شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

همجنسباز

1. با عرض سلام
    فکر می کنم شوهرم با مردان دیگر رابطه جنسی دارد چون گاهی چیزهای عجیبی از من میخواهد مثل اینکه  در موقع ارضا شدنش انگشتم را در مقعدش فرو کنم  یا مقعدش را لیس بزنم و... آیا این مشخصاتی را که برای شما گفتم میتواند نشانه ای بر همجنس بازی او باشد؟ و اگر به پزشکی قانونی مراجعه کنیم پزشکی قانونی میتواند همچین مواردی را تشخیص دهد؟

2. سلام
    خانوم عزیز هیچ دلیلی وجود نداره که شما اینجوری فکر کنید.
    اینجور میتونید فکر کنید که همسرتون برای بردن نهایت لذت اون چیزهایی رو که میخواد از شما که همسرش باشید طلب میکنه.
    هیچ ایرادی هم نداره..
    چون مقعد پایانه های عصبی زیادی داره و حتی با لمس پروستات همسرتون میتونن لذت بیشتری ببرن.
    احتمالا دلیلشون از این درخواست همینه.

مثبت تر باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. بنظر من هم با اين علائمي كه شما گفتيد نميشه براحتي يك شخصي را به چنين كار قبيحي متهم

كرد..... همونطوري كه دوستمون گفتن مقعد چه در خانوم ها و چه در آقايون ميتونه باعث تحريك و

ايجا لذت بشه... حال اگر شما علاقه اي به اين كار نداريد بهتره كه با همسرتون به آرامي صحبت

كنيد... و بگيد كه از اين كار خوشتون نمياد البته طوري نگيد كه ناراحت بشن.... بعيد ميدونم مشكل

خاصي وجود داشته باشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. این رفتار همسرتون خیلی عجیب و غریب نیست و در خیلی از مردها طبیعیه هرچند که از کنار هیچ نشانه ای نباید به سادگی گذشت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام
    دوست گرامی، تقریباً تمامی گفته ها رو دوستان بیان کردند واز منظری دیگر، اغلب بچه ها در طفولیت خودشون اقدام به این کار میکنند یعنی برای کنجکاوی دستشونو وارد مقعد میکنند، شاید برای فردی که در آن دوران این عمل رو انجام میداده ، و لذتی هم میبرده ،الان هم این عمل رو میخواد تکرار کنه و لذت ببره ولی با این تفاوت که اینبار از طرف همسرش این درخواست رو میکنه،و از طرفی دیگه امکان داره این عمل در بعضی از مردان احساس خوشایندی رو به فرد بده ، لذا این درخواست رو میکنه!! ولی صرفاً نمیشه افراد رو با لذت بردن از یک عمل خاص ، محکوم به تعلق به دسته ای خاص از جامعه کرد!!
    پیشنهاد میکنم با ایشون  با منطق و آرامش صحبت کنید و هرچه در ذهن دارید بازگو کرده و با همدیگر، راه چاره ای پیداکنید، و ایشون را از خطرات بیماری که در اثر تماس دهان با مقعد ،بوجود می آید ،با خبر کنید .تا آنجا که میدانم غالباً حتی آقایون هم این عضو از همسرشونو یا اصلاً دهان نمی زنند و یا با اکراه انجام میدهند!!!!!!!!(و البته شاید هم کسانی باشند که با لذت اینکار رو میکنند!! نمیدونم)
    لذا پیشنهاد دیگرم اینه که جداً بر ترک این عمل مشمئز کننده و پر از خطر ، اقدام نمائید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید