شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چرا خود ارضایی ؟؟

1. باسلام :
    می خواستم بدانم که چرا انسانها تمایل به خود ارضایی دارند ؟

2. با سلام
    دوست گرامی ، این کار یکی از راه های تکامل اندام جنسی و آماده سازی ذهنی فرد ، برای تناسل و ازدیاد نسل هست ، ولی افراط در اون باعث ضررهای فراوانی برای شخص ایجاد خواهد نمود!
    موفق باشید.

3. 1200 نوشته است: باسلام :
    می خواستم بدانم که چرا انسانها تمایل به خود ارضایی دارند ؟

سلام دوست عزیز
    انسانها تمایل به خود ارضایی ندارن،بلکه تمایل به رابطه جنسی دارن که باعث ادامه نسل میشه و این به صورت غریزی در همه وجود داره.اما چون اکثرا نمی تونن به خصوص تا قبل ازدواج به این غریزه خودشون از راه درست پاسخ بدن،رو به خود ارضایی می یارن تا عطش اونو تو وجودشون کم کنن.
    وقتی شریک جنسی یا همسر نباشه،تا این غریزه از راه درست ارضا بشه و یا نتونه اونو به درستی کنترل کنه اونوقته که خود فرد رو به خود ارضایی می یاره.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. ایاامیزش نکردن به مدت طولانی برای مردان ضرردارد

5. اما در برخی هم دیده شده که با این که می توانند از راه درست به میل خود جواب دهند باز به این موضوع عتیاد دارند به نظرتان این انسان ها هم برای رفع نیاز به سراغ این کار می روند لطفا نظرتان را بگین با تشکر

6. kouhnvard نوشته است: ایاامیزش نکردن به مدت طولانی برای مردان ضرردارد

اگر خود طرف خودش را حساس نکند باید به جرات بگم نه علت آن هم این است که این مایع بعد از پر شدن در کیسه خود در صورت نیاز بطور خود کار از بدن خارج می شود که به آن می گیم محتلم شدن

7. 1200 نوشته است: اما در برخی هم دیده شده که با این که می توانند از راه درست به میل خود جواب دهند باز به این موضوع عتیاد دارند به نظرتان این انسان ها هم برای رفع نیاز به سراغ این کار می روند لطفا نظرتان را بگین با تشکر

خودتان می گویید به این موضوع اعتیاد دارند.
    به نظر من 2 دلیل بیشتر ندارد.یا خود ارضایی را در زمان مجردی انقدر تکرار کرده اند که به آن اعتیاد پیدا کرده و دیگر به خوبی توسط شریک جنسی شان ارضا نمی شوند(به طور کلی به ان عادت کرده اند).یا اینکه شریک جنسی نمی تواند انها را به خوبی ارضا کند و مشکل از شریک جنسی انهاست که در این صورت هم اکثرا دوباره رو به خود ارضایی می یاورند.

8. سلام دوست عزیز
    در اینجا مساله شرطی شدن و عادت کردن به یک عمل در انسان میباشد.
    چه بسیار از خانوم هایی هستند که بارها شاهد خود ارضایی همسرشان چه به صورت علنی چه به صورت مخفی بوده اند و هزار گلایه کردند چرا همسر من خود ارضایی میکند و در این حالت است که خودش را محکوم به بر آورده نکردن نیازهای جنسی همسرش میکند.شاید این موضوع بتواند تاثیر گذار باشد اما سابقه خود ارضایی هم میتواند موثر باشد پس باید علت خود ارضایی پس از ازدواج را بررسی کرد.
    علت عادت است یا عدم ارضا جنسی...............................................؟
    یکی از آثار مخرب روحی خود ارضایی همین مساله است که پس از ازدواج هم دست از سر این کار بر نمی دارند.حتی در اختفا پس از اینکه با همسرشان ارضا شدن یک بار دیگر خود ارضایی میکنند و این احساس بهشان دست میدهد که تخلیه کامل نشده اند.

بحث بسیار و خارج از فرصت.

شاد و پیروز

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. kouhnvard نوشته است: ایاامیزش نکردن به مدت طولانی برای مردان ضرردارد

من تا به حال نشنیده ام ضرر داشته باشد.مردان زیادی دیده ام که سالها مجرد بوده و نخواسته اند رابطه خطر آفرین و دور از چهار چوب ازدواج داشته باشند.و ظاهرا کاملا در سلامت جسمی و روحی اند و بعدا هم که ازدواج می کنند روابط جنسی شان را به خوبی دارند.
    البته این هست که چه در زنان و چه مردان با بالا رفتن سن تمایل به روابط جنسی کمتر می شود.اما کلا نداشتن رابطه و کنترل ان بستگی به میزان خودداری فرد و تحملش نسبت به غریزه جنسی است وگرنه احتمالا رو به خود ارضایی می یاورد.

10. بنظر شما به علت کم فرهنگی نیست برای مثال در موضوع تشکیل این مایع بی ارزش ولی بسیار کارمد وقتی اطلاعاتی شنیدم واقعا تعجب کردم که این موضوع را که ما آنقدر ساده گرفتیم که راحت آن را از بدن خارج می کنیم
    در دوران تحصیل شاهد این موضوع بودم که هم کلا سیانم در این مورد و لذت این موضوع بحث می کردند و معلمانمان و یا بزرگتر های ما که از این موضوع به خوبی آگاهی دارند هیچ کاری نکردند و هیچ تذکر و بیا راهنمایی نکردند ؟!
    پس احتمالی هم دارد که به فرهنگ ربط داشته باشد ؟ از جوابهایتان پیشاپیش تشکر می کنم

11. 1200 نوشته است: بنظر شما به علت کم فرهنگی نیست برای مثال در موضوع تشکیل این مایع بی ارزش ولی بسیار کارمد وقتی اطلاعاتی شنیدم واقعا تعجب کردم که این موضوع را که ما آنقدر ساده گرفتیم که راحت آن را از بدن خارج می کنیم
    در دوران تحصیل شاهد این موضوع بودم که هم کلا سیانم در این مورد و لذت این موضوع بحث می کردند و معلمانمان و یا بزرگتر های ما که از این موضوع به خوبی آگاهی دارند هیچ کاری نکردند و هیچ تذکر و بیا راهنمایی نکردند ؟!
    پس احتمالی هم دارد که به فرهنگ ربط داشته باشد ؟ از جوابهایتان پیشاپیش تشکر می کنم

اطلاع رسانی در هر موضوعی لازم است که متاسفانه در فرهنگ ما در روابط جنسی موضوعات کاملا بسته گفته می شود که بسیار دیده شده باعث تاثیرات سو جبران ناپذیری شده است.شاید اگر افراد بدانند خود ارضایی چه عواقبی را در بر دارد و بیشتر بدن خودشان را بشناسند سعی کنند جدا از ان خودداری کنند.
    البته نباید همه چیز را تقصیر فرهنگ انداخت.هر کسی خود مسول کارهای خودش است اگر بخواهد می تواند بیاموزد و در ارتباط با غرایزش خوددار تر باشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید