شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جراحی افتادگی سینه

1. با سلام و خسته نباشید
    من سینه های افتاده ای دارم و چون در همان اوایل رشد سینه هام و در دوران بلوغ برای معلوم نشدن سینه هام روی آنها یک کش سفت و پهن بستم و دجار این مشکل شدم که سر سینه هایم پایین آمد و اصلا از شکل سینه هایم راضی نیستم و می خواهم آنها را جراحی کنم . و می خواستم بدانم که آیا این جراحی عواقبی دارد و برای من که یک دختر مجرد هستم این عمل انجام میشود و اشکالی ندارد. میزا خط جراحی آن بعد از عمل باقی می ماند یا خیر.
    چطور می توانم یک پزشک خوب پیدا کنم که هم جراحی را آنطور که می خواهم انجام دهد هم اینکه آثار باقی مانده از جراحی را به حد اقل ممکن برساند . و یا حتی اگر برای شما امکان دارد نام چند پزشک مناسب که منصف نیز باشند را به من معرفی کنید .
    متشکرم

2. artimis نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من سینه های افتاده ای دارم و چون در همان اوایل رشد سینه هام و در دوران بلوغ برای معلوم نشدن سینه هام روی آنها یک کش سفت و پهن بستم و دجار این مشکل شدم که سر سینه هایم پایین آمد و اصلا از شکل سینه هایم راضی نیستم و می خواهم آنها را جراحی کنم . و می خواستم بدانم که آیا این جراحی عواقبی دارد و برای من که یک دختر مجرد هستم این عمل انجام میشود و اشکالی ندارد. میزا خط جراحی آن بعد از عمل باقی می ماند یا خیر.
    چطور می توانم یک پزشک خوب پیدا کنم که هم جراحی را آنطور که می خواهم انجام دهد هم اینکه آثار باقی مانده از جراحی را به حد اقل ممکن برساند . و یا حتی اگر برای شما امکان دارد نام چند پزشک مناسب که منصف نیز باشند را به من معرفی کنید .
    متشکرم

سلام دوست عزیز
    یکی از عوارض جراحی سینه خارج شدن غدد شیری است که امکان شیر دهی را در آینده از بین میبرد
    و همچنین حساسیت سینه برای تحریک شدن در نزدیکی نیز از بین میرود
    البته تمام اینها بستگه به نوع سینه شما و نوع عمل دارد
    و همچنین اگر سینه شما خیلی بزرگ و افتاده است میزان پارگی برای عمل نیز زیاد خواهد بود و قاعدتآ جای آن بیشتر مشخص است
    توصیه میکنم با ورزش سینه هاتون رو سفت کنید

3. سلام
    از راهنماییهایتان متشکرم من چندان مشکلی با سایز سینه و سفت یا شل بودن آن ندارم . من بدنسازی کار می کنم . و تنها مشکل من همان پایین بودن سر سینه هایم هست .
    متشکر می شوم اگر در مورد پیدا کردن یک دکتر مناسب راهنماییم کنید .

4. artimis نوشته است: سلام
    از راهنماییهایتان متشکرم من چندان مشکلی با سایز سینه و سفت یا شل بودن آن ندارم . من بدنسازی کار می کنم . و تنها مشکل من همان پایین بودن سر سینه هایم هست .
    متشکر می شوم اگر در مورد پیدا کردن یک دکتر مناسب راهنماییم کنید .

سلام عزیزم
    اگه مشکل فقط اینه پس امکان عمل بدون خارج کردن غدد شیری وجود داره
    نام بردن نام پزشک در سایت مجاز نیست اما الان جراه های بسیار عالی در ایران هستند که از تمام دنیا برای عمل جراحی زیبایی به ایران میان
    به راحتی با مراجعه به چند جراح و دیدن آلبوم عکس از جراحی های قبلی آنان میتوانید جراح مورد نظر رو انتخاب کنید
    ولی دقت کنید
    مرسی

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید