شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کم کاری تیروئید و ناباروری

1. sana19

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقای دکتر
    4ماه است که جلوگیری نمی کنم و در روزهای 9 تا 19 پریدیم نزدیکی داریم ولی بچه دار نشدیم آیا اینکه همسرم کم کاری تیروئید دارد و قرص لووتیروکسین استفاده می کند می تواند عامل باردار نشدن من باشد.باتشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. كم كاري تيروييد به علت مختل كردن نظم سيكل هاي ماهيانه و تخمك گذاري و حتي ايجاد آمنوره(عدم ايجاد قاعدگي) مي تواند موجب ناباروري گردد. درمان كم كاري تيروييد معمولا آسان و بسيار موثر است .نازايي با درمان كم كاري تيروييد برطرف خواهد شد.

كه البته اين قضيه بيشتر در باروري خانمها تاثير مي زاره نه آقايون

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلا م
    من 1 سال است که ازدواج کردم  و کم کاری تیرویید دارم و پرولاکتین و همچنین کیست تخمدان اما پریود منظم و به موقع دارم قرص لوتیروکسین می خورم ولی قرص پروموکریپتین نمی خورم چون حال تهوع شدید می گیرم سال 84 سقط جنین داشتم و مشکلی نداشتم
    می خواستم بدونم با توجه به کیست و پرولاکتین و تیرویید کم کار در آینده قدرت باروری دارم یا نه؟
    با تشکر از دوستان

4. nazaaniin نوشته است: سلا م
    من 1 سال است که ازدواج کردم  و کم کاری تیرویید دارم و پرولاکتین و همچنین کیست تخمدان اما پریود منظم و به موقع دارم قرص لوتیروکسین می خورم ولی قرص پروموکریپتین نمی خورم چون حال تهوع شدید می گیرم سال 84 سقط جنین داشتم و مشکلی نداشتم
    می خواستم بدونم با توجه به کیست و پرولاکتین و تیرویید کم کار در آینده قدرت باروری دارم یا نه؟
    با تشکر از دوستان

با مصرف دارو اين مشكلات هم حل ميشه و قدرت باروريتون هم بالا ميره.نگران نباشيد.فقط داروهاتون رو كامل و درست مصرف كنين و سعي كنين زير نظر متخصص خوب و باتجربه باشين.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید