خواهش می کنم تمام مواردی را که می شنوید بدون تحقیق باور نکنید و اسباب نگرانی برای خودتان نسازید.

3. bagheali_tkh110 نوشته است: سلام آقای دکتر.بنده حدود 3-4 سالی است که خودم را با جلق زدن ارضا میکنم.حال که ضررهای آن از جمله ناقص العضو شدن بچه و جنین آگاه شده ام بسیار ناراحت هستم.راه حلی به من پیشنهاد کنید تا 1: مقدار منی خود را از راههای ارزان افزایش دهم
    2:چون من خیلی به بچه علاقه دارم بگویید چگونه از ناقص شدن او جلوگیری کنم.با تشکر

سلام،
    اصلا چنین حرفهایی در این رابطه صحیح نمی باشد. قبلا بارها در همین سایت در این باره صحبت شده است. لطفا استمنا را جستجو کنید.

4. babijoon نوشته است: من واقعا برای کسانی که چنین موضوعی را برای شما مطرح کرده اند متاسفم
    استمنا از لحاظ رابطه جنسیولوژی چندان ضرری ندارد که گفته می شود
    با اجازه آقای دکتر من لینکی در همین رابطه را به شما می دم تا آشنایی بیشتری با این موضوع پیدا کنید. البته این نکته رو هم بگم که این عمل بی ضرر بی ضرر هم نیست و زمانی مشکل حاد محسوب می شود که فرد این کار را بیش از حد انجام دهد یا این که حتی با داشتن شریک جنسی در تمام اوقات استمنا کند.
    خواهش می کنم تمام مواردی را که می شنوید بدون تحقیق باور نکنید و اسباب نگرانی برای خودتان نسازید.

سلام،
    ممنون از توضیحات خوب شما.
    من لینک شما را پاک کردم چون با برخی مطالب موجود در آن صفحه مشکل دارم و آنها را درست نمی دانم.

5. به هر حال در مورد لینک شما کاملا مختار هستید و اعتراضی از بنده وارد نیست

6. Mad
    شما با یک روانسناس مشورت نمایید!!!!!!!!!!!!!!

7. فکر نمی کنم احتیاجی به روانشناس باشه. این مشکل هست که تعداد زیادی از افراد دچار آن هستند و ایشون باید خودشون با خودشون کنار بیان. البته اینو بگم که بهتره با توجه به عقاید دینی این عمل ترک بشه اما از لحاظ علمی باز هم تاکید می کنم به هیچ وجه چیزهایی که گفته می شود صدق نمی کند

8. sigarian

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با اينكه خيلي ها ميگن استمنا ضرر نداره
    ولي نميدانم چرا هرگاه اينكار را انجام ميدهم زير شكمم درد ميگيره ؟؟؟؟؟؟
    لطفا منو راهنمائي كنين

9. من خودم تا حالا خیلی روی این موضوع تحقیق کردم.
    اکثر رابطه جنسیولوزیستها این ادعاهای بی اساس رو که بیشتر هم به خاطر عقیده های مذهبی هست رد کردند.

10. دوستی که گغته بود زیر چشمش درد میگیره ....
    کافیه جلوی آینه پلکتون رو بدید پایین ...تا یک صحنه وحشتناک رو ببینید... ! (لطفا برا دیدن این صحنه اون گناه رو انجام ندید! )

و اما ...
    همونطور که میدونیم یقینا مضرات این عمل به اون اندازه که میگن نیست ولی باید بدونیم که یک گناه خیلی بده و همین احساس گناه و اضطراب ایجاد شده باعث میشه آدم کلی درد و بیماری پیدا کنه (برا حرفم مدرک دارم ها!)

11. ali_apolo نوشته است: دوستی که گغته بود زیر چشمش درد میگیره ....
    کافیه جلوی آینه پلکتون رو بدید پایین ...تا یک صحنه وحشتناک رو ببینید... ! (لطفا برا دیدن این صحنه اون گناه رو انجام ندید! )

و اما ...
    همونطور که میدونیم یقینا مضرات این عمل به اون اندازه که میگن نیست ولی باید بدونیم که یک گناه خیلی بده و همین احساس گناه و اضطراب ایجاد شده باعث میشه آدم کلی درد و بیماری پیدا کنه (برا حرفم مدرک دارم ها!)

اون کاربر فکر کنم نوشته بود زیر شکمش در می گیره اما حالا فرقی هم نمی کنه
    شما منو ترسوندی جوری که جرات نمی کنم پلکم رو بدم پایین
    آدم رو یاد فیلمهای تریلر می ندازید
    میشه بگی اون زیر قراره چی ببینم که خودم رو قبلش آماده کنم !! ؟

اما در مورد قسمت دوم حرفتون باهاتون موافقم یکجورایی
    البته بنظر من خودارضایی جرم نیست . در صورتی که افراطی نباشه ضرر خاصی هم نداره اما
    اگر انسان با باور اینکه خوردن آب می تونه باعث بیماریش بشه زندگی کنه قطعا یکروزی با خوردن آب بیمار هم میشه
    پس اگر فکر می کنید اینکار بهتون آسیب می رسونه در وهله اول سعی کنید این افکار رو از خودتون دور کنید و اگر نمی تونید اینکار رو بذارید کنار ...

12. سلام.
    خلاصه ای از مضرات استمناء:
    هنگامی که غریزه  جنسی در مردها بیدار می شود، آنها نیازمند محرکهایی هستند که بتواند این غریزه را به اوج رسانده و لذت را برایشان به همراه آورد. وظیفه این تحریکات را اندام و بدن زنانه به عهده گرفته است. اما بدن زن نیز به تنهایی کافی نمی باشد. یعنی بیشتر از آنکه اندام زنانه موثر باشد، رفتار زنانه موثرتر است. تصور کنید در حال نزدیکی با زنی بدون حرکت و کاملا ثابت هستید. دو اتفاق خواهد افتاد:
    1- شما مجبورید همزمان با نزدیکی به خیالپردازی روی آورید تا بتوانید به اوج برسید.
    2- شما همچنان به بدن و اندام زنانه نگاه می کنید و بدون هیچ خیالپردازی اندک اندک، حس خود را از دست خواهید داد و سرخورده خواهید شد.

در خود ارضایی این حالت اول است که اتفاق می افتد. شما مجبورید دست به دامن خیال پردازی شوید. هنگامی که نزدیکی می کنید، مغز شما به طور کامل به حالت آماده باش است. یعنی تمام بدن مرد تبدیل به سنسورهای قوی برای جذب محرک بیشتر از محیط می شود. بنابراین بدن شما تقریبا به حالت آماده باش است. حال تصور کنید به این آماده باش سنگین، یک خیالپردازی که معمولا فضای زیادی از ذهن را اشغال می کند نیز اضافه شود. سیستم مغز شما عملا با 5 برابر حالت معمول موظف به کار کردن می شود. بنابراین تمام بدن شما نیز در یک  خود درگیری فرسایشی قرار خواهد گرفت. یعنی گوشها ، چشمها، قلب و ... ، بیش از حد معمول دارای جریان خون و استرس آماده باش خواهند بود. بنابراین فشاری که به بدن مرد وارد میشود عملا 5 تا 10 برابر بیشتر از حد طبیعی نزدیکی است.
    هر چند که ترشح منی باعث ترشح بیشتر تستوسترون در مردان می شود که این ماده هورمونی به استقامت استخوانها و بافت ماهیچه ها کمک زیادی می کند، اما منی که مرد در هر بار انزال از دست می دهد، حاوی مقدار زیادی مواد آلی و ویتامینها می باشد. زمانی که مرد به انزال می رسد. عملا این مواد را از بدن خود بیرون می فرستد. بنابراین بدن نیاز به تجدید قوا پیدا خواهد کرد. اما اگر انزال بر اثر استمناء اتفاق افتاده باشد، بدن نیازی 5 برابر بیشتر از یک نزدیکی معمولی را احساس می کند. با توجه به این مسئله که تامین این مواد آلی و ویتامینها از مواد خوراکی مدتی طول میکشد، و کسی که به استمناء گرفتار است معمولا مدت زمان 5 برابر نزدیکی معمولی را در اختیار بدن قرار نخواهد داد، بنابراین پس از مدت زمانی که این کار را انجام داد، بیشتر قوای بدن تخلیه میشود، اندامهای مرد اندک اندک با کمبود مواد غذایی روبرو خواهند شد و ... .

هرچند که به نظر میرسد با انجام این عمل این تنها خود مرد است که درگیر است اما باید بدانید که علاوه بر مضرات جسمانی بالا، دارای مضرات اجتماعی نیز می باشد که به دلیل کثرت از ذکر آنها خودداری میکنم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید