شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم تحریک و نعوذ آلت

1. من 31 ساله هستم وچند روزه  تازه ازدواج کرده ام. من قبلا و دوران عقد بسیار خوب تحریک می شدم . نعوذ داشتم مرتب به طوری که هفته ای 3 الی 4 بار خود ارضایی می کردم ولی الان پیش همسرم تحریک نمی شم یا التم زود از حالت نعوذ خارج می شود. خودم احساس می کنم که بدن همسرم منو تحریک نمی کنه.چون با اندام خانمهای دیگه تو فیلما خوب تحریک میشم. شایدم استرس باشه.نمی دونم این مساله مشکل ساز خواهد شد یا نه؟ چطور می تونم حلش کنم؟ تو رو خدا کمک کنید<xml><o></o>

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام
    دوست عزیز،احتمالاً شما شرطی شدید ،یعنی به شرطی تحریک میشید که فیلم های پورونو ببینید!!لذا پیشنهاد میکنم :
    1- از دیدن اینگونه فیلمها جداً خودداری کنید.
    2- هنگام نزدیکی،تمرکز لازم رو داشته باشید.
    3- استرس را از خودتون دور کنید.
    4- روشهای آمیزش رو تغییر بدید.
    5- تحریک پذیری رو بیشتر کنید.منظورم اینه که بیشتر همسرتونو تحریک کنید تا خودتون هم بیشتر تحریک بشید.
    6- از غذاهای تند و گرم بیشتر استفاده کنید.
    7- قبل از نزدیکی دوش آب گرم بگیرید.حداقل بیضه ها رو با آب گرم شستشو دهید.
    و...
    نگران نباشید ،این موضوع زود گذر بوده، ودر آینده نه چندان دور حل خواهد شد.
    موفق باشید.

3. سلام
    با تشکر از اقای aliyan عزیز
    دوست عزیز شما میتوانید با استفاده از محرک های جنسی مانند حلقه ویبراتور که شاهد تاپیر بسزای ان بوده ام استفاده کنید.
    با استفاده از گزینه جستجو مطالب مفیدی را راجع به این موضوع دریافت خواهید کرد.
    در ضمن هیچ وقت در هنگام نزدیکی با همسرتان از فیلم های پورنو استفاده نکنید که عواقب سوئی بر روی شما و همسرتان دارد.
    از جمله بی بند و باری جنسی.

4. سلام به نظر من این ازکمبود و یا کم شدن ویتامین بدن حکایت دارد ودیگر عامل موثر در به وجود آمدن این وضعیت استرس زیاد می باشد

5. بنام خدا
    با سلام و ادب
    مدتيست كه نامرد كرده ام و به عروسي نزديك ميشوم-يك ماه بعد ماه عسل و زفاف نه عروسي شلوغ و مردم آزار و اعصاب خورد كن
    راستش رو بگم قبلا هميشه ميترسيدم اگه بدن برهنه ي زن رو ببينم چه حالي بهم دست ميده ميتونم خودم رو نگه دارم يا نه- ولي وقتي نامزدم جلوي من  بار اول نيم تنه بالا و بعد كامل برهنه شد و حتي وقتي با دست رحم اون رو ماست‍ ميدم احساس تغييري در ميزان تحريكم نمي كنم و اين امر نامزدم رو نگرون كرده كه چرا من اينجوريم - بنظرتون چرا- پيش نوازي من شامل بوسيدن و مكيدن لب و زبان و سينه و بدن خانم هست و تا ماساژ و بوسيدن رحم هم پيش رفتم ولي بنظرم آخريش تغييري در من ايجاد نكرد؟؟؟؟
    نشونه بدي يا نه؟
    البته بگم با همون شروع نوازش من تحريك ميشم و نعوظ پيدا ميكنم كه تا آخر هم مونه -

يا علي   ممنون اگه راهنماييم كنين كه خوبه اينجوري يا نه

6. mohammadi2328 نوشته است: بنام خدا
    با سلام و ادب
    مدتيست كه نامرد كرده ام و به عروسي نزديك ميشوم-يك ماه بعد ماه عسل و زفاف نه عروسي شلوغ و مردم آزار و اعصاب خورد كن
    راستش رو بگم قبلا هميشه ميترسيدم اگه بدن برهنه ي زن رو ببينم چه حالي بهم دست ميده ميتونم خودم رو نگه دارم يا نه- ولي وقتي نامزدم جلوي من  بار اول نيم تنه بالا و بعد كامل برهنه شد و حتي وقتي با دست رحم اون رو ماست‍ ميدم احساس تغييري در ميزان تحريكم نمي كنم و اين امر نامزدم رو نگرون كرده كه چرا من اينجوريم - بنظرتون چرا- پيش نوازي من شامل بوسيدن و مكيدن لب و زبان و سينه و بدن خانم هست و تا ماساژ و بوسيدن رحم هم پيش رفتم ولي بنظرم آخريش تغييري در من ايجاد نكرد؟؟؟؟
    نشونه بدي يا نه؟
    البته بگم با همون شروع نوازش من تحريك ميشم و نعوظ پيدا ميكنم كه تا آخر هم مونه -

يا علي   ممنون اگه راهنماييم كنين كه خوبه اينجوري يا نه

سلام دوست عزیز
    فکر می کنم منظور شما از رحم،الت تناسلی زنانه است چون رحم را نمی شود لمس کرد.
    به هر حال با توجه به توضیحات شما و اینکه از ابتدا دچار نعوظ و تحریک می شوید، من مشکلی نمی بینم.
    بخصوص اگر اولین روابط شما هم باشد مدتی طول می کشد تا با همسرتان هماهنگ شوید و در یک زمان به انزوال برسید.
    البته شما نگفتید که در آخر به انزوال می رسید یا نه...اما به طور کلی برای کسانی که تازه رابطه را شروع کرده اند این ناهماهنگی طبیعی است.
    امیدوارم منظورتان را به درستی فهمیده باشم.
    موفق باشید.

7. بنام خدا
    ممنون كه پاسخ داديد
    من تقريبا دو ماهيست كه با نامزدم وارد معاشقه عملي شديم و از بوسيدن شروع كرديم تا حالا كه راحت برهنه ميشيم در اين مدت مدت چون مايع پيش انزال زيادي ازم خارج ميشه مي ترسيدم زود انزال باشم لذا سعي به كنترل انزال  اصلي گرفتم كه تمريني براي آينده باشه و خوشبختانه براحتي تونستم اون رو تحت كنترل بگيرم و فقط 3 بار دچار انزال مني شدم- در حين معاشقه كامل لذت بردن نامزد رو احساس مي كنم از نحوه چشماش و برآمده شدن سينه ولي غير از نعوظ در خودم چيزي خاصي احساس نمي كنم
    البته ما دخول رول رو بعنوان سوغات ماه عسل و زفاف نگه داشتيم

8. با سلام
    دوست من ،چون استرس دارید ،فکرتان مشغول آن بوده و کمتر تمرکز دارید!!واین هم برای وضعیت شما کاملاً عادیست!! کمی به خودتان فرصت داده و نگران نباشید بعد از ازدواج و رابطه کامل قطعاً معضل بر طرف خواهد شد.
    موفق باشید.

9. mohammadi2328 نوشته است: بنام خدا
    ممنون كه پاسخ داديد
    من تقريبا دو ماهيست كه با نامزدم وارد معاشقه عملي شديم و از بوسيدن شروع كرديم تا حالا كه راحت برهنه ميشيم در اين مدت مدت چون مايع پيش انزال زيادي ازم خارج ميشه مي ترسيدم زود انزال باشم لذا سعي به كنترل انزال  اصلي گرفتم كه تمريني براي آينده باشه و خوشبختانه براحتي تونستم اون رو تحت كنترل بگيرم و فقط 3 بار دچار انزال مني شدم- در حين معاشقه كامل لذت بردن نامزد رو احساس مي كنم از نحوه چشماش و برآمده شدن سينه ولي غير از نعوظ در خودم چيزي خاصي احساس نمي كنم
    البته ما دخول رول رو بعنوان سوغات ماه عسل و زفاف نگه داشتيم

شما اگر از دیدن نامزدتان لذت نبرید دچار تحریک و نعوظ نمی شوید.
    به نظر من بهتر است در هنگام رابطه ارامش داشته باشید و کاملا حواستان را متمرکز کنید،استرس نداشته باشید و سعی کنید از حالاتی که برایتان لذت بخش تر است استفاده کنید در ضمن جلوی انزوال به موقع را نیز نگیرید.
    باز هم به شما می گویم در اوایل رابطه این ناهماهنگی و زیاد بودن مایع پیش انزوال طبیعی است پس این نگرانی را که در هر دو پستتان به ان اشاره کردید از خود دور کنید تا رابطه لذت بخشی داشته باشید.
    چنانکه خودتان گفتید شما هنوز دخول نیز انجام نداده اید که مطمئنا برایتان بسیار لذت بخش است.نگران نباشید.
    موفق باشید.

10. بنام خدا
    من هر وقت به آلت تناسلي نامزدم دست مي زنم او سريع پاهاي خود را جمع  ميكند آيا اين كار او براي دخول بعد ها مشكل ساز نيست؟ و در ضمن موقع تماس دستي كامل خيس و خيستر شدن اون رو احساس مي كنم- اين چطور -خوبه؟
    چه بايد كرد تا اينكار را نكند؟
    البته قبل از اون كلي با هم معاشقه در نتم تنه بالا داشتيم بعد سراغ آلت تناسليش  ميرم و اون هم فقط تا حد تماس دستي.

11. با سلام
    فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه این موضوع (خیس شدن)درخانوم ها کاملا طبیعی است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید