شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خواب رفتگی هر دو دست

1. با سلام
    مدتی است هنگام بیدار شدن از خواب یک یا هر دو دستم دچار خواب رفتگی شده و حدود 20-30 ثانیه بعد بر طرف می شود و در بعضی موارد فقط دو انگشت کوچکم دچار این مورد میشود.
    لطفا مرا راهنمایی کنید
    با تشکر

2. scholar نوشته است: با سلام
    مدتی است هنگام بیدار شدن از خواب یک یا هر دو دستم دچار خواب رفتگی شده و حدود 20-30 ثانیه بعد بر طرف می شود و در بعضی موارد فقط دو انگشت کوچکم دچار این مورد میشود.
    لطفا مرا راهنمایی کنید
    با تشکر

سلام دوست عزیز
    احتمالا شما در هنگام خواب دستهایتان را در زیر بدن یا به گونه ای ساکن و تحت فشار قرار می دهید که خون به آسانی در آن حالت نمی تواند جریان پیدا کند.زیرا اگر مشکل دیگری بود در بیداری هم بروز می کرد.به نحوه خوابیدنتان دقت کنید.خود من وقتی شب دستهایم را در زیر بالشت قرار می دهم و می خوابم بیشتر اوقت هنگام بیدار شدن دچار خواب گرفتگی و حتی درد عضلات تا چند ساعت می شوم.
    امیدوارم کمکی کرده باشم.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. با سلام
    دوست عزیز ،علاوه بر اظهارات صحیح دوستمون ،پیشنهاد میکنم با مراجعه به پزشک عمومی ،یک آزمایش خون کلی هم بدید تا میزان مواد موجود در اون و غلظتشو چک کنید،شاید چیزی در خونتون کم و یا زیاد شده؟؟!!به هر حال با اینکار ،یک چک کلی هم میشید.
    موفق باشید.

4. سلام
    نگران نباش موضوع خاصی نیست و توضیح نسبتاٌ دقیقی یلدا خانوم دادن و راهنمایی بسیار قشنگی هم کاربر ارشد کردن
    به نظر من اگر وفقط اگر یکی از این آزمایش را انجام بدهی شکی که نسبت به این موضوع داری به کلی رفع می شه یکی از این چند کار را کن ولی نه برای مدت طولانی  نهایت 2دقیقه 1 دست خودت را از با لا با کش ببند 2 دست را به طرف بالا بگیر 3 دست را تحت فشار قرار بده !!!!
    از این چند آزمایش نتیجه خواهی گرفت که علت اصلی خواب رفتن قسمتی از بدن نرسیدن خون است . وسلام
    اما یک علت جزیی هم که می دانم این است که اگر سطح انرژی لا زم  بدن هم پایین بیاید قسمتی از بدن دچار خواب رفتگی برای مدت طولانی  می شود   *موفق باشید دوست عزیز*

5. سلام دوست گرامی همه دوستان نکات مهمی را به آن اشاره کردن ولی به نظر من شما احتیاج به حجامت دارید ( البته قبل هرچیز به پزشک متخصص ) مراجعه کنید

6. سلام :
    میخواستم به یک نکته در مورد حجامت اشاره کنم که حجامت برای ماقبل تاریخ زمانی که آدم عقلش به چشمش بود و اگر قصد این کار را داری بهتر خون اهدا کنی چون در هر دو مورد خون از بدن خارج شده وخون جدید را مغز استخوان جایگزین می کنند وبعد هم مقدار خون دادن با تشخیص پزشک صورت می گیرد و یک آزمایش مجانی هم برایت می گیرند (تازه آب میوه هم می دهند  *شوخی*)به نظر من این کار را کنی بهتر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید