شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

در رابطه با پاره کردن پرده بکارت

1. سلام،
    من تمام پستها رو خوندم، خیلی مطالب خوبی یاد گرفتم. حقیقتش، من و نامزدم تصمیم گرفتیم این کار رو انجام بدیم، ولی هر دومون یه کم می ترسیم. اگه میشه لطف کنید و بهترین طریق برای دخول و پاره کردن پرده رو بگید. من شنیدم که اگه قبل از دخول عشق بازی انجام بشه و دختر خوب خودشو خیس کنه، پارگی راحت تره. به بیان دیگه، اگه همراه با یه حالت رومانتیک توأم باشه، راحت تر انجام میشه. اگر خانم ها یا آقایونی که قبلا تجربه این کار رو داشتن، یه توضیحاتی بدن یا به ذکر وقایعی که تجربه کردن بپردازن ممنون میشم. مثلا یکی از دوستهای خانومم بهش گفته که انگار یه چیز سفتی رو وسط دو تا استخون فرو می کنن که با توجه به عکسهای پرده، من فکر کنم پرده ایشون حلقوی غیرارتجاعی بوده، چون ازش خون اومده. منظورم از تعریف کردن وقایع، همین احساساتی هستش که دوستان تجربه کردن، چه آقایون و چه خانم ها.
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. dauphin نوشته است: سلام،
    من تمام پستها رو خوندم، خیلی مطالب خوبی یاد گرفتم. حقیقتش، من و نامزدم تصمیم گرفتیم این کار رو انجام بدیم، ولی هر دومون یه کم می ترسیم. اگه میشه لطف کنید و بهترین طریق برای دخول و پاره کردن پرده رو بگید. من شنیدم که اگه قبل از دخول عشق بازی انجام بشه و دختر خوب خودشو خیس کنه، پارگی راحت تره. به بیان دیگه، اگه همراه با یه حالت رومانتیک توأم باشه، راحت تر انجام میشه. اگر خانم ها یا آقایونی که قبلا تجربه این کار رو داشتن، یه توضیحاتی بدن یا به ذکر وقایعی که تجربه کردن بپردازن ممنون میشم. مثلا یکی از دوستهای خانومم بهش گفته که انگار یه چیز سفتی رو وسط دو تا استخون فرو می کنن که با توجه به عکسهای پرده، من فکر کنم پرده ایشون حلقوی غیرارتجاعی بوده، چون ازش خون اومده. منظورم از تعریف کردن وقایع، همین احساساتی هستش که دوستان تجربه کردن، چه آقایون و چه خانم ها.
    با تشکر

سلام عزیزم
    از این مسئله اصلا نترس
    حتا اگر دردناک باشه برای مدت خیلی کوتاهی درد داره ماکسیمم 5 دیقه

3. دوست خوبم اصلا نگران نباش باور کن اینقدر که این موضوع در ذهن ما ایجاد نگرانی می کند اصلا چیز سختی نیست فقط نیاز به یک سری اموزش جزیی دارد اگر دوست داشته باشی میتونم از طریق ایمیل به شما راهنمایی بدم.در کل در ان زمان باید ارامش خود را حفظ کنی واز خدا کمک بگیری و باور کن درد ان در حد یک نیشکون بسیار کوچیک وکم درد است.ولی باز هم میگم اگر اطلاعاتت کم از طریق ایمیل میتونم کمکت کنم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام.
    به نظر من که اصلا درد نداره فقط یکم میسوزه.حتی تا یکی دو بار بعد از پاره شدن پرده هم ممکنه سوزش وجود داشته باشه.بعد یه دردیه که لذتبخشه و ترسی نداره.
    براتون ارزوی خوشبختی میکنم و بهتون تبریک میگم.      

5. سلام
    باورم نمی شه همه اینجوری راحت در موردش حرف می زنند!!! آخه من این تجربه رو 2 ماه پیش داشتم . واقعا وحشتناک بود. هم دردناک و هم خونریزی شدید. شاید پرده من اینجوری بود! من که تا 10 روز بعد هم حالت ضعف داشتم!

6. خوب این کارودرد و... در هرکسی متفاوته .... اصلا اگه اینقدر نگرانین میتونین به یه پزشک مراجعه کنین (زنان) تا ایشون براتون انجام بده .

7. اگر میترسید میتونید پیش یه دکتر زنان برید تا از نوع پرده ی همسرتون و ضخامت و سختی اون با خبر بشید تا نگران نباشید.به نظر من که اینکار لذتبخشه و با اینکه تو مطب انجام بشه موافق نیستم.اون روز میتونه یه روز قشنگ باشه با یه خاطره ی خوب که هیچ وقت فراموش نشه  

8. سلام به نظر من اگه درست انجام بشه و هر دو از نظر روحی کاملا آماده باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد و اصلاهم دردی احساس نمیشه..

9. سلام اقا دکتر  من و نامزدم چند وقته دیگه قراره ازدواج کنیم و مشکل ما اینه که واژن نامزدم خیلی خیلی تنگه و الت من برعکس بزرگه و برایه همین ما میترسیم که دفعه اول مشکلی پیش بیاد یا نامزدم خیلی ازیت بشه میخاستم بدونم راهی وجود داره که هنگام پاره شدن پرده درده کمتری داشته باشه یا نامزدم کمتر ازیت بشه؟ از کمکتون ممنون میشم

10. به نظر مياد با نوازش قبل از نزديكي و استفاده از انكشتان دست قبل از الت اين مشكل حل شود

11. mannia

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من هم دقیقا همین مشکل دوستمون رو دارم یعنی پرده بکارت من از نوع هلالی و طبق تشخیص دکتر واژن من بسیار تنگ و بر عکس آلت همسرم بسیار بزرگ است.ما چندین بار برای برداشتن بکارت من تلاش کردیم.ولی هر بار با درد زیاد من همراه بوده و هیچ نتیجه ای نگرفتیم.لطفا منو راهنمایی کنید .بهترین طریقه خوابیدن برای برداشتن پرده بکارت کدومه؟اگر پارگی شدید باشه خطری منو تهدید میکنه؟

12. mannia نوشته است: من هم دقیقا همین مشکل دوستمون رو دارم یعنی پرده بکارت من از نوع هلالی و طبق تشخیص دکتر واژن من بسیار تنگ و بر عکس آلت همسرم بسیار بزرگ است.ما چندین بار برای برداشتن بکارت من تلاش کردیم.ولی هر بار با درد زیاد من همراه بوده و هیچ نتیجه ای نگرفتیم.لطفا منو راهنمایی کنید .بهترین طریقه خوابیدن برای برداشتن پرده بکارت کدومه؟اگر پارگی شدید باشه خطری منو تهدید میکنه؟

دوستان سلام
    من نمی خواستم در این بحث شرکت کنم چون موضوع خیلی باز بیان شده اما متوجه اشتباهی در شما ها شدم و ترجیح دادم شما را از یک ذهنیت غلط آگاه کنم.
    و آن این هست که شماها یک اصل را نمی دانید که تجربه شخصی خیلی ها است.
    این را بدانید که این حس که تفاوت سایز در زوجین وجود دارد یک حس کاملا طبیعی است.
    . جالب هست که بدونید هر زن ومردی در اولین تجربه دخولش این حس ونگرانی را دارد.
    چون بار اولش هست ومتاسفانه عدم اطلاع از چگونگی ایجاد رابطه رابطه جنسی باعث این فکر می شود.
    این تصوری قدیمی هست که وقتی خانمی کوچک اندام را با آقایی بزرگ هیکل میبینند نگران اولین دخولش می شوند.
    دوستان دانستن دو اصل به این تصور شما کمک میکند.
    اول اینکه بدانید استرس هایی که یک خانم دارد تا این امانت داری را اثبات کند یعنی بگوید من سالم هستم با حرفهایی از گوشه کنار که اولین دخول وحشتناک است . چگونه بتواند در رابطه جنسی موفق باشد
    و دوم عدم آگاهی بیشتر آقایون از اینکه همسرشون را چنان آماده کنند که  او بتواند بدون هیچ تشویش واضطراب تن به این اتفاق دهد موجب شده تا این حس در شما ایجاد شود.
    من دوستی داشتم که میگفت من دو ماه بعد عروسی هم میترسیدم چون ذهنیتم پر بود ار حرفهای ترسناک. وهر وقت همسرم اجازه میگرفت من از ترس عقب گرد می کردم.
    اما یکبار وکاملا اتفاقی این اتفاق افتاد وهردومون بیخبر بودیم چون قصدش را نداشتیم ولی دخول صورت گرفته بود وایشون اصلا اذیت نشدن چون از قبل ترس واجباری در کار نبود.
    پس بدونید این یک اتفاق معمولی هست ممکن هست کمی درد حتی در چند روز داشته باشد
    اما برخورد عاقلانه وعدم زور کردن مرد در رفع درد بی تاثیر نیست.(تا حس نکند که چوبی را داخل استخوان می کنند)
    اما سعی کنید این فرصت شیرین را با خوشی حس کنید چون یکبار هست وقابل برگشت نیست این لحظه آنقدر ارزش دارد که میگوبند دعا نیز اجابت میشود چون پاکترین لحظه  رابطه جنسی است.و عدم برخورد صحیحتان یک عمر افسوس دارد.
    نکته دیگر کمی افسردگیه چند ساعته تا دو روزه هم دیده شده ومثل همه پیش آمدهای مهم و پر هیجان زندگی این نیز میگذرد.
    سخت نگیرید.  سعی کنید در زمان رابطه جنسی واقعا از هم باشید.
    موفق باشید وثروتمند.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. سلام من 2هفته پیش از جلو بانامزدم رابطه جنسی داشتم خونریزی زیاد و تا 4 روز کم و  بیش ادامه داشت امروز مجدد رابطه جنسی داشتیم و من دوباره خونریزی داشتم.دلیلش چیه؟لطفا سریع جواب بدین.ممنون

14. greenlife24 نوشته است: سلام من 2هفته پیش از جلو بانامزدم رابطه جنسی داشتم خونریزی زیاد و تا 4 روز کم و  بیش ادامه داشت امروز مجدد رابطه جنسی داشتیم و من دوباره خونریزی داشتم.دلیلش چیه؟لطفا سریع جواب بدین.ممنون

چیزی عجیبی نیست اگر بکارت در اولین رابطه کامل از بین نرود و یا بدلیل تنگ بودن مجرا و تازه شدن زخم در چند بار نخست رابطه خونریزی داشته باشید
    فقط اگر این خونریزی ها رو به کاهش نرفت و افزایش یافت و ... اونوقت بهتره پیگیری کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید