شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چگونه به لذت درکنارهم برسیم؟

1. سلام وخسته نباشی
    من تازه فهمیدم که چقدرتوی روابط رابطه جنسیم اشتبا داشتم که نمی تونستم خودم ارضا شم اما هنوز به راه حل درستی نرسیدم وتوی سایت هم نتونستم نتیجه بگیرم کسی میتونه منو راهنمایی کنه حتی تیتروارکه چطوربتونم از همسرم ارضابشم واین موضوع یکطرفه نباشه من عجیب تو این مسائل خفنم،یعنی اطلاعاتم خیلی خیلی کمه هیچی نمی دونم.
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. gitaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    سوال خيلي خوبي مطرح كردي. توي ارتباط جنسي كليه روابط 50-50 است يعني اولا تو بايد خودت بخواهي كه لذت ببري. و اينكه بخواهي كه كه لذت به طرف مقابل برسوني. لذت جنسي يك ارتباط مكانيكي صرف نيت. البته آقاقيون ممكنه كه با يك ارتباط مكانيكي صرف هم به اوج لذت جنسي برسند ولي اين فقط ارضاء جسمي است و روحي نيست. ولي خانوم ها اول بايد لذت روحي ببرند تا منجر به لذت جسمي بشه. پس اگر مي خواهي هم خودت لذت ببري و هم شريك جنسيت بايد اولا طرفتو از صميم قلبت دوستش داشته باشي. دوما تنبلي رو بذاري كنار و خودت هم دست به كار بشي( خيلي از خانومها انتظار دارند فقط شريك جنسيشون رول اصلي رو بازي كنه درصورتيكه آقايون از اينكه گاهي اوقات ما رول اصلي رو بازي كنيم خيي لذت مي برند. سوما  تصميم بگيري كه لذت ببري و...
    موفق باشي
    البته بهتره آقايون بيشتر نظر بدند چون به اونها هم مربوط مي شه.
    گيتا

3. ممنونم  از  پاسختون  اما  مشکل  من اینه  که حین ارتباط با ایشون موقعی که  همسرم  منو  ناکام  میذاشت من با  فکرکردن به فیلمها واتفاقات  رابطه جنسیی که خیلی کم ودست وپا شکسته دیدم ارضا  کنم واین باعث میشه  که  من موقعی  که  با  اوهستم  هم  زود  خسته  شوم وهم  از  خودم  بدم  بیادتاحدی که چندشم  بشه  وعذاب  وجدان  بگیرم  وازخودم بدم بیاد.
    من عجیب حس گناه در خودم می کنم وحتی با وجوداینکه می دونم کارم خلاف شرع نیست ولی همیشه حس گناه دارم.
    باوجوداینکه از اون زنهای عجیب گرمم ولی از نزدیکی ارضانمیشم چون همش حس ترس وگناه دارم.
    ترس از اینکه مثلا دخترم که 3ساله است یکدفعه بی خواب نشه وبالا سرمانرسد.
    نمی دونم چه کنم هفت سال زناشویی کم نیست که آدم از همسرش کم بیاره

4. با سلام.
    در صورت اینکه خودتون از رابطه بدتون میاد و... به http://roham.ws/web/ftopict-4217.html#9999
    مراجعه کنین و نوشته دوستان و من میتونه براتون خیلی مفیذ باشه .
    ----------------------------------------
    ببینید اولا باید بدونیم این حس گناه خیلی هم خوبه به شرطی بفهمید واقعا گناه چیه؟
    اینکه میگید از فکر کردن به فیلم و... احساس پناه میکنین خیلی هم خوبه و نشون میده پایوند به اعتقاداتتون هستید و باید دیدن این فیلم هارو کاملا قطع کنین .
    ولی در رابطه با سوالتون ...

مردها اصولا به حرکت آخر رابطه فکر میکنن و میخوان خلاصه به سرعت برن سر اصل قضیه . اما قافل از اینکه ارضا شذن خانم ها خیلی فرق میکنه .
    اینکه بگیم چیکار کنید تا ارضا بشین تو هر زنی فرق میکنه و شما باید از روش آزمایش استفاده کنین . تا ببینید از چه کاری لذت میبرید .
    علاوه براین من فکر کنم شوهر شما اظلاعاتشون کمه => اظلاعاتش رو کاملا مودبانه بالا ببرین .
    حالا چجوری ؟
    بهشون بگید همسر عزیزم ... میدونی حس میکنم رابطه جنسی ما میتونه خیلی بهتر از اینی که هست باشه .و.... (باید روش کار کنین!)
    و اما ....
    آخر مطالعاتتون به شوهرتون بگید من واقعا اطلاعاتم بالا رفت و فهمیدم چجوری بهتر ارضات کنم .
    ان شا الله اگه واقعا شوهرتون قانع بشه که اطلاعاتشون کمه (اینو مستقیم بهش نگید ها!) و باهم و برای رضای خدا و دوری از گناها تحقیق کنین موفق میشین .
    -----
    الله اعلم

5. به نام خدا
    سلام وخسته نباشی
    با اون که راضی کردن همسرم خیلی سخته واو نمی پذیره اما
    ممنون امتحان میکنم وجوابشو می دم برای کمک به کسانی که مشکل منو دارن.

6. همه چیز بستگی به فرهنگ و نوع رابطه شما ( زوج ) داره
    توی این اجتماع مردانی هستند که فکر می کنند اگر خانمشون یکروزی ازشون چیزی در باب رابطه جنسی بخواد حتما دچار انحراف اخلاقی شده و به اصطلاح سر و گوشش می جنبه
    خیلی آقایون اصولا حق خاصی برای همسرشون قائل نیستند اما
    در کنارش مردان روشنفکری که همیشه دنبال بهتر شدن رابطه اعم از جنسی و عاطفی هستند

طبق معمول دوست دارم تاکید کنم که فرای هر مشکل فیزیکی که ممکن است در میان باشد اینکه یک خانمی در رابطه جنسی ارضا نمی شود می تواند نشانه ی یک مشکل روحی باشد
    این مشکل روحی می تونه مشکلی بین شما همسرتون باشه
    می تونه مشکلی در پیش زمینه ذهنی شما باشه که اصولا رابطه جنسی چیز جالبی نیست و گناهه . این خیلی هم غیر محتمل نیست با توجه به گفته های خودتون . ضمن اینکه شما از من بهتر می دونید رابطه جنسی یک محیط توام با آرامش می خواد . آدم نمی تونه توی راه پله که محل رفت و آمده رابطه جنسی موفقی داشته باشه . پس شما هم قبل از شروع پرده ها رو بکشید در رو هم قفل کنید . اینجوری هم خیالتون بابت سررسیدن فرزندتون راحته هم اینکه اگر بی خواب شد شما با خبر می شید بهرحال

در هرصورت
    این بخش رو خودتون فقط می تونید پاسخ بدید و باید با خودتون صادق باشید
    آیا چیزی در وجود همسرتون شما رو ناراحت می کنه ؟
    آیا اصولا شما با رابطه جنسی مشکل دارید ؟

اما چیزی که من می خوام بگم اینه که
    اینجوری فکر نکنید که آقایون هیچ احساسی ندارند و رابطه جنسیشون به مسائل روحیشون بستگی نداره
    به معتمد بنفس ترین و روشنفکر ترین مرد دنیا - که خودم باشم - هم بگن . فلانی تو منو ارضا نمی کنی . دچار سرخوردگی می شم . گاهی جبهه می گیرم . گاهی سرخورده می شم و دنبال درمان نمی رم . گاهی حالتی از افسردگی بهم دست می ده و بدتر علایم ناتوانی رو بروز می دم و ...

پس در بیان مشکلتون به همسرتون همونقدر که خوبه صراحت داشته باشید و خواسته تون رو بگید . همونقدر هم باید جانب احتیاط رو رعایت کنید تا ذهنش درگیر نشه
    هیچ روش خاصی رو نمی تونم بهتون توصیه کنم
    چون نه شما رو می شناسم نه همسرتون رو
    اما خودتون بهتر می دونید در چه شرایطی و با چه لحنی موضوع رو بهش بگید
    هرگز هم نرید سراغ اینکه تو نمی تونی . من نمی شم . خسته شدم و ...

وانمود که همه چیز عالیه فقط می تونه عالی تر هم باشه
    میشه ادامه بدی ؟
    چقدر خوب بود . من بیشتر می خوام ..
    یا یک همچین چیزایی
    خلاصه
    من یک مردم و راحت بهتون بگم که وقتی صحبت صحبته مشکل جنسیه بهتره از طرحهای تشویقی استفاده کنید تا انتقادی
    چون یک کلمه منفی گاهی از یک گالن لیدوکایین هم موثر تره

موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. بازم ممنون خیلی چبزها از شما فراگرفتم ممنون میشم بازم اهنمایی بشم

8. سلام
    من فکر میکنم اکثر خانومادوست دارن یا اینجوری فکر میکنن که مردا باید همه کارارو انجام بدن. اگر مردبه زن  نگه من میخوام رابطه جنسی کنم باهات زنا هیچ وقت پیشنهاد نمیدن .من به عنوان مرد دوست دارم یه بارم خانوم پیشنهاد بده همه اختیارات رابطه جنسی رو هم دستش بگیره تا از این یکنواختی خارج شه.چون ما مردا سعی میکنیم هر روشی رو که بلدیم پیاده کنیم ولی بعداز یه مدت تکراری میشه وخانوما باید حتما کمک کنن.

9. با سلام باید بگم من جزواکثر خانومها نیستم وهمیشه منم که پیش دستی می کنم واصلا هم برام مهم نیست ومهم اینه که همسرم هم باوجودتمایلی که داره به من هم کمک کنه تا به ارگاسم برسم ولی هنوز نپذیرفته وحتی قبول نمی کنه که خیلی چیزها بلد نیست ومیگه من بلدم وکم تو هم نگذاشتم.

10. دوست عزیز
    خیلی خوبه که شما پیش قدم می شید و خواسته تون رو مطرح می کنید اما هیچوقت سعی نکنید به یک مرد اونم مرد ایرانی بگید که " تو بلد نیستی "
    پاسخ مردا در برابر این جمله یک پاسخ سالید و قاطعه " من بلدم "
    با گفتن این جمله بدون اینکه حتی بدونن یک سد محکم بین خودشون و شما می سازن جوریکه تا مدتها اصلا جرات نکنید دوباره موضوع رو مطرح کنید
    و برای اینکه ثابت کنند بلد هستند و نیازی به یادگیری ندارند اصلا دنبال چرا ی ماجرا هم نمی رن
    این لجبازی بچگانه در ذات ما مردهاست و دست خودمون هم نیست

هیچوقت سعی نکنید همسرتون رو قانع کنید که بلد نیست . اینجا بحث یک مسئله فیزیکی و متافیزیکیه . متاسفانه اکثر مردم فکر می کنند لااقل  در مورد آقایون رابطه جنسی یک مسئله جسمی صرف هست .
    دقت کنید که شما رسم تابع هذلولی رو با همسرتون مطرح نمی کنید که ایشون بپذیرند که بلد نیستند همچین تابعی رو رسم کنند . داستان خیلی پیچیده تر از این حرفهاست

توی کشور ما خیلی از آقایون - مجرد و متاهل - دچار علائم بارز ناتوانی هستند اما هرگز به پزشک مراجعه نمی کنند . حتی گاهی بابت این مساله دچار مشکلات جدی در رابطه دوستانه یا زناشویی شون می شن اما بازهم سراغ دکتر نمی روند . چرا ؟
    چون در پس زمینه ی ذهن اغلب آقایون اینجور جا افتاده که ناتوانی مترادف است با مرد نبودن و این مساله خیلی شرم آور است و ...

خلاصه همسرتون اگر مطمئن هم باشه که چیزهایی رو نمی دونه یا نمی تونه به این راحتی ها نمی پذیره و بهش اعتراف نمی کنه
    شما هم اصرار  نداشته باشید از ایشون اعتراف و سند محضری بگیرید که " من نمی توانم !! "
    نظر من اینه که وانمود کنید ایشون خیلی هم می تونن فقط بهتر از اینها می تونن ...

فکر نکنید ایشون نمی خواد
    یک دوستی داشتم دچار مشکل زودانزالی بود
    کلی تمرکز می کرد که به این مشکل بر نخورده اما می گفت هر بار که همسرش در حین رابطه بهش می گه " الان تمومش نکنی !! " بدتر یا همون لحظه تموم میشه یا اصلا دچار مشکل در پایداری نعوظ می شه

خلاصه حواستون باشه که غرور مردتون رو جریحه دار نکنید . مردها خیلی به این قضیه " توانستن " مفتخر هستند و. لذا شما هم با شعار " ما می توانیم " جلو برید و سعی کنید همواره در جهت مثبت و در حالت تشویقی ، رابطه ی بهتری رو از ایشون طلب کنید

خودمم متوجه نشدم چی گفتم ولی امیدوارم شما منظورم رو متوجه شده باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. باسلام
    ممنون از لطفتون من که فهمیدم وخب هم درک کردم ممنون میشم  منو بیشتر راهنمایی کنید.
    تاحالا به اینها فکر نکرده بودم اما شما من را به مسیری جدید سوق دادید.

12. gitaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    سامي 28 از اينكه راجع به انديشه آقايون برامون گفتين خيلي ممنون. منم خيلي چيزها راجع به آقايون ياد گرفتم. و اين به رابطه خودم و همسرم خيلي كمك خواهد كرد و اما خانم بلوسي2008، من فكر كنم رابطه جنسي شتابزده و با نگراني موجب شده كه شما از رابطه لذت نبريد. يكي از دوستان هم اشاره كردند، محيط را آرام كنيد و تصميم بگيريد كه از اين رابطه لذت ببريد. به فيلمها فكر نكينيد و مدتي خودتان رو تشنه رابطه جنسي كنيد و توي اين مدت از راه حل هايي كه دوستان دادند كمك بگيريد تا هم خودتان آماده شويد و هم شوهرتون بعد مي تونيد يك رابطه خوب و لذت بخش داشته باشيد. البته من يك زنم و مي دونم كه مادامي كه دلتات با شوهرتان نباشد يا ازش ناراحت باشيد يا دوستش نداشته باشيد لذت بي لذت. پس اگر هيچ كدام از اينها نيست و صرفا عدم ارگاسم هست پس بشتابيد به سمت ايجاد فضاي آرام و لذت بخش.
    گيتا

13. سلام دوستان
    ممنونم لز اینکه اینقدرمهربونید.
    راست گفتید من بیشتر این موقعها نگرانم واین باعث عدم رضایت من میشه چون دخترعجیب شیطانی دارم که کم خوابه.
    در ضمن مشکل اصلیه من باز همونه که گفتم همسرم نمی خواهد که قبول کند زیاد بلد نیست وبدش میاد که من بهش بگم وفکر کنم تازه پیش خودش میگه من زن بدی ام که اطلاعاتمو بالا میبرم اون حتی نمی دونه من تو سایت مشکلمو مطرح کردم وگرنه کلمو می کنه.
    عجیب مذهبی هست ومحجوب واین منو آزار میده که حتی حرف رابطه جنسی هم اونو میرنجونه.
    ما حتی تنهایی هم نمی تونیم جک رابطه جنسی بیگم چون آقا بدشون میاد واقعا موندم چه کنم

14. این " چون آقا ... " یی که گفتید من رو مجاب می کنه رابطه شما و همسرتون دچار مشکل شده . حالا یا مشکل جنسی باعث شده که نارضایتی ایجاد بشه یا اینکه مشکل دیگری در بین هست که باعث شده مشکل جنسی ایجاد بشه . یا هر دو مشکل روحی و جسمی مکمل هم شده اند .

قضیه آرامش که شرط اولیه هر ارتباطیست . با تمهیدات ساده شما می تونید هم خیالتون بابت دخترتون راحت باشه هم رابطه رو بدون ترس از اینچیزها ادامه بدید . اگر حین رابطه ذهن آدم به بدهکاری ها و سر رسیدن مامان و بابا و عباس آقا و ... معطوف بشه که دیگه اون رابطه بجای لذت جسمی به عذاب روحانی تبدیل میشه
    ولی

بنظر من در پس زمینه ذهن همسر شما رابطه جنسی یک تابو هست که خیلی نباید بهش پرداخته بشه
    فقط آدمهای هوسران از رابطه جنسی لذت می برند
    و اونهایی که در مورد رابطه جنسی وقت می گذراند و حرف می زنند انحراف اخلاقی دارند ...
    اینکه ایشون مذهبی هستند دیگه قوز بالا قوز یا غوز بالا غوز است .

در اینگونه موارد خود خدا هم بیاد پایین و بگه آقا شما داری کوتاهی می کنی ، طرف نمی پذیره
    چرا که انسانهای ایدئولوگ آدمهای سختی هستند و بسختی تغییر می کنند

بنظر من بهتره از راهش وارد بشید . مراکز مشاوره خانواده ی فراوانی هستند که زیر نظر جامعه تعلیمات اسلام و ... اداره می شوند  که شاید بهتر بتونن شما رو راهنمایی کنن . در مرحله اول باید همسرتون مجاب بشه که پرداختن و اهمیت دادن به رابطه جنسی هیچ منافاتی با اعتقاداتشان ندارد - که در واقع هم ندارد -

شاید سایت تبیان بتونه تا حدی کمکتون کنه . ببخشید من واقعا نمی تونم کمک بیشتر بکنم

15. سلام وبازم ممنون
    اگه  همسرم همون آقا لطف کنه وکمی بامن در سایتها همراه بشه بچشم
    بازم من سعی میکنم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید