شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

كاندوم خاردار يا داراي برجستگي هاي حلقوي براي دختران جوان مناسب نيست ؟

1. آیا استفاده از کاندوم خاردار در حالت عادی ضرر دارد؟

2. سلام.
    احتمال دارد. زیرا مخاط واژن در ابتدای سالهای زنا شویی، به اندازه کافی حساس و ظریف می باشد و نیازی به تحریک کننده قویتر برای آن نیست. این نوع از کاندمها در حالتهایی استفاده می شوند که زن حس داخلی خود را همانند سابق نداشته باشد. بنابراین دیرتر به ارگاسم خواهد رسید. برای برطرف کردن این حالت از نوع دکمه دار (خاردار) استفاده می شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام.
    چند سوال "

1) آيا درست است كه ، كاندوم خاردار يا داراي برجستگي هاي حلقوي براي دختران جوان مناسب نيست ؟
    شنيدم باعث آسيب ديدن پرز هاي واژن ميشه و از اينوع كاندوم براي رناني كه زياد رابطه جنسی داشته اند و واژنش شان گشاد شده است استفاده ميكنند تا آنها هم لذت ببرند و در دختران جوان كاربرد مناسبي ندارد ؟! درست است ؟
    شريك جنسي من هنگام استفاده از اينوع كاندوم اذيت ميشود ممكن است دليلش اين باشد ؟
    (البته من قبل رابطه جنسی تا حد امكان او را  آماده ميكنم ولي باز هم درد دارد)

2) كاندوم هاي تاخير انداز چگونه مدت رسيدن به  انزال را طولاني ميكنند ؟

4. marilyn_manson نوشته است: با سلام.
    چند سوال "

1) آيا درست است كه ، كاندوم خاردار يا داراي برجستگي هاي حلقوي براي دختران جوان مناسب نيست ؟
    شنيدم باعث آسيب ديدن پرز هاي واژن ميشه و از اينوع كاندوم براي رناني كه زياد رابطه جنسی داشته اند و واژنش شان گشاد شده است استفاده ميكنند تا آنها هم لذت ببرند و در دختران جوان كاربرد مناسبي ندارد ؟! درست است ؟
    شريك جنسي من هنگام استفاده از اينوع كاندوم اذيت ميشود ممكن است دليلش اين باشد ؟
    (البته من قبل رابطه جنسی تا حد امكان او را  آماده ميكنم ولي باز هم درد دارد)

2) كاندوم هاي تاخير انداز چگونه مدت رسيدن به  انزال را طولاني ميكنند ؟

1- در مورد پرز و اینا چیزی نمی دونم اما در بعضی دختران جوان و اصلا در بعضی خانمها مجرای واژن تنگ هست و وجود این برجستگی ها باعث خراشیدگی و در نهایت ناراحتی خانم می شه
    درسته که خوب تحریک شدن به کمتر درد کشیدن کمک می کنه اما دوست من وقتی شریک جنسیت
    به هردلیلی از این مدل رابطه درد می کشه خب تو هم رعایت کن دیگه
    از نوع معمولیش استفاده کن . نمی خوای که دردکشیدنش رو ببینی ؟

2- این کاندوم ها حاوی ماده تاخیر دهنده هستند . البته گفته می شه ضخیم تر هم هستند تا تحریک کمتری صورت بگیره ولی من نمی تونم اینو تایید کنم و می دونم که حاوی مواد تاخیر دهنده هستند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  5. در مورد سئوال 1 اگر كمي دقت كنيد خواهيد ديد كه در طبيعت هم اين قانون وجود دارد .
    در مورد سئوال 2 از طريق بي حسي موضعي اين امكان برقرار ميشود.
    حتما" ديده ايد زماني كه از اسپري موضعي براي دندان درد استفاده ميشود ويا در ميادين ورزشي براي ورزشكاران .
    كاندوم مورد سئوال شما نيز حاوي اينگونه مكانيزم است.

6. mr reza hoseini
    منظورتون رو ار مورد 1 و طبيعت نفهميدم ... لطفا توضيح بديد ...

7. سلام؛
    منظور از وجود در طبيعت نمونه هايي مثل :
    1-كفش تنگ براي پا"رابطه معكوسي -اندازه"، استفاده از گوشواره در صورتيكه مدتي از سوراخ گوش استفاده نشده باشد"رابطه مستقيم-زماني"، استفاده از پيچ بزرگتر از رولپلاك "رابطه مستقيم-اندازه اي" و... درتمام اين موارد تناسب رعايت نشده است.
    وباعث آسيب ميگردد.
    2- درصورتيكه براي اولين بار از جوراب و يا ژاكت پشمي بدون واسط با پوست استفاده گردد نيز موجب آزار و رنجش ميشودو بسياري مثال ديگر موجود در طبيعت... .

موارد فوق مصداق استفاده نا مناسب ونامتناسب از كاندوم بدون شناخت مناسب وضعيت تناسلي شريك جنسي مي باشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید