شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چروك روي آلت

1. سلام،
    چند وقتي هست كه فكر مي كنم لبهاي بزرگ آلتم چروك پيدا كرده. البته از اولشم آلتم صاف و سفيد (مثل رنگ بقيه قسمتهاي بدنم كه كاملا سفيده) نبود و اين تيرگي و چروكهاي ريزش ناراحتم مي كرد. ولي الان 3-2 هفته ايه كه فكر مي كنم اين چروكها عميقتر شده و رنگ پوست اون قسمت هم تا حدي صورتي شده. البته هيچ سوزش و خارش يا ترشح غير طبيعي وجود نداره. درد هم ندارم. فقط چند وقت پيش كه از موبر كه البته قابل استفاده براي كل بدن و آلت بود، استفاده كردم. پوست آلتمو سوزوند منظورم اينه كه تا 2 روز سوزش و خارش داشتم و از پماد هيدرومتازون استفاده كردم كه سوزش و خارشش برطرف شد. قبل از اونم همراه با دوره پريودي دهانه ورودي واژنم منظورم فقط خود فرجه، خارش پيدا كرد و 3-2روز بعد از پريود خوب شد. الان ناراحتيم همين چروكهاييه كه گفتم. راهي براي از بين بردنشون هست؟
    يه سوال ديگه هم داشتم: مي خواستم بدونم فرو بردن چند تا انگشت يا حتي مچ دست در آلت زن مشكلي براش پيش نمياره؟ و باعث گشاد شدن واژن زن نميشه؟ شوهرم گاهي 2 تا انگشتش رو وارد واژنم مي كنه و نه بيشتر. ولي من مي ترسم اين كارش كم كم واژنمو گشاد كنه و روي ظاهر آلتم تاثير بذاره.
    منتظر جوابتون هستم. مرسي.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام.

تا جایی که می توانید سعی کنید از کرمهای موبر استفاده نکنید مخصوصا کسانی که پوست نازک دارند.
    این تغییر رنگ احتمالا مال همون سوختن چون خودم چند بار اینجور شدم.

اگر پوست بدن مخصوصا آلت که نازک هم بسوزد به این زودیا خوب نمی شود.!

و در مورد قسممت دوم.تا جایی که من می دونم بهتر به جز آلت چیز دیگه را وارد واژن نکنن چون ممکن است دست همسرتان الوده باشه یا به طریقی با انگشتاش آلودگی را وارد واژن و در نتیجه ایجاد عفونت بکند!
    یه سوال هم از شما داشتم !به نه نظر شما انگشت شوهرتون حالا گیریم دوتاش از آلت تناسلیش حجیم تر و بزرگتر است؟؟؟
    شما آلت شوهرتون را در حالت عادی دیدید اما در حالتی که وارد واژن می شه و بزگتر می شود ندیدی!پس چطور انتظار داری که آن آلت تاثیری روی واژنت نگزاره اما دو انگشت طفلکی که اندازه ی نصف حجم آلت مرد هم نیست واژن شما را گشاد کنه!(فککککککککککر کن)
    شما چه بخواهی چه نخواهی روابط جنسی و زایمان باعث گشاد شدن واژن می شود اما حالا اگر قرار چیز دیگری هم مزیت بر علت بشه پس باید اندازش بزگتر از آلت باشه !که قاعدتا دو انگشن نصف آن حجم هم نیست!

البته من فکر نمی کنم مشت هیچ مردی وارد واژن هیچ زنی بشه اما جون من نکن این کار را شما یه بار به شوهرت بگو دستش را مشت بکند و خوب نیگاش کن و آنوقت قیاس بگیر اندازه واژنت را با مشن و آلت همسرت ببین کدوم جالبتر است!(شوخی کردم بخندی)
    فکر کنم اگر یه لظه به این فکر کنی که آن مشت قرار ه وارد بشه احتمالا پس میافتی!(بخند و شاد باشی)

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام،
    مرسي از جوابتون.
    به نظر شما اين چروكها هم ميتونه به خاطر سوختگي ناشي از مصرف كرم موبر باشه؟ درمورد شما هم اينطوري بود؟(چون گفتيد كه تجربه اش رو داشتيد.)
    استفاده از ژيلت باعث خارش شديد و جوش زدن پوستم ميشه. اپيليدي پوستمو لك ميكنه. (قبلا استفاده مي كردم.) ليزر هم كه خيلي پر هزينه ست. (تازه كي ميره موهاي التشو ليزر كنه؟ اونم تو ايران؟!) حالا اگه نخوام از موبر استفاده كنم، بايد چكار كنم؟!؟!؟! خودمم توش موندم.

4. والا در مورد چروک نمی تونم چیزی بگم ولی شاید سوختگی باعث جمع شدن پوست شده!

بهترین کار این هست که بروید پیش یک متخصص پوست و مو و معاینه بشید چون داروهایی هست که موتونه به شما کمک کنه!

بهتر مارک کرم را عوض کنی و از کرمی که بیشتر با پوشتت سازگاری دارد استفاده کنی!
    می گن که کرم های خارجی نرم تر از ایرانی ها هستند!

البته من تجربه کردم همین جور هم بوده!

اما اگر بروید پیش کتخصص و معاینه بشید هم برای موهاتون یه کرم مناسب به شما می دهد و هم برای چروک.اسم دارو نمی شه اینجا آورد چون تبلیغات ممنوع است
    یه خوبیش هم برای من اینکه مثل پست قبلیم در مورد سزارین هم کسی نمیاد برام آرزو کنه شوهر پیدا کنم تا بتونم به این نتیجه برسم که کرم موبر خوب چیه!
    موفق و شاد باشی دوست عزیز

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید