شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه بینی طولانی و کمردرد و احتمال بارداری

1. سلام
    با تشکر از سایت خوبتون
    من عادت ماهانه تقریبا منظمی دارم در روز 15 شهریور آخرین پریودم بود و باید در روز 15 مهر دوباره پریود میشدم که نشدم و از روز 16 مهر لکه بینی داشتم و همینطور ادامه داشت تا روز 28 مهر که از ناحیه راست کمر دچار درد شدم که به پزشک مراجعه کردم و شرح حالم را گفتم بعد از معاینه گفت که دیواره رحم و واژنم به بارداری نمی خوره ولی گوشه ذهنم احتمال بارداری را باید بدم و علت دردم هم از پریود نشدنم هست به من چهار تا آمپول پروژسترون دادن که دوتا را همون روز و دوتای دیگه رو فرای اون زدم که با این کار لکه بینی قطع شد ولی الان که سه روز از تزریق دوم میگذره پریود نشدم و از همون ناحیه راست هم گاهی احساس درد دارم . مشکلم من چیه آیا شما احتمال بارداری میدین یا نه مشکل چیزه دیگه ای هست البته من چند سال پیش هم از همین ناحیه درد کمر و پهلو داشتم که از کیست تخمدانم بود
    با تشکر

2. آيا شما نزديكي مشكوك داشتين كه احتمال بارداري هم دادن؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید