شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

احتمال بارداری ..

1. parisaa2 نوشته است:
    ragkhab نوشته است: آیا احتمال باردار شدن از طریق خوردن اسپرم در رابطه جنسی دهانی وجود داره یا نه؟

سلام.
    خیر . امکان آن وجود ندارد. اما سعی شود از انجام آن در آینده خودداری شود.

میخواستم بدونم خوردن اسپرم چه مشکلی داره که شما گفتید باید از انجام ان خودداری بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنونم

2. reza30

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سوال جالبيه
    منم مشتاقم بدونم چرا آقاي دكتر گفتن : "خودداري شود"
    و چرا در" آينده "خودداري شود

3. سلام جناب دكتر واقعا ممنونم كه اين قدر سريع جوابم رو دادين

من تمام حالت هاي قبل از قاعدگي را دارم از جمله حس باد كردن و افسردگي و گر گرفتن و درد زير شكم و... ولي نمي دانم كه چرا نمي شوم آيا ممكن است با داشتن تمام حالات قبل از قاعدگي باز هم احتمال بارداري براي من وجود داشته باشد؟
    وسوال ديگر اين كه آيا 6 روز ماانده به قاعدگي بدون انزال داخل واژن احتمال بارداري موجود است؟

4. armita_ar نوشته است: سلام جناب دكتر واقعا ممنونم كه اين قدر سريع جوابم رو دادين

من تمام حالت هاي قبل از قاعدگي را دارم از جمله حس باد كردن و افسردگي و گر گرفتن و درد زير شكم و... ولي نمي دانم كه چرا نمي شوم آيا ممكن است با داشتن تمام حالات قبل از قاعدگي باز هم احتمال بارداري براي من وجود داشته باشد؟
    وسوال ديگر اين كه آيا 6 روز ماانده به قاعدگي بدون انزال داخل واژن احتمال بارداري موجود است؟

سلام.
    1- اگر بخواهید از نظر احتمالات بررسی کنید، بله در این دنیا هر چیزی امکان دارد.
    2- به دلیل اینکه این در این زمان، موقع تخمک گذاری رحم نیست، خطر آن کم است، اما احتمال آن کاملا وجود دارد.

5. reza30 نوشته است: سوال جالبيه
    منم مشتاقم بدونم چرا آقاي دكتر گفتن : "خودداري شود"
    و چرا در" آينده "خودداري شود

سلام.
    اسپرم علاوه بر مواد غنی ویتامینی و پروتئینی که دارد دارای مقدار اسیدی نیز می باشد. البته مقدار آن زیاد نیست
    خوردن آن از نظر پزشکی ایاد جدی ندارد اما در بیشتر موارد به دلیل تمایل به فعالیت اسپرم در محیط اسیدی، احتمال به وجود آوردن ناراحتیهایی می رود. در ضمن در صورت بیمار بودن شخص مذکر، اسپرمها نیز دارای ویروس یا باکتری خواهند بود.
    گفته بودم در آینده جون این بار که دیگه کارشون رو کرده بودن.

6. سلام جناب دكتر ممنون از جواباتون

آيا كاري هست كه من بكنم كه اگر قرار است پريود شوم زود تر شوم چون اين مساله بد جوري اعصاب من رو دارد اذيت ميكند و حالت عاديم رو از دست دادم آيا ممكن است اين فشار عصبي من بر عقب افتادگي عادتم تاثير داشته باشد؟

7. سلام.
    شما فقط باید از استرس دوری کنید همین حالت شماممکنه باعث تاخیر در پریودتون بشه.
    موفق باشید

8. mahsa26

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    در روز هشتم یا نهم بعد از خونریزی (دو یا سه روز بعد از اتمام خونریزی) با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتم اگر منی روی واژن نامزدم ریخته شده باشد (با وجود پرده بکارت) که بعد سریعا شسته شود احتمال بارداری وجود دارد؟؟                      پریود ایشان تقریبا منظم است.
          از جلوگیری اورژنسی هم اطلاع نداشتیم.  از همان شب نامزدم مصرف قرص ضد بارداری را به صورت معمولی
    (روزی یک عدد) شروع کردند. ایا این کار جلوی باداری را خواهد گرفت؟ پس از گذشت 7 روز از مصرف ایشان دچار درد زیر شکم
    شبیه پریود شدند. بعد از گذشت 10 روز درد سینه. دچار استرس شده ایم. ایا مصرف ادامه پیدا کند؟ اگر قطع شود ایشان پریود خواهند شد؟ این درد به خاطر چیست؟ تست baby chek چقدر بعد از انجام نزدیکی باید انجام شود؟ ایا نتیجه ان قطعی است؟

9. در صورت پریود منظم . روزهای اول و دوم بعد از پریود روزهای تخمکگذاری نیستند و احتمال حاملگی در آنها کم هست
    من بهتره بگم نگران نباشید ولی اینو بدون که با کاندوم هم که رابطه جنسی کنید همیشه یک جایی واسه شکست هست . پس ریختن منی روی آلت زن کار درستی نیست حتی با وجود بکارت
    و اینکه روشی که برای جلوگیری استفاده کردید هم روش مناسب و قطعی برای جلوگیری از بارداری احتمالی نیست

ضمن اینکه خیلی نگران نباشید
    پریود نشدن ایشون دلیلش استرس و بهم خوردن بالانس هورمونیست اما
    خواهش وقتی آمادگی یا شرایط بارداری رو ندارید همه چیز رو به قضا و قدر واگذار نکنید
    رابطه جنسی بدون محافظ انجام ندید
    اگر دادید منی تون رو روی آلت نریزید
    اگر ریختید روش اورژانسی رو درست انجام بدید
    این هم به نفع خودتونه هم به نفع شریک جنسی تون

بهرحال وقتی از پریود خیلی نگذشته و شما هم داخل نریخته اید شانس بارداری خیلی زیاد نیست . فقط لطفا بار دیگه منتظر جاذبه زمین نیشید وخودتون هم زور بزنید . یعنی منطقی تر رفتار کنید

10. ahad

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    در رابطه با سئوال اين دوست عزيز من هم يك سئوال داشتم
    من هم با نامزدم 2 شب پيش نزديكي داشتم اما دخول نبود فقط تماس عادي و سطحي آلت بود
    حتا مني رو هم روي تناسل ايشون نريختم
    ايشون هنوز پرده شون سالمه
    ترسيدم يه كمي !!!
    ميگن همون مايه اي كه قبل از مني خارج ميشه با خودش كمي اسپرم هم خارج ميكنه
    ميخواستم بدونم آيا امكان اين هستش كه اتفاق ناگواري بيفته يا نه ؟
    ايشون از ديروز 2 تا قرص hd هم خورده
    ميشه لطف كنيد و جواب رو بهم بگيد
    با تشكر

11. ahad نوشته است: سلام
    در رابطه با سئوال اين دوست عزيز من هم يك سئوال داشتم
    من هم با نامزدم 2 شب پيش نزديكي داشتم اما دخول نبود فقط تماس عادي و سطحي آلت بود
    حتا مني رو هم روي تناسل ايشون نريختم
    ايشون هنوز پرده شون سالمه
    ترسيدم يه كمي !!!
    ميگن همون مايه اي كه قبل از مني خارج ميشه با خودش كمي اسپرم هم خارج ميكنه
    ميخواستم بدونم آيا امكان اين هستش كه اتفاق ناگواري بيفته يا نه ؟
    ايشون از ديروز 2 تا قرص hd هم خورده
    ميشه لطف كنيد و جواب رو بهم بگيد
    با تشكر

شما که محکم کاری کردید با خوردن قرص هرچند به این نمی گن روش اورژآنسی . روش اورژانسی باید کامل انجام بشه
    ضمنا درست هم شنیدید . اون مایع اولیه هم می تونه حاوی اسپرم باشه و بهتره بدونید که بکارت نمی تونه مانع بارداری باشه
    ولی در مورد شما
    اینکه صرفا آلات !! باهم در تماس باشند حتی بفرض خروج precum هم خیلی بعیده که دیگه انقدر بدشانش باشید که اون پیش آب حاوی اسپرم باشه . اسپرم از بکارت عبور کرده باشه و ...
    توصیه جدی من به شما اینه
    چیزی رو به حساب شانس نذارید . یکبار به این فکر کنید که اگر نامزدتون - دوست دخترتون باردار بشه در این مملکت چه گلی به سرتون خواهید گرفت
    بترسید
    و همه جوانب رو رعایت کنید

12. ahad

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    عذر ميخوام
    به نظر شما چند درصد احتمال داره كه گفتيد احتمالش كمه ؟

من الان نبايد كاري انجام بدم

چي كار كنم ؟

13. ahad نوشته است: عذر ميخوام
    به نظر شما چند درصد احتمال داره كه گفتيد احتمالش كمه ؟

من الان نبايد كاري انجام بدم

چي كار كنم ؟

ببین دوست من
    من که اونجا نبودم بدونم دقیقا چکار کردید
    تازه بودم هم نمی تونستم درصد بدم خدمتتون

ولی واقعا احتمالش خیلی کمه

بهتره این متن رو درباره پیشگیری اورژانسی بخونید

و اینکه 20-21 یکروز بعد از رابطه می تونید با تست ساده بی بی چک مطمئن بشید که بارداری رخ داده یا نه

اما باز هم می گم
    در مورد شما احتمالش کمه
    چون ایشون باکره بودند  و شما داخل که نرفته  اید
    و در آخر
    جان هرکسی دوست داری هروقت خواستی رابطه داشته باشی همه ی اصول پیشگیری رو رعایت کن
    چون بارداری ناخواسته بدجوری هردو تاتون رو به دردسر می اندازه و خلاص شدن از شر جنین در این اوضاع برای سلامتی خانم هم عوارض بدی داره
    نگران نباش

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  14. ahad

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    يه سئوال ديگه دارم

اگر از قرص هاي hd استفاده بشه واسه روش اورژانسي احتمال داره كه زمان سيكل ماهانه تغيير كنه ؟

اگر اين احتمال وجود داره حداكثر تا چند روز ؟

منتظرم پاسخ هستم ؟

ممنون

15. ahad نوشته است: سلام
    يه سئوال ديگه دارم

اگر از قرص هاي hd استفاده بشه واسه روش اورژانسي احتمال داره كه زمان سيكل ماهانه تغيير كنه ؟

اگر اين احتمال وجود داره حداكثر تا چند روز ؟

منتظرم پاسخ هستم ؟

ممنون

سلام،
    بله، احتمال تغییر در زمان مقرر برای خونریزی وجود دارد و بستگی به زمان مصرف قرصها دارد، اگر حداکثر بیش از 10 روز از زمان مقرر خونریزی رخ نداد، باید برای ارزیابی احتمال بارداری آزمایش انجام شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 25 از 57
رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید