شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حالت تهوع بعد از مصرف قرص ال دی

1. من 7 ساعت بعد از رابطه طبق روش اورژانسی 4 تا ld و 12 ساعت بعد 4 تا دیگه خوردم ولی 4 ساعت بعد از خوردن سری دوم قرص ها یعنی 16 ساعت بعد از خوردن سری اول حالت تهوع شدید گرفتم و بالا اوردم  
    البته حدود 2 هفته قبلم 43 ساعت بعد رابطه طبق روش اورژانسی 4 تا ld و 12 ساعت بعد 4 تا دیگه خورده بودم و اون دفعه هم حالت تهوع گرفتم ولی خیلی شدید نبود  و بالا هم نیاوردم
    می خواستم ببینم دلیل بالا اوردنم چی بوده؟؟؟
    و اینکه باید بازم قرص بخورمیا لازم نیست؟؟
    ضمنا در هیچ کدام از این 2 دفعه منی داخل واژن ریخته نشد و من برای احتیاط خوردم

2. sanazzzzz نوشته است: من 7 ساعت بعد از رابطه طبق روش اورژانسی 4 تا ld و 12 ساعت بعد 4 تا دیگه خوردم ولی 4 ساعت بعد از خوردن سری دوم قرص ها یعنی 16 ساعت بعد از خوردن سری اول حالت تهوع شدید گرفتم و بالا اوردم  
    البته حدود 2 هفته قبلم 43 ساعت بعد رابطه طبق روش اورژانسی 4 تا ld و 12 ساعت بعد 4 تا دیگه خورده بودم و اون دفعه هم حالت تهوع گرفتم ولی خیلی شدید نبود  و بالا هم نیاوردم
    می خواستم ببینم دلیل بالا اوردنم چی بوده؟؟؟
    و اینکه باید بازم قرص بخورمیا لازم نیست؟؟
    ضمنا در هیچ کدام از این 2 دفعه منی داخل واژن ریخته نشد و من برای احتیاط خوردم

سلام

دوست من معمولا اسهال و استفراغ اگر کمتر از 3 ساعت از مصرف قرصهای جلوگیری اتفاق بیفته اثر این قرصها رو کم میکنه ولی شما به این شکل که گفتید مشکلی نیست. حتما تا 4 ساعت قرصها جذب شده.پس دیگه لازم نیست دوباره مصرف کنی.

کلا بعضیها با قرصهای هورمونی زیاد سازگاری ندارن و حالت تهوع براشون پیش میاد و حتی ممکنه بالا بیارن. شما هم جزء این دسته افراد هستی که بهتره مصرف این دسته قرصها رو به حداقل برسونی نه اینکه هرماه 2 بار روش اوژانسی رو انجام بدی!
    اصلا در حالت نرمال استفاده از روش اوژانسی یک بار بیشتر در یکماه مجاز نیست.

بیشتر مراقب خودت باش.

3. من سری دوم قرص ها رو ساعت 8:20 صبح خوردم و حدودا ساعت 12:10 تا 12:20 بالا اوردم یعنی حدودا 3 ساعت و 50 دقیقه تا 4 ساعت  بعد یعنی قرص ها جذب شده و مشکلی نیست؟؟

و سوال دیگه اینکه من یکم ماه فبل پریود شدم حالا با مصرف این قرص ها زودتر پریود می شم یا دیرتر؟؟

4. sanazzzzz نوشته است: من سری دوم قرص ها رو ساعت 8:20 صبح خوردم و حدودا ساعت 12:10 تا 12:20 بالا اوردم یعنی حدودا 3 ساعت و 50 دقیقه تا 4 ساعت  بعد یعنی قرص ها جذب شده و مشکلی نیست؟؟

و سوال دیگه اینکه من یکم ماه فبل پریود شدم حالا با مصرف این قرص ها زودتر پریود می شم یا دیرتر؟؟

سلام

نگران نباش... نمی خواد دوباره قرص مصرف کنی.
    معمولا  تاخیر در پریودی اتفاق میفته ... ولی دیگه مصرف این قرصها و روش اوژانسی رو محدود کن !

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید