شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پف کردن چشمهایم به خاطر گریه کردن

1. dilek

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من به علت مشکلات زندگیم اکثر شبا گریه می کنم و این باعث میشه فردای اون روز چشمام شدیدا پف کنن و به خاطرش تو محل کارم و دانشگاه دچار مشکل میشم.
    آیا دارو یا پمادی برای جلوگیری از این حالت هست؟
    لطفا راهنماییم کنید اما نگید که گریه نکن چون نمیشه!
    قسمت جستجو هم چیزی پیدا نکردم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    دوست عزیز بهترین درمان پیشگیری است .
    بهتر است که به جای گریه کردن به خودت بگو (( یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت)) (البته این جمله را یکی از بچه های همین سایت به خودم گفته و من معجزه ی این جمله را دیدم)

واقعا این که هر شب گریه کنی چه سودی داره؟جز ضعیف شدن چشمات چی نصیبت می شه؟

به جای این کار حداقل فکر کن ببین چطوری می شه این مشکل را حل کرد!

به خودت روحیه بده و بگو می تونم استقامت کنم حتی اگر گره این مشکل به دستای تو باز نشه!
    با کسی که واقعا مطمین باشه مشورت کن تا زودتر بتونمی خلاص بشی.

اما مهم تر از آن این هست که بدونی مشکلات همیشه هستند اما گریه کردن دور از جون شما و دوستان فقط بدرد مرده می خوره و لاغیر.

پس باید خودت را قوی کنی که اگر مشکلات دیگه ای خدا نکرده در آینده پیش آمد اینقدر خودت را عذاب ندی.

روزی 10 بار به خودت بگو من می تونم در برابر این مشکل استقامت کنم.

اگر شبا فبل از خواب یکمی کتاب بخونی حالا هر چی که دوست داری باشه یا کمی دعا بخونی دیگه نمی شینی گریه کنی.
    امیدوارم به حرفام فکر کنی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام
    دوست عزیز ،میدونی، مشکل ،از ما انسانهاست؟؟!!  چرا؟؟ چون  هممون فکر میکنیم که هرچه بدی و معضل هست مختص ماست و بس!! و دیگران در بهشت برین دارن خوش میگذرونند!! دقیقاً معضل شما همینه!! چرا فکر میکنید که فقط شما مشکل دارید؟ و به غلط باید با گریه حلش کنید؟؟ چرا به گذشتگان و جامعه معاصر نگاه نمیکنید؟؟ آیا همه در رفاه و آسایش و بدون مشکل بودندو یا هستند ؟؟ آیا اگر مشکل داشتندو یا دارند، با گریه حل میکردند ویا میکنند ؟؟ یا با تدبیر و مشاوره با بزرگان و عالمان به جنگ بدیها و مشکلات میرفتندو یا میروند؟؟ چرا شان انسانیت و قدرتی که در اون نهفته است رو پایین میارید؟؟!!  آیا شما اینقدر سست اراده هستید؟؟ واقعاً اگر بنده متخصص و پزشک بودم اگر هم میدانستم پماد و یا داروئی برای رفع پف چشم ها هست به خاطر این مورد شما ، اساساً تجویز نمیکردم! چون اون درمان نیست بلکه تشدید بیماریست!! و وظیفه یک پزشک درمان است ونه تزریق بیماری به فرد !!!  
    لذا دوست گرامی خودتونو دست کم نگیرید و همونطور که هممون از کوچکی شنیدیم که: هر مشکلی راهی داره بجزء مرگ که اونم دست خداست (البته همه چیز دست خداست سوء تعبیر نشه) پس بدنبال چاره باشید تا پماد برای چشمتون!! گیریم دارو برای التیام این مورد پیدا کردید ،آیا میدانید چه ضرری به چشم و غدد اشک ریز خودتون میزنید؟؟ آیا فکر نکردید اگر خدای ناکرده مریض بشید ،این معضلی نخواهد بودکه به مشکلات قبلی اضافه میشه؟؟ عاقلانه فکر کنید و بفکر راه حل باشید.
    در پایان ببخشید که شاید خیلی تند نوشتم ولی واقعاً از ته دل نوشتم ! چون شما هم مثل خواهر ما هستی و ناراحتی شما قطعاً ناراحتی ما هم هست.
    انشالله راه حلی برای نگرانیهات پیدا میشه از یاد خدا غافل مشو.
    موفق و بهروز باشی.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید