شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا فقط از رابطه دهانی

1. سلام من هنگام نزدیکی با شوهرم از هیچ طریقی جز خوردن الت ارضا نمی شوم ایا من مشکلی دارم؟هرچند شوهرم اینکار را با کمایل میل انجام میدهد اما من دوست دارم از طریق دیگر ارضا شوم.

2. شما ميتونين با همون روش خودتون كاملا تحريك بشين و زماني كه ميدونين دارين به ارضا شدن نزديك ميشين از طريق ديگه اقدام كنين، و چون از رابطه دهاني ارضا ميشدين پس بايد واسه روش جديد تمركز كافي داشته باشين.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام
    دوست گرامی بنظرم شما ،شرطی شدید! یعنی در ذهنتون جا افتاده که فقط با این عمل ،ارضا میشید!! و با این شرط که تماس آلت شما  با دهان همسرتون شما رو  ارضا میکنه، به سراغ نزدیکی میرید!  پیشنهاد میکنم از این مقوله خارج شده و بیشتر به تحریکات و پوزیشنها و روشهای دیگه فکر کرده و تمرکز کنید ،آنوقت خواهید دید که راه های دیگه ای هم برای ارگاسم شدن هست که شاید لذتش صرفاً بیش از این عمل همسرتون  باشه.(البته بیش از این توضیح امکان نداره)
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. با سلام
    دوست گرامی شما ازراههای دیگری هم میتوانید به ارگاسم برسید که از نظر بهداشتی هم بهتر وسالم تر است
    والسلام

5. دوست من
    همسر شما پيشنوازي را بيشتر انجام دهد و شما هم مدتي در شروع معاشقه در پوزيشن ديگري مثلا روي همسر خود قرار بگيريد و تمركز كنيد

6. سلام، منم وقتي شوهرم التمو ميخوره يا ليس ميزنه خيلي لذت ميبرم ولي اون اينكار رو دوست نداره. خودش ميگه دوست دارم ول من اينو خوب حس ميكنم كه علاقه اي به اين كار نداره و هر وقت اصلا ميخواد التمو نوازش كنه يا بخوره زل ميزنه به تلويزيون و اين كارش به شدت منو ناراحت ميكنه. پيش نوازي اصلا بلد نيست و اصلا علاقه اي به اين كار نداره. با اينكه بارها براش از فوايد اين كار گفتم و مقالاتي كه تو اين سايت در مورد ارضا شدن، نحوه ماساژ و... هست رو نشونش دادم و ازش خواستم كه بخونه ولي هيچ فايده اي نداشته. من قبلا هم راجع به اينكه نمي تونم ارضا بشم و به ارگاسم برسم، تو اين سايت راهنمايي خواسته بودم و بعضي از دوستان جواب داده بودند كه بايد شوهرم رو تحريك كنم و بعد با پيش نوازي ايشون من هم ارضا بشم. راستش من اين كار رو ميكنم. آرايش ميكنم، لباسهاي كوتاه يا باز ميپوشم و خيلي چيزهاي ديگه. از نظر صورت و ظاهر هم هيچ مشكلي ندارم. چند ماه بيشتر هم نيست كه زندگي مشتركمون رو شروع كرديم ولي نمي دونم چرا اينطوريه؟ در مورد خودش كه نه. دوست داره هر روز التش رو لمس كنم. ببوسم. بخورم و... اصلا از اين كار سير نميشه. ولي به الت من كه ميخواد دست بزنه چندشش ميشه. با اينكه من خيلي تميز نگهش ميدارم و از نظر ترشحات هم مشكلي نداره و بارها گفتم كه اين ترشحات كاملا طبيعيه. دوست داره بدون هيچ معاشقه اي نزديكي (دخول) رو شروع كنه. و وقتي ميگم من آماده نيستم، اعصابش خرد ميشه. البته اينم بگم كه چندان هم به نزديكي علاقه نداره. فقط دوست داره كه من مورد نوازشش قرار بدم و التشو دستم بگيرم و لمس كنم و بخورم و... و خودش فقط تماشا كنه. نميدونم بايد به اين وضع عادت كنم يا راه حلي وجود داره؟

7. با سلام دوست گرامی nnnr خانم البته طبق قوانین سایت نمیشه زیاد در این مورد در انجمن ها ،بصورت باز صحبت کرد ولی غالباً آقایون بدلیل  ترشحات واژن خانمها از اینکار ابا دارند و در تفکرشون این ترشحاتو غیر بهداشتی میدونند! ولی همسرتون میتونند با ماساژآرام کلتوریس (چوچوله) و نقاط دیگه بدن ،نسبت به تحریک اقدام کنند.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. خانم nnr پيشنهاد نيكنم همسرتون رو به اين كار عادت ندهيد كه فقط شما آلت ايشون رو ..... بلكه با عشوه و ناز زنانه از اون بخوايد كه باهاتون بازي كنه بعبارتي خودتون رو براحتي در اختيارشون قرار ندهيد بگذاريد خودش بياد سراغتون مردها نياز جنسي قوي دارند فقط هرگز اونو پس نزنيد بلكه اجازه بديد با كنجكاوي بيشتري مقاربت رو اغاز كنه و خلاصه به زمان نياز داره تا فوايد معاشقه رو درك كنه....

9. alex244

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام nnnr

شما میتونید باهاش مقابله کنید بهش بگید شما چطور دوست داری من اون کارو انجام بدم ولی خودت حاضر نیستی اینکارو انجام بدی بگو من چون دوست دارم تن به این کار میدم

در مورد معاشقه نکردن هم میتونی مثلا موقع دخول به ظاهر بگی که درد زیادی داری اصلا میتونی گریه کنی اگه دوست داشته باشه دلیلشو ازت میپرسه اونوقت تو هم میتونی بگی که بخاطر اینه که هنوز واژن آمادگی ورود آلت رو نداره

اگه میخوای اورگاسم رو تجربه کنی سعی کن از همون شرایط هم لذت ببری و فکرتو متمرکز کنی نه اینکه همش بگی این بلد نیست یا نمیخواد بخوره و ...

10. دوست من
    معمولا در لحظه  خوردن الت زن توسط مرد خانمها انقدر ازخود بيخود ميشوند كه تحريك مرد در ان لحظه براشون امكان نداره در نتيجه مردها بي نصيب ميمونند و دوست ندارند
    ديگه اينكه سعي كن وقتي همسرت درخواست داره با عشوه از اغوشش خارج بشي تا مجبور بشه با ناز كشيدن  بيشتر شما رو راضي به انجام كنه

11. سلام، ممنونم از همه دوستان خوبم.
    ميشه بيشتر راجع به اينكه چجوري بايد حس كنجكاوي همسرمو تحريك كنم يا اينكه چطور خودمو راحت در اختيارش نذارم، توضيح بديد. خوب بيشتر وقتها اين همسرمه كه آغاز كننده اين رابطه ست. من امتحان كردم. مثلا چند بار وقتي بهم پيشنهاد داده، گفتم نه، يا خواستم ناز كنم ولي اون بهش برخورده. اصلا اگه بخوام ناز و عشوه بيام، حوصله ناز كشيدن نداره. مشكل من فقط اين نيست كه شوهرم از خوردن التم فرار ميكنه. اون اصلا با الت تناسلي من مشكل داره. گاهي وقتها فكر مي كنم شايد من ايرادي دارم.
    بهم ميگه اگه چيزي رو در زمينه رابطه جنسي نمي دونم بهم بگو. منم ميگم خودت يكم راجع بهش تحقيق كن. توي اينترنت، كتابهاي مختلف و... من دلم نمي خواد مثل يه معلم مثلا بهش بگم منو اينطوري ماساژ بده يا... من خودم تو اين مسائل خيلي خجالتي هستم. اين چيزها رو هم چون ميبينم چاره اي نيست بهش ميگم. من دوست دارم انقدر اين مسئله براش مهم باشه كه خودش درموردش كنجكاوي كنه نه اينكه من وادارش كنم.
    مي دونيد من به اين نتيجه رسيدم كه همه چيز همون بار اول واسه شوهرم جذابيت داره. مثلا اگه يه بار يه لباس جديد و جذاب بپوشم خوشش مياد و حسابي منو برانداز ميكنه. حالا اگه اون لباس بعد از مدتي بازم تنم كنم ديگه اصلا بهش توجه نمي كنه. فكر مي كنم منم براش فقط همون بار اول جذاب بودم.

12. همه ما زماني كه روز هاي اول ازدواج(آغاز روابط جنسي) رو تجربه ميكنيم خيلي هيجان داريم و شايد هر روز رابطه برقرار كنيم و يا روزي چتد بار اما به مرور اين روابط تعديل ميشه مثلا هر دوروز 1 بار.. اينكه لباس براش تكراري ميشه واسه اكثر افراد اينطوريه.. در مقاربت هاي مختلف لباس هاي تنگ و متنوع و. ... بپوشيد. اگر شوهرتون ازتون پرسيد چه كاري رو دوست داري خب بهش بگيد يعني چي خجالتي ام... مثلا بگيد بيشتر معاشقه كنه و خشونتش رو كمتر كنه.. (زياد وارد جزئيات نميشم خلاف قوانين سايته) اينكه آلت شما رو لمس نميكنه ممكنه بدليل ترشحات زنانه باشه بهش بگيد كه در همه وجود داره... از اسپري خوشبو هم ميتونيد استفاده كنيد... خلاصه خجالت رو بگذاريد كنار... شما هم با هاش بازي كنيد.. بپريد رو سرو كولش... بهش بگيد كه ميخوايد بازي كنيد بعد دخول داشته باشيد بگيد كه آمادگي ورود آلت رو نداريد و اگر شما رو دوست داره بايد شما رو حسابي آماده كنه تا هر دو لذت ببريد... با زبان خوش و ناز زنانه صحبت كنيد.. فراموش نكنيد ""هرگز همسر خودتون رو پس نزنيد"" نگيد بيا كنجكاوي كن بعد .... با حركات بدنتون و ... بهش بفهمونيد.. هر وقتم پيشنهاد داد ضد حال نزنيد... بدتر ميشه بگيد بيا همديگر رو در اغوش بگيريم... مطالعه اين دو كتاب رو پيشنهاد ميكنم ...1- رازهاي ناگفته راجع به مردان ... براي شما
    2-آنچه مردها بايد راجع به زنان بدانند براي همسرتون هردو نوشته باربارا دي آنجليس من و همسرم هر دو رو خونديم.

13. ضمنا محيط مقاربت هم مناسب باشه هواي مطبوع و نور كافي.... به همسرتون هم بگيد دوش بگيره البته مودبانه كه بهش بر نخوره شما هم همينطور البته اگر دوست داريد.

14. دوست من
    اينكه طرف مقابل در ماههاي  اول يه كم دير ميگيره اشكالي نداره با توضيحاتي كه دادي همسر شما كمي كار ميبره تا......
    در هر صورت اگه اون دوست داره كه شما رو در حالتي كه گفتي نگاه كنه ممكنه ممكنه بخاطر    ديدن بيش از حد فيلمهاي پورنو باشه ولي نگران نباش براي قضاوت كمي زود است
    فعلا بي خيال موضوع ارضا شدن ازطريق خورده شدن التتون بشين خجالت رو كم كم كنار بگذار ودر اغوشش قراربگير ودرلحظه نزديكي بگو انچه را ميخواهي واز او بخواه كه به كمك هم شبي رويايي داشته باشين
    در هرصورت چون قراره موضوع بالا رو بيخيال بشي بايد در پوزيشني قرار بگيري كه بدون نياز به اينكه لازم باشه همسرت نقاط حساست(كليتوريس وgspot) رو لمس كنه قبل از دخول اينكار  خودبخود انجام بشه مثلا روي همسر قرار بگيريد
    فرصت بده و از زندگي با همسرت لذت ببر

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید