شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چاق بشم

1. سلام به تمام دوستان
    من می خوام کمی چاق بشم باید چی کار کنم؟
    قد 163
    وزن 45
    سایز سینه 65

و اینکه کی می دونه سایز سینه استاندارد برای من چنده؟

با تشکر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. arianoosh نوشته است: سلام به تمام دوستان
    من می خوام کمی چاق بشم باید چی کار کنم؟
    قد 163
    وزن 45
    سایز سینه 65

و اینکه کی می دونه سایز سینه استاندارد برای من چنده؟

با تشکر

سلام دوست عزیز
    بهترین توصیه برای شما این است که به یک متخصص تغزیه مراجعه کنید تا با انجام آزمایش لازم و به مقدار مورد لزوم با دادن رژیم های چاقی صحیح وزن شما به صورت مناسب افزایش یابد.
    سایز سینه نیز استاندارد خاصی ندارد بلکه بیشتر سلیقه ای است، اما برای افزایش سایز بهترین راه جراحی با تزریق ژل است و ما بقی راه ها تاثیر زیادی ندارند.اما دوست خوبم،خود من در یک مقاله پزشکی خواندم که سایز سینه هر چه کوچکتر باشد درصد احتمال سرطان سینه در ان کاهش می یابد.
    به نظر من به چیزی که خدادادیست بسنده کنید که به صلاح شماست.
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. دوست عزیز
    سلام
    به نظر من شما اگر مجرد هستید این سایز سینه برایتان مناسب است چون وقتی که ازدواج کنید خود به خود سایزتون بزرگ میشه تازه بعد از بچه دار شدن و شیر دادن که خیلی بزرگتر میشه اونوقت باید دنبال راهی برای کوچک کردن سایزتون باشید
    در مورد وزن تون با توجه به قدتون باید حدود 4-5 کیلو زیاد بشین من توصیه میکنم  شبها قبل از خواب یک عدد زرده تخم مرغ و دو قاشق شکر را با هم داخل یک لیوان شیر  مخلوط کنید  و میل کنید واقعا" موثر است
    من خودم وزنم 40 کیلو بود به مدت یک ماه و نیم هر شب این و خوردم و الان 43 کیلو هستم
    باز هم به شما توصیه میکنم اگر مجرد هستید زیاد دنبال افزایش وزن نباشید چون بعد از ازدواج حتما"  وزنتون اضافه میشه
    خوب و موفق باشی.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. آره عزیزم مجردم
    راستی اون زرده تخم مرغی رو که گفتی بد مزه نیست؟

5. سلام
    روزی یه زرده تخم مرغ واسه کبد خطرناک نیست؟

6. سلام :
    اگر می خواهی چاق بشی باید به چند نکته توجه کنید :
    1- کنترل غرایز ( برای متهل )
    2- کاهش استرس و اضطراب و افسردگی وناراحتی های عصبی
    3-  آرامش و شادی داشتن افزایش سلامت روحی
    4-افزایش وعده های غذایی در روز(5)
    5-کاهش استفاده از مایعات ( بخصوص چای و مواد کافین دار )
    6-کم تحرکی ( اگر ورزشکار هستید تعداد وعده های ورزشی خود را کم کنید )
    البته قابل ذکر است که استفاده از وعده های غذایی به معنی استفاده از چربی بالا نیست چون احتمال مرض چربی خون را بالا می بری  و به نظر شخصی من وزن تان مناسب است و درحد نرمال هستید(به قول ورزشکاران هر چه سبکتر تیزو فرزتر )و برای اطمینان در قسمت محاسبه وزن همین سایت مراجعه کنید  برای اطلاعات بیشتر هم می تونی با مشاور تغذیه ای گفت و گو کنی

در مورد سینه :
    افزایش سایز سینه به چند نحو است :1 افزایش ماهیچه ای که برای خانوم ها نیست و مخصوص ورزشکاران است که با افزایش ماهیچه بالای سینه سینه را بزرگ می کنند 2 بدن انسان چربی را در قسمت شکم *باسن *سینه ذخیره می کند که چون قصد چاق شدن هم دارید افزایش رشد سینه هم خواهی داشت *تذکر*بهتان توصیه می کنم روی این موضوع حساس نشوید چون رشد سینه امکان دارد از حد خود خارج شده و به افتادگی سینه منجر شوید که در این صورت نارضایتی چنر برابر می شود و راهی برای کاهش سینه ندارید و 3 تورم در حدود سینه که بعد از تهل تجربه می کنید و جواب می رسید
    ( گر صبر کنی زقوره حلوا سازی ) و من نظر نمی دهم!!؟

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام دوست خوبم
    زرده تخم مرغ رو اگر کاملا" باشکر و شیر با همزن مخلوط کنی رنگ زرد آن همرنگ شیر سفید میشه زیاد بد مزه نیست فکر کن داری دوامیخوری تازه این خیلی خوشمزه تر از پودر هایی است که برای چاقی تبلیغ میکنن . حداقل میدونی داری چی میخوری .
    در مورد ضررش یرای کبد من فکر میکنم تخم مرغ کامل یعنی همراه زرده و سفیده اگر نیمرو باشه و هرروز  اون هم بیشتر از یکی کسی بخواد بخوره حتما" برای کبد ضرر داره .
    عزیزم حالا که مجرد هستی بازم میگم زیاد به فکر چاق شده نباش چون شوهرای این زمونه دنبال زن لاغر و خوش اندام هستن با این مشخصاتی که گفتی فکر میکنم خوش اندام باشی
    من الان با وجود این که 43 کیلو  (قد 158) هستم شوهرم میگه چاقتر نباید بشم
    باز هم انتخاب با خودت هست .
    خوب و موفق باشی.

8. Eliiiii

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان.
    منم مي خوام يه ذره چاق بشم آخه قدم بلنده اگه يه كم تپل بشم قشنگ تره. 173 قدمه. وزنمم 58. يه كم چاق تر بشم بهتره. هر چي سعي مي كنم نميشه!!!

9. دوست گرامی قبل هرچیز باید شما به این توصیه توجه کنید چاقی باعث بیماریهای زیادی میشود اگر می خواهید چاق شوید باید اصلا حرص نخورید و موعده غذایی خودرا از سه وعده به چهار وعده تغییر دهید سعی کنید از مواد پروتینی استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. با سلام
    دوست گرامی ، عوامل زیادی میتونه باعث چاقی بشه !! ولی یکی و دو مورد رو باید مد نظر داشت و اون اینهاست:
    1- دونستن زمینه های جسمی فرد در رابطه با این موضوع _____،منظورم اینه که بسیاری از افراد هستند که هر چه هم میخورند باز هم لاغرند و برعکس اشخاصی هستند که اصلاً چیزی نمیخورند! ولی هر روز چاق میشن!! مابین ایندو هم هستند کسانی که لاغرند و با خوردن چاق شده و افرادی که چاقند و با نخورن لاغر میشن!!پس باید ببینید شما از کدوم دسته اید؟
    2- در این موارد حتماً زیر نظر یک متخصص تغذیه ،اقدامات لازم رو انجام داده ،تا از راه های علمی به هدفتون برسید .طبعاً انجام علمی کارها ،اثرات بیشتر و دراز مدت تری رو درپی خواهد داشت.
    3- از مواد مغذی و کم حجم بیشتر استفاده کنید.
    و.....
    در پایان هم به این نکته باید توجه داشت که ازدواج و بدنبال اون داشتن روابط جنسی در اغلب زوجین ،یکی ازعوامل چاقیشون  بوده و در مورد خانمها علاوه بر این موضوع،بارداری و زایمان هم در چاقی اشون نتنها بی تاثیر نیست بلکه تاثیر فراوانی دارد!
    لذا منهم پیشنهاد میکنم زود تصمیم به چاقی نگیرید ،چون عنقریب زمانی فرا خواهد رسید که به چگونگی لاغر شدن فکر خواهید کرد!!!!!!!.
    موفق و شاد باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید