شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چشم زخم - انرژي قدرتمند چشم

1. ببخشيد نميدونم سوالمو جاي خوبي مطرح كردم يا نه .... من خودم به چشم شور زياد اعتقادي نداشتم اما اتفاقاتي رو ديدم كه

باورم رو عوض كرده.... آيا چشم هاي شور توجيه علمي داره و اصلا واقعيه يا خرافاته؟؟ميگن زماني كه كسي اين انرژي داشته

باشه ميتونه به شخصي يا جسمي آسيب برسونه....يعني يك انرژي قدرتمندي از چشمانش ساطع ميشه؟؟؟من خرافاتي نيستم

فقط ميخوام اطلاع پيدا كنم.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. من فکر نمیکنم سوال شما در این سایت جایی داشته باشه
    اما من جواب کلی به سوال شما میدم ، فقط به خاطر اینکه سوال شما بعد از یک روز اخطار نگرفته

ببین دوست عزیز خیلی چیزها در این دنیا وجود خارجی دارند و روی زندگی ما تاثیر میزارن
    اما به دلیل نقص علم فیزیک بشر ، درون این علم جایی ندارند و به همین دلیل به آنها متافیزیک میگوییم
    در واقع هیچ چیزی وجود نداره که متافیزیک باشه و این وجودها که درک میکنیم اما دلیل فانع کننده نداریم به خاطر نقص علم فیزیک بشر هست
    برای مثال این موضوع
    سه نقطه روی کره زمین وجود داره که جاذبه زمین در اون سه نقطه متفاوت هست
    مثلث برمودا با جاذبه بیشتر از سایر نقاط کره زمین به سمت زمین
    نقطه ای در برزیل در جنگلهای این کشور با جاذبه بیشتر از سایر نقاط به سمت زمین
    نقطه ای در کشور خودمون واقع در کوههای استان کهکیلویه با جاذبه بیشتر نسبت به سایر نقاط و به سمت قله کوه
    مثلث برمودا به خاطر فوران گاز متان باعث تمایز خاصی شده چون وجود این گاز باعث از کار افتادن موتورهایی که اکسیژن را از هوای آزاد تامین میکنند میشه
    و همچنین خفگی سرنشینان یک کشتی
    موج حاصل از فوران گاز روی این نقطه قادر هست بزرگترین ناو جنگی دنیا را مثل یک قایق کوچولو غرق کنه
    اما نقطه ای که در ایران هست از همه جالبتر هست آخه به سمت بالا هست
    و خودروها در حالت خلاص به سمت بالا حرکت میکنن
    در مورد مثلث برمودا وجود گاز خیلی از جوابها را میده
    اما جاذبه زیادتر در این نقاط یعنی چی؟
    یعنی ناقص بودن علم فیزیک ما
    وقتی قادر نباشیم چیزی را علمی برسی کنیم ،نتیجه حاصل افکار غلط و مخلوط با نظر شخصی افراد میشه که همون خرافات هست .. در حالی که وجود اون را حس هم کردیم

چشم بد یا چشم شور یا چشم زخم هم خیلی از ماها چون حس کردیم به اشتباه یا درست باعث میشه به آن اعتقاد داشته باشیم یا نه
    که به نظر من این مهم نیست
    مهم اینه که اگه چنین نیرویی وجود داره باعث نشه مثل مثلث برمودا انواع مزخرفات را تحویل بقیه بدیم و همه را دچار اشتباه کنیم
    بهتر به همه چیز از دید علم نگاه کنیم تا به اشتباه نیفتیم
    اگه هم علم ناقص جوابی براش نداشت باهاش منطقی کنار بیایم تا داستان بافی کنیم
    و در آخر اینکه قرآن هم از چشم زخم صحبت کرده
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. با سلام
    دوست گرامی، بله چشم بد و به قول قدیمیها نظرزدن یکی از واقعیتهای زندگی ماست که حتی پیامبر اسلام (ص) هم از اون یاد کرده و تا آنجائیکه میدونم این موضوع برمیگرده به نیروهای درونی افراد و نوع بروز اون در مقاطع و زمانهای مختلفی که شخص بر روی اون فوکوس میکنه .چون خیلیها معتقد هستند که انسان دارای آنچنان قدرتی است که میتونه مثلاً قطار رو با تفکر و نگاه کردن ،نگه بداره !! به هرحال باید متخصصینی که در این امر تحقیق کردن بیشتر توضیح بدهند.
    ضمناً منهم  این مسائل را هم دیده ام و هم ضربه اشو از طرف اشخاص دیگر خورده ام لذا به آن باور دارم.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید