شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با چند قطره منی

1. با سلام،
    من حدودا 2 3 هفته بعد از اتمام پریودم با نامزدم یک رابطه جنسی ساده داشتم،من حس کردم چند قطره از منی ایشون روی آلتم ریخت،ولی نامزدم مطمئن که نریخته،در موعد پریودم خونریزی ندارم،ولی ترشحات قهوه ای مایل به قرمزی دارم که اکثرا اوایل و اواخر پریودم همیشه اینجوریه،ولی باز از بارداری شبهه دارم ،گرچه هیچ علائمی ندیدم.اینم بگم که من مسافرت بودم و به علت سرماخوردگی پنی سیلین و مسکن های قوی استفاده کردم،ممکن دلیل این ترشحات آبکی قهوه ای اینا باشن؟

با تشکر

2. اگر مطمئنید هیچ چیزی روی آلت شما ریخته نشده که هیچ
    نه شما مریم هستید نه نامزدتون روح القدس که بدون انزال بتونه شما رو باردار کنه
    اما بفرض اینکه ریخته باشه
    و البته منی داخل هم رفته باشه اونوقت احتمال بارداری هرچند ضعیف اما وجود داره

اما در کل
    اینکه شما به هر دلیلی - مثل مسافرت یا ترس از بارداری ناخواسته - دچار استرس شده باشید می تونه دلیل خوبی برای عقب افتادن پریودتون باشه
    می تونید از نوار های بی بی چک جهت اطمینان استفاده کنید . نیاز به نسخه نداره

خیلی نگران نباشید

3. عقب افتادگی زمان پریود شما احتمالا به دلیل ترس از بارداری ناخواسته است،نگران نباشید

4. آیا آمیزش دو روز مانده به عادت ماهانه احتمال باداری هست؟و بعد از دوروز پریود شدم باز احتمال هست/؟

5. پریود در وقت مغمول بهترین نشانه عدم بارداری است

6. آیا دو روز مانده به پریود آمیزش شود احتمال بارداری هست
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7. masoud4826 نوشته است: آیا دو روز مانده به پریود آمیزش شود احتمال بارداری هست
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معمولا یکی دو روز قبل و بعد پریود روزهای تخمکگذاری نیست ولی نمیشه همیشه گفت احتمال بارداری صفر هستش ... احتمالش صفر نیست فقط کمه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید